HRADEC KRÁLOVÉ - burza práce (294 nabídek)

Skladník - řidič VZV nebo rukař, až 39 500 Kč, stravné, zálohy!
Hradec Králové
minulý měsíc
• zázemí stabilní a prosperující společnosti • 75 Kč čistého denně příspěvek na stravu • příplatky za noční 10 %, veškeré případné přesčasy proplácené s… zobrazit nabídku »
Operátorka/operátor výroby – obsluha lisu
Královéhradecký kraj
minulý měsíc
Pro našeho klienta hledáme do nové pracovníky na pozici operátorka/operátor výroby – obsluha lisu. Jedná se o zahraniční výrobní společnost s dobrou dopravní… zobrazit nabídku »
Prodejní inženýr pro Water Management – východní Čechy
Hradec Králové
minulý měsíc
Nabízíme: Nadstandardní základní finanční ohodnocení Nadstandardní zaměstnanecké benefity Unikátní a silná firemní kultura světového koncernu Služební… zobrazit nabídku »
Technolog/žka v oblasti potravinářství
Královéhradecký kraj
minulý měsíc
Pro českou společnost s dlouholetou tradicí v oblasti potravinářství hledáme specialistu na pozici Technolog/žka! Chcete být součástí stabilní společnosti a… zobrazit nabídku »
Servisní mechanik strojů (M/Ž) - jedna směna PO - PA, dovolená navíc
Hradec Králové
minulý měsíc
Výhradní prodejce strojů značky JCB dodává pro Českou republiku již více než 30 let. Kromě prodeje nových a použitých strojů zajišťujeme na šesti pobočkách po… zobrazit nabídku »
Kontrolor, obsluha lisu
Hradec Králové
minulý měsíc
Práce na HPP, ranní směny, volné víkendy, pracoviště v centru HK v přímém dosahu MHD, parkování v areálu společnosti. Příspěvek na stravování, dopravu zobrazit nabídku »
Zkušený metrolog s AJ | pojď k nám růst a budovat (až 70.000 Kč)
Trutnov
minulý měsíc
* 13. mzda a postupné navyšování mzdy * pružná pracovní doba * po zaučení možnost home office * 5 týdnů dovolené * příspěvek na stravování nebo volnočasové… zobrazit nabídku »
Strojník | bez nočních | královehradecký kraj
Hradec Králové
minulý měsíc
- Příspěvek na stravování - Free days po odpracovaném půl roce - Firemní pracovní oblečení a čisticí prostředky - Při zajištění vysokého výkonu kvality a… zobrazit nabídku »
Nástrojař
Rychnov nad Kněžnou
minulý měsíc
* moderní technologie a inovace nám nejsou cizí, naopak na ně klademe velký důraz * jsme silná stabilní mezinárodní společnost, ve které se naši zaměstnanci… zobrazit nabídku »
Elektromechanik
Rychnov nad Kněžnou
minulý měsíc
* práci s moderními technologiemi a inovacemi * příslušnost k silné a stabilní mezinárodní společnosti s důrazem na dlouhodobý rozvoj zaměstnanců * ocenění… zobrazit nabídku »
Elektrotechnik
Jičín
minulý měsíc
* Zajímavou a rozmanitou práci v stabilní české firmě. * Možnost kariérního růstu a osobního rozvoje. * Kombinaci zkušeností z různých technických oborů. … zobrazit nabídku »
Projektant TZB (m/ž)
Královéhradecký kraj
minulý měsíc
* počítač * mobilní telefon * multisportka * flexibilní pracovní doba * možnost home office (dle domluvy) * příspěvek na stravování * možnost zapůjčení… zobrazit nabídku »
Lakýrník
Nový Bydžov
minulý měsíc
* Zajímavé platové podmínky. * Malý přátelský tým a příjemné prostředí. * Týden dovolené navíc. * Stravenky nebo obědy v kantýně v hodnotě 80 Kč/ den. zobrazit nabídku »
Inženýr testování
Trutnov
minulý měsíc
* 27 volných dnů (25 dní dovolené a 2 sick day) * flexibilní pracovní doba * 12 000 Kč ročně na sport, cestování a další prostřednictvím Edenred Benefity… zobrazit nabídku »
Elektrotechnik
Jičín
minulý měsíc
* Zajímavou a různorodou práci ve stabilní společnosti. * Možnost rozvoje kariéry v dynamickém pracovním prostředí, kde existuje velký prostor pro… zobrazit nabídku »
Elektroinženýr
Jičín
minulý měsíc
Za odvedenou práci, dobrá odměna: * Zajímavá a různorodá práce ve stabilní společnosti. * Možnost rozvoje kariéry v dynamickém pracovním prostředí, kde… zobrazit nabídku »
Embedded developer
Jičín
minulý měsíc
* Různorodou a zajímavou práci v automobilovém průmyslu. * Podporu osobního rozvoje a dalšího vzdělávání (jazykové kurzy a odborná školení). * Flexibilní… zobrazit nabídku »
Mechanik junior/senior - plat + benefity
Královéhradecký kraj
minulý měsíc
Máš vzdělání v oblasti technické či strojárny, jsi mazák v oboru nebo absolvent, který se chce rozvíjet a růst společně s firmou? Nezalekneš se našich mašin a… zobrazit nabídku »
Strojní inženýr s NJ (45-55.000 Kč)
Královéhradecký kraj
před 2 měsíci
Máte vzdělání technického oboru a hledáte nové pracovní uplatnění ve strojní konstrukci? Komunikace v němčině pro Vás není překážkou? Pošlete mi Váš životopis… zobrazit nabídku »
Strojní inženýr s AJ (45-55.000 Kč)
Královéhradecký kraj
před 2 měsíci
Máte vzdělání technického oboru a hledáte nové pracovní uplatnění ve strojní konstrukci? Komunikace v angličtině pro Vás není překážkou? Pošlete mi Váš… zobrazit nabídku »
« Předchozí Další »
1 6 8 9 10 11 12 15
Mohlo by se hodit
Doporučujeme