HRADEC KRÁLOVÉ - burza práce (802 nabídek)

Řidič VZV - 124,-Kč/hod
Choceň
před 2 měsíci
stabilní a dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr (HPP) ubytování zajištěné firmou ZDARMA doprava do práce zajištěná zaměstnavatelem příspěvek na bydlení v… zobrazit nabídku »
Referent oddělení kvality – strojírenství
okres Hradec Králové
před 2 měsíci
Máte dokončené středoškolské vzdělání technického zaměření a láká Vás oblast kvality ve výrobní společnosti? Zvládnete se domluvit anglicky? Orientujete se v… zobrazit nabídku »
Asistent/ka manažera kvality
okres Hradec Králové
před 2 měsíci
Jste absolventem střední či vyšší odborné školy strojírenského zaměření? Máte zkušenosti s prací v oddělení kontroly kvality ve výrobní společnosti? Patříte k… zobrazit nabídku »
Výrobní dělník – Balič – práce Turnov – Ontex CZ s.r.o.
Turnov
před 2 měsíci
Co Vám za to nabízíme ? - Jistotu zaměstnání ve stabilní nadnárodní společnosti - Přátelský kolektiv - Po zaučení až 22.000 Kč měsíčně - Prémie a turnusové… zobrazit nabídku »
Řidič VZV - manipulant skladu - práce Turnov- Ontex CZ s.r.o.
Turnov
před 2 měsíci
Co Vám za to nabízíme ? - Jistotu zaměstnání ve stabilní nadnárodní společnosti - Přátelský kolektiv - Po zaučení až 23.000 Kč měsíčně - Prémie a turnusové… zobrazit nabídku »
Výrobní dělník – Operátor- práce Turnov – Ontex CZ s.r.o.
Turnov
před 2 měsíci
Co Vám za to nabízíme ? - jistotu zaměstnání ve stabilní nadnárodní společnosti - přátelský kolektiv - po zaučení až 33.000 Kč měsíčně - prémie a turnusové… zobrazit nabídku »
Vedoucí oddělení montáže a servis
Hradec Králové, výjezdy po ČR (občas i do zahranič
před 2 měsíci
- práce v zavedené firmě - nástup možný ihned - pracovní smlouva na dobu neurčitou - velká rozmanitost projektů - velmi zajímavé platové ohodnocení - osobní… zobrazit nabídku »
Technolog
Náchodsko
před 2 měsíci
práce v zavedené výrobní nadnárodní společnosti, finanční ohodnocení cca 25tis. Kč (další možná perspektiva), zaměstnanecké benefity, nástup možný ihned/dohodou zobrazit nabídku »
Elektroinženýr se zaměřením na automatizaci strojů
Rychnov nad Kněžnou okr.
před 2 měsíci
Perspektivní pracovní pozici v rámci prosperující mezinárodní společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení, pracovní růst a aktivní zapojení do firemních… zobrazit nabídku »
Strojní inženýr do odd. údržby
Rychnov nad Kněžnou okr.
před 2 měsíci
Perspektivní pracovní pozici v rámci seriózní mezinárodní společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení, pracovní růst a aktivní zapojení do firemních projektů.… zobrazit nabídku »
Servisní pracovník zdvihacích zařízení
Hradec Králové, servisní cesty celá ČR
před 2 měsíci
• práce v zavedené společnosti • nástup možný ihned • pracovní smlouva na dobu neurčitou • velká rozmanitost projektů • finanční ohodnocení 35tis. Kč • osobní… zobrazit nabídku »
Obsluha CNC obráběcího centra
Polička
před 2 měsíci
Perspektivní pracovní pozice v seriozní české firmě. Nadstandardní finanční ohodnocení. Dotované závodní stravování. Pomoc s ubytováním. Vstřícné a otevřené… zobrazit nabídku »
Procesní technik/čka - Brocade
Pardubice
před 2 měsíci
• Finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností + každoroční navyšování mzdy • Uvidíte za sebou výsledky a budete mít dobrý pocit z toho, že Vaše práce má smysl •… zobrazit nabídku »
Technická manuální práce (EKO Pardubice s.r.o.)
Pardubice
před 2 měsíci
Zázemí stabilní české společnosti. Motivující finanční odměna. Zejména odpolední práce od cca 15 do 19-20 hod. Podle možností i o víkendu, vše je o domluvě.… zobrazit nabídku »
SAP PP, PM konzultant (Consulting Company Novasoft)
Praha
před 2 měsíci
Zázemí prosperující moderní společnosti, příjemné prostředí. Tým spolehlivých kolegů. Možnost a předpoklad vzdělávání a dalšího profesního růstu, školení.… zobrazit nabídku »
PROJEKTANT vodohospodářských staveb (TopolWater; Čáslav)
Čáslav
před 2 měsíci
Perspektivní pracovní pozice v úspěšné a moderně smýšlející české společnosti, která má v oboru dobré jméno a skvělé výsledky. Firemní zázemí, příjemné… zobrazit nabídku »
Konstruktér / projektant ÚT (EVČ, Pardubice)
Pardubice
před 2 měsíci
Perspektivní pracovní pozici v prostředí úspěšné stabilní české společnosti, která je členem holdingu ČEZ. Motivující finanční ohodnocení složené ze základní… zobrazit nabídku »
Lakýrník (přípravář)
Komárov (okres Pardubice)
před 2 měsíci
Perspektivní práci v prostředí stabilní české společnosti. Přátelské pracovní prostředí. Důkladné zaškolení. Spravedlivé ohodnocení Vaší práce podle zkušeností… zobrazit nabídku »
Kvality inženýr/ka
Pardubice
před 2 měsíci
• • Finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností + každoroční navyšování mzdy • Budete mít přístup k novým technologiím • Uvidíte za sebou výsledky a budete mít… zobrazit nabídku »
Operátor/ka výroby - práce v čistém a klimatizovaném prostředí!
Pardubice
před 2 měsíci
možnost karierního růstu stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) ubytování zabezpečené firmou ZDARMA příspěvek na bydlení 2500,-Kč/měsíc doprava do… zobrazit nabídku »
« Předchozí Další »
1 14 28 31 32 33 34 35 41
Mohlo by se hodit
Doporučujeme