Práce v oboru Výroba, průmysl a energetika v Hradci Králové (131 nabídek)

Manažer technické podpory az 60 000 Kč
Královéhradecký kraj
před 2 dny
 PP ve stabilní strojírenské společnosti  Zajímavé platové ohodnocení s ročním bonusem a příspěvkem na penzijní připojištění  5 týdnů dovolené  3 dny „sick… zobrazit nabídku »
Montážní dělník_Kvasiny
Kvasiny
před 3 dny
* Základní mzda 29148 Kč bez příplatků, po zkušební době navýšení * Stravenky 45 Kč/směna * Příplatky za odpolední a noční směny * Náborový… zobrazit nabídku »
Specialista výrobního systémů
Nový Bydžov
před 3 dny
o Zajímavou mnohotvárnou činnost v dynamické společnosti s dlouhodobou perspektivou o Stabilní zázemí finančně silné průmyslové skupiny o … zobrazit nabídku »
Manažer projektů pro rozvoj závodu
Nový Bydžov
před 4 dny
-Zajímavou mnohotvárnou činnost v dynamické společnosti s dlouhodobou perspektivou -Stabilní zázemí finančně silné průmyslové skupiny -Dobré zaměstnanecké… zobrazit nabídku »
CNC operátor (pila, stohovač) - náborový bonus 20.000,- Kč
Hradec Králové
před 4 dny
5 týdnů řádné dovolené Firemní kantýna a stravování – máme v areálu vlastní dobře zásobenou kantýnu, kam se dováží i teplé obědy. Výběr je ze 4 jídel a ceny… zobrazit nabídku »
Tvářeč (strojové tváření plechů) - náborový bonus 20.000,- Kč
Hradec Králové
před 4 dny
Nabídka: Vaše spokojenost nás zajímá. Proto pro Vás máme připravené například tyto benefity: 5 týdnů řádné dovolené Firemní kantýna a stravování – máme v… zobrazit nabídku »
Chemik (strojové míchání chem. receptur) náborový bonus 20.000,-
Hradec Králové
před 4 dny
Vaše spokojenost nás zajímá. Proto pro Vás máme připravené například tyto benefity: 5 týdnů řádné dovolené Firemní kantýna a stravování – máme v areálu… zobrazit nabídku »
Stavební inženýr - junior (32 - 40.000 KČ)
Hradec Králové
před 4 dny
Vystudovali jste vysokou školu se zaměřením na stavebnictví a máte zkušenosti se statickými výpočty? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni a umíte… zobrazit nabídku »
Lisař v Hradci Králové - ubytování zajištěno
Hradec Králové
před 5 dny
- výdělek až 30 000 Kč - 25 dní dovolené - zajištěné stravování za základní cenu 33 - 42 Kč/oběd zobrazit nabídku »
Operátor-dvousměnný provoz
Trutnov
před 5 dny
průměrné mzdové ohodnocení od 19 000 do 22 000 Kč / měsíc výkonnostní prémie příplatky za odpolední, so a ne odměna za neabsenci stravenky příplatky dle zákona… zobrazit nabídku »
Výroba autosedaček - ubytování zdarma!
Kvasiny
před 5 dny
- motivační platové ohodnocení formou nadstandardních bonusů za výkon, směnovost a docházku - bezplatné ubytování - stravování v jídelně zobrazit nabídku »
Procesní technolog výroby
Rychnov nad Kněžnou okolí
před 5 dny
Práce ve velmi stabilní společnosti, která nabízí velmi kvalitní produkty své značky. K základnímu platu, který se pohybuje ve výši od 35 tisíc (v návaznosti… zobrazit nabídku »
Technolog - strojírenské zakázkové výroby
Kolínsko - Chlumecko
před 6 dny
Nabízíme: - dlouhodobá perspektiva uplatnění, - možnost profesního růstu, - různorodá a tvůrčí práce, - příležitost pracovat s moderními technologiemi, - 5… zobrazit nabídku »
Svářeč
Kolínsko - Chlumecko
před 6 dny
Nabízíme: - Dlouhodobá perspektiva uplatnění, - možnost profesního růstu, - příležitost seznámit se s moderními technologiemi sváření, - 5 týdnů řádné dovolené… zobrazit nabídku »
Obsluha laseru
Kolínsko - Chlumecko
před 6 dny
Nabízíme: - dlouhodobá perspektiva uplatnění, - možnost profesního růstu, - příležitost seznámit se s moderními technologiemi, - 5 týdnů řádné dovolené, -… zobrazit nabídku »
Nástrojař, seřizovač
Kolínsko - Chlumecko
před 6 dny
Nabízíme: - dlouhodobá perspektiva uplatnění, - možnost profesního růstu, - příležitost pracovat s moderními technologiemi, - 5 týdnů řádné dovolené, -… zobrazit nabídku »
Vedoucí technického úseku
Pardubicko
před 6 dny
Nabízíme: - Týmová práce, - zázemí stabilní společnosti, - perspektivní a dlouhodobé zaměstnání v zajímavém oboru s možností profesního růstu, - příležitost… zobrazit nabídku »
Operátor výroby -zajímavé finanční ohodnocení
Nový Bydžov
před týdnem
-25 dní dovolené - stravenky- 120,- - svozy z Chlumce nad Cidlinou -prémie za životní či pracovní jubilea - příspěvek na penzijní pojišťění - práce ve stabilní… zobrazit nabídku »
PLC programátor (38 - 48.000 KČ)
Hradec Králové
před týdnem
Hledáte stabilní zaměstnání v Hradci Králové? Baví Vás programování a procesní inženýrství? Mluvíte anglicky a chcete jazyk aktivně využít? Pak hledáme právě… zobrazit nabídku »
Procesní inženýr elektro (40 - 50.000 KČ)
Hradec Králové
před týdnem
Hledáte stabilní zaměstnání? Máte alespoň základní zkušenosti s programováním PLC? Vyznáte se v elektru i strojařině? Mluvíte anglicky a chcete jazyk využít?… zobrazit nabídku »
« Předchozí Další »
1 2 3 5 7
Mohlo by se hodit
Doporučujeme