Práce v oboru Zdravotnictví a farmacie v Hradci Králové (11 nabídek)

Obchodní zástupce pro oblast Mikrobiologie / Imunohematologie
celá ČR a SR
před 6 dny
• práci na HPP • možnost profesního, obchodního a jazykového růstu a seberealizace • příležitost spolubudovat mezinárodní distribuční síť na dalších trzích CEE… zobrazit nabídku »
Specialista kvality
Hradec Králové
před týdnem
• finanční ohodnocení cca 35 - 40tis. Kč dle profesní seniority • práce ve výrobně-obchodní společnosti • řada firemních benefitů zobrazit nabídku »
Laborant/ka
Jičín
před 14 dny
- pracovní poměr na dobu určitou, zástup za mateřskou - zajímavou a perspektivní práci - možnost osobního rozvoje, jazykové vzdělávání - dovolená nad rámec… zobrazit nabídku »
Praktická sestra
okres Hradec Králové
před 14 dny
Český spisovatel Zdeněk Hanka prohlásil, že zdravotní sestřička je z profese anděl, převlečený za člověka. My jednoho takového skrytého anděla postrádáme v… zobrazit nabídku »
IT Podpora
Jičín
minulý měsíc
- pracovní poměr na dobu neurčitou - možnost osobního rozvoje v rámci firmy - dotované stavování, firemní akce, benefity, - finanční balíčky na dovolenou,… zobrazit nabídku »
Vývojář-zdravotnictví
Jičín
minulý měsíc
-příjemné prostředí a kolektiv lidí -zajímavá pracovní pozice s mírou zodpovědnosti -penzijní připojištění -flexibilní pracovní dobu -5 týdnů dovolené … zobrazit nabídku »
Fyzioterapeut
okres Jičín
před 2 měsíci
Lidský duch je od přírody čilý a chtivý pohybu – prohlásil římský filosof Seneca. Dnešní doba však přináší proměnu životního stylu, která sebou nese také… zobrazit nabídku »
Fyzioterapeut
Královéhradecký kraj
před 3 měsíci
Láká Vás pracovat v zázemí silné a stabilní společnosti? Jste pečlivým pracovníkem, který je schopný pracovat samostatně? Nebojíte se odpovědnosti práce se… zobrazit nabídku »
Zdravotní sestra
Hradec Králové
před 5 měsíci
Hledáte práci v Královéhradeckém kraji v oblasti zdravotní péče? Máte SŠ nebo VOŠ v oboru Všeobecná sestra a praxi v oboru? Vyhovuje Vám práce v týmu a je Vaší… zobrazit nabídku »
Lékař (biochemie/ mikrobiologie/ hematologie)
Pardubický kraj
před rokem
Česká síť laboratoří se zaměřením na komplexní laboratorní diagnostiku hledá do Pardubic nového kolegu či kolegyni na pozici: LÉKAŘ Náplň práce: -… zobrazit nabídku »
Všeobecná sestra
Hradec Králové
před 1 roky
Jste absolventem SŠ nebo VOŠ v oboru Všeobecná sestra? Chcete svoje znalosti uplatnit v praxi v klidném prostředí domova pro seniory? Je Vaší výhodou… zobrazit nabídku »
Mohlo by se hodit
Doporučujeme