Práce v oboru Informační technologie v Hradci Králové (50 nabídek)

IT Business Analyst - e-commerce
Královéhradecký kraj
před 4 dny
Pro leadera v oboru v oblasti e-commerce, a to nejen v ČR, hledáme nového kolegu. Na trhu jsme již 20 let. Nyní se rozjíždí… zobrazit nabídku »
SQL Developer - stavíme nové ERP
Královéhradecký kraj
před 4 dny
Pro leadera v oboru v oblasti e-commerce, a to nejen v ČR, hledáme nového kolegu, kterého láká velký projekt - v… zobrazit nabídku »
.NET vývojář - stavíme nové ERP
Královéhradecký kraj
před 4 dny
Pro leadera v oboru v oblasti e-commerce, a to nejen v ČR, hledáme nového kolegu, kterého láká velký projekt - v… zobrazit nabídku »
Elektromechanik až 35.000 Kč
Rychnov nad Kněžnou
před 4 dny
- lukrativní zaměstnání v silné mezinárodní společnosti - 5 týdnů dovolené - širokou škálu firemních benefitů – 13. a 14. plat, možný příspěvek na dopravu,… zobrazit nabídku »
Vedoucí programátor
Libáň
před 14 dny
- Individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností - 13. a 14. plat - 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba - závodní stravování, masáže,… zobrazit nabídku »
Tester pro manuální testování aplikací - práce z domu
práce z domu
minulý měsíc
• práce na ŽL • flexibilní pracovní doba • vhodné i pro studenty nebo absolventy • možnost plného úvazku zobrazit nabídku »
Senior Java Developer
Hradec Králové
minulý měsíc
Širokou škálu firemních školení Příležitost pro vlastní odborný rozvoj 5 týdnů dovolené Sick days Výuka cizích jazyků Penzijní připojištění Sportovní aktivity… zobrazit nabídku »
Specialista síťové infrastruktury a informační bezpečnosti
Hradec Králové
minulý měsíc
Zajímavou, samostatnou a tvůrčí práci, finanční ohodnocení podle zkušeností kandidáta, roční odměny, zaměstnanecké výhody, systém benefitů (penzijní… zobrazit nabídku »
ICT Support Engineer - MS technologies - Hradec Králové
Královéhradecký kraj
minulý měsíc
The ICT Support Engineer role works as with the IT Helpdesk to provide high quality support to end users for all incidents and requests raised to the helpdesk.… zobrazit nabídku »
Elektronik na 1 směnu
Česká Skalice
minulý měsíc
- individuální ohodnocení odvíjející se od Vašich zkušeností - týden dovolené navíc - pružná pracovní doba, práce na 1 směnu - flexi pass, služební telefon,… zobrazit nabídku »
Manuální tester - junior
Královéhradecký kraj
před 2 měsíci
Máte zkušenosti s manuálním testováním nebo chcete do této oblasti proniknout? Rád/a byste se podílel/a na realizaci náročných projektů jak pro komerční sféru,… zobrazit nabídku »
IT specialista
Hronov
před 2 měsíci
- odpovídající platové ohodnocení dle znalostí a praxe - podpora při zapracování - po zaučení PP na dobu neurčitou - pružná pracovní doba - týden dovolené… zobrazit nabídku »
Systémový administrátor
Červený Kostelec
před 2 měsíci
prostředí pro váš dynamický profesní rozvoj s týmovým zázemím - práci s moderními technologiemi - rozvoj jazykových dovedností s možností jejich aktivního… zobrazit nabídku »
Hardware vývojář
Trutnov
před 2 měsíci
Hledáte zaměstnání, kde byste mohli zúročit své znalosti elektroniky? Staňte se členem týmu, který je součástí oddělení výzkumu a vývoje a který připravuje… zobrazit nabídku »
Programátor/ka - vývojář, analytik (C#, .NET)
Královéhradecko
před 3 měsíci
- dlouhodobá perspektiva uplatnění u nadnárodní společnosti - odborný růst s podporou manažera IT - práce v dobrém kolektivu IT specialistů - nástup dle dohody… zobrazit nabídku »
Programátor (z51679)
Královéhradecký kraj
před 3 měsíci
práci na širokém portfoliu projektů v oblasti telco, platebních služeb, mobilních aplikací apod., práci bez stereotypu, možnost dalšího osobního rozvoje +… zobrazit nabídku »
Programátor/ka - vývojář, specialista na databáze
Hradec Králové
před 3 měsíci
Co Vám nabízíme: Zázemí úspěšné, rychle rostoucí mezinárodní společnosti Pestrou práci kombinující podporu s rozvojovými projekty Otevřenou komunikaci a… zobrazit nabídku »
Vývojář aplikací v PHP
Hradec Králové
před 3 měsíci
Nabídka:  - pracovat můžete, jak na pracovní smlouvu, tak na živnostenský list,  - zajímavá pracovní náplň s možností seberealizace,  - práce s moderní… zobrazit nabídku »
Zkušený programátor - PHP, Nette
Hradec Králové
před 4 měsíci
Nabízíme práci v menším pohodovém kolektivu. Pracovní poměr možný na HPP, dohodu i ŽL podle toho, jak ti to bude vyhovovat a kolik času nám můžeš věnovat.… zobrazit nabídku »
Programátor ERP aplikací - vývoj speciálního interface
Trutnov-Hradec Králové nebo Olomouc
před 5 měsíci
Nabídka: - příležitost pro absolventy,  - dlouhodobá perspektiva, dlouhodobé uplatnění u velmi stabilního dodavatele ERP systémů, - odborný rozvoj a růst, -… zobrazit nabídku »
« Předchozí Další »
1 2 3
Mohlo by se hodit
Doporučujeme