HRADEC KRÁLOVÉ - burza práce (834 nabídek)

Vývojový elektro-inženýr s AJ
Královéhradecký kraj
před 3 měsíci
Máte zkušenosti s vývojem elektro kondenzátorů? Víte, co znamená jalová energie v NN a VN sítích? Orientujete se v ISO normách a nemáte problém domluvit se v… zobrazit nabídku »
Výrobní technolog
Královéhradecký kraj
před 3 měsíci
Jste absolventem VŠ technického směru? Orientujete se v technické dokumentaci, znáte výrobní procesy a komunikujete v anglickém jazyce? Rádi cestujete a… zobrazit nabídku »
Zdravotní sestra
Královéhradecký kraj
před 3 měsíci
Máte vzdělání opravňující Vás k výkonu povolání všeobecné zdravotní sestry? Nejste registrovaná a chcete mít možnost si registraci dodělat? Chcete získat praxi… zobrazit nabídku »
Opravář
Pardubice
před 3 měsíci
Víte o tom, že Foxconn CZ má mechanickou divizi, kde hledáme Opraváře. Soustředíme se na mechanickou výrobu (ohýbáme, lisujeme, laserujeme, sváříme,...) a… zobrazit nabídku »
Inženýr/ka pro automatizaci
Pardubice
před 3 měsíci
Hlavním cílem start-upu společnosti Foxconn 4Tech je vývoj a rozšíření chytrých průmyslových řešení v automatizaci a robotice s použitím pokročilých a… zobrazit nabídku »
Konstruktér
Pardubice
před 3 měsíci
Ahoj, pro svého kolegu Mariána sháním do jeho týmu zkušeného a tvůrčího konstruktéra. Cílem Tvé práce si nebude odsedět 8 hodin u PC, ale aktivní podíl na… zobrazit nabídku »
Systémový inženýr/ka
Pardubice
před 3 měsíci
Ahoj, pro svého kolegu Bohumila sháním do jeho týmu zkušeného a tvůrčího systémového inženýra. Cílem Tvé práce si nebude odsedět 8 hodin u PC, ale aktivní… zobrazit nabídku »
.NET programátor/ka- Junior
Pardubice
před 3 měsíci
Práci v dynamické mezinárodní společnosti Cool team Perspektivní a stabilní zaměstnání Odpovídající finanční ohodnocení Perspektivu profesního a kariérového… zobrazit nabídku »
HR business partner
Pardubice
před 3 měsíci
Víte o tom, že Foxconn CZ má mechanickou divizi, kde hledáme Inženýra/ku kvality? Soustředíme se na mechanickou výrobu (ohýbáme, lisujeme, laserujeme, sváříme,… zobrazit nabídku »
Technik/čka výroby
Pardubice
před 3 měsíci
Proč u nás budete pracovat rádi? • Finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností + každoroční navyšování mzdy • Budete mít přístup k novým technologiím • Uvidíte… zobrazit nabídku »
Řidič VZV - Škoda Auto Kvasiny.
Kvasiny
před 3 měsíci
Tarifní hodinová mzda 20.000 Kč,- brutto Prémie 0 - 4000 Kč,- brutto Zákonné příplatky za noční, přesčasy a víkendové směny Cca za odpracovaný měsíc BEZ… zobrazit nabídku »
Strážný/Detektiv do ostrahy
-
před 3 měsíci
Jedná se především o ostrahu obchodních jednotek (super- a hypermarkety) a skladových areálů. Požadujeme: - věk nad 18 let - psychickou a fyzickou… zobrazit nabídku »
Skladník VZV - ubytování zdarma
Chrudim
před 3 měsíci
+ dlouhodobé a stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr + kariérní růst + příspěvek na dopravu + příspěvek na vlastní bydlení + firemní benefity +… zobrazit nabídku »
Operátor/ka výroby možnost hod./ mzdy až 120 Kč,- čistého.
Pardubice
před 3 měsíci
Co od nás můžete získat: hodinová mzda 95 AŽ 120 Kč,- čistého práci na hlavní pracovní poměr práci na nepřetržitý provoz práci s možností ubytování čerpání… zobrazit nabídku »
DB programátor
Červený Kostelec
před 3 měsíci
- perspektivní zaměstnání v prosperující české společnosti - práce v mladém kolektivu vhodná i pro absolventy /zaučení a podpora firmy/ - zajímavé platové… zobrazit nabídku »
Dělník/ce - Balič/ka - Chrudim
Chrudim
před 3 měsíci
- Vřelé jednání a zázemí silné a stabilní společnosti - Práci ve stabilní společnosti na HPP - Zajištěné ubytování - Zajištěná doprava do zaměstnání - Výplatní… zobrazit nabídku »
Vedoucí směny – pekárna
Žiželice nad Cidlinou
před 3 měsíci
- zajímavé mzdové ohodnocení až 30 000,-/měsíc - zaměstnancům bez častých absencí vyplácíme 13. plat 2x ročně - zaměstnancům po zkušební lhůtě poskytujeme… zobrazit nabídku »
Hledáme techniky a specialisty na oddělení analýz
Pardubice
před 3 měsíci
• 5 týdnů dovolené • částečně dotované stravování s výběrem z několika druhů jídel (za noční směnu stravenka) • příspěvky na penzijní připojištění a životní… zobrazit nabídku »
Technik na oddělení technické podpory výroby
Pardubice - Staré Čívice
před 3 měsíci
Co za to? • budete pracovat v čistém klimatizovaném prostředí obklopen moderními technologiemi • v poledne na vás čeká plná kantýna částečně dotovaných jídel… zobrazit nabídku »
Obchodní poradce Liberecký kraj 25-50 tisíc Kč
Liberec a okolí
před 3 měsíci
Motem naší firmy jsou členové týmu. Jejich nadšení, důvěra, dále svoboda rozhodování. Nabízíme široké portfolio odpovědnosti, možnost vysokého výdělku v… zobrazit nabídku »
« Předchozí Další »
1 15 28 31 32 33 34 35 42
Mohlo by se hodit
Doporučujeme