Práce v oboru Personalistika a lidské zdroje v Hradci Králové (6 nabídek)

Kvasiny - personální konzultant
Kvasiny
před 6 dny
Prostor a zázemí pro úspěšnou realizaci projektů - volnost, flexibilita a nezávislost na straně jedné; podpora zkušeným sales týmem, marketingem a HR na straně… zobrazit nabídku »
HR specialista | rychnovsko
Rychnov nad Kněžnou
před týdnem
- 5 týdnů dovolené - 13. mzda - příspěvky na stravování - pružná pracovní doba - příspěvek na penzijní připojištění - zvýhodněné telefonní tarify i pro rodinné… zobrazit nabídku »
HR specialista/specialistka s AJ
Královéhradecký kraj
před 14 dny
Pro výrobní společnost v okrese Rychnov nad Kněžnou hledáme novou posilu do HR oddělení. HR SPECIALISTA/SPECIALISTKA Co od Vás očekáváme: • SŠ/VŠ vzdělání … zobrazit nabídku »
HR administrátor/ka
Královéhradecký kraj
před 14 dny
Pro výrobní společnost v okrese Rychnov nad Kněžnou hledáme novou posilu do HR týmu, která má ideálně předchozí praxi na personálním oddělení. HR… zobrazit nabídku »
Recruiter s možností částečného HO
Královéhradecký kraj
tento měsíc
• spolupráci se stabilní personální společností • zajímavou a různorodou kancelářskou práci • motivující příjem – fix + zajímavé provize dle výkonu • práci na… zobrazit nabídku »
Obchodní zástupce
Hradec Králové
před 2 měsíci
- 30 000 + bonusy - 20 dnů dovolené - 1500 kč příspěvek na péči o fyzické a duševní zdraví - Stravenkovy paušál - Po 3 letech narust mzdy - Firemní auto a… zobrazit nabídku »
Mohlo by se hodit
Doporučujeme