Práce v oboru Obchod-prodej v Hradci Králové (29 nabídek)

Produktový specialista-elektro
Nová Paka
před 4 dny
-Zajímavou a dobře ohodnocenou práci v české společnosti -Zaškolení do sortimentu -Vzdělávací kurzy -Roční finanční bonus dle výsledků společnosti -Týden… zobrazit nabídku »
Brigáda v Bushmanu Hradec Králové
Hradec Králové
před 4 dny
A proč právě k nám? • Protože jsme značka s příběhem. S příběhem, který můžeš ovlivnit i Ty. • Protože se nebereme moc vážně a jsme pozitivní rebelové, držíme… zobrazit nabídku »
Obchodní zástupce - stavební zaměření
Trutnov
před 4 dny
zajímavé fixní ohodnocení a měsíční prémie z prodeje portfolio stávajících zákazníků, o které budete pečovat a rozvíjet obchodní vztahy příjemný… zobrazit nabídku »
Asistent zákaznického oddělení
Dvůr Králové nad Labem okolí
před 5 dny
- finanční nabídka cca od 28tis. Kč dle znalostí a praxe - kvartální odměny - práce v zajímavé firmě působící v trendy oboru - nástup možný ihned zobrazit nabídku »
Provozovatel prodejny tabáku - Hradec Králové
Hradec Králové
před 6 dny
Co u nás můžeš získat: • Unikátní koncept podnikání bez velkých vstupních investic • Plně vybavenou prodejnu • Provizi z prodaného zboží • Garantovaný paušál… zobrazit nabídku »
Obchodní zástupce pro Východní Čechy
Královéhradecký kraj
před týdnem
Zavedené a oblíbené produkty pod taktovkou známého kuchaře Petra Stupky. Férový a individuální přístup - jsme otevření a zodpovědným a pracovitým lidem rádi… zobrazit nabídku »
Staň se obchodním zástupcem s průměrným výdělkem 50.000 Kč
Hradec Králové, Rakovník, Jindřichův Hradec
před týdnem
Čeho se u nás dočkáte? Kromě nadstandardního finančního ohodnocení (ti nejlepší si vydělají až 80 000 Kč/měs.) vám nabízíme také plnou podporu, díky které se… zobrazit nabídku »
Specialista/ka finančních služeb - Hradec Králové (A7976)
HRADEC KRÁLOVÉ
před týdnem
* Garantovanou mzdu ve zkušební době 32.000 Kč * Po zaškolení 30.000 – 60.000 Kč dle výsledků (strop ale nemáme, výše výdělku závisí jen na Vás) * HPP se… zobrazit nabídku »
Prodavač/ka potravin na DPP
Pecka
před týdnem
Nabízíme práci na DPP - záskok za dovolené či nemoc. Příjemný kolektiv se zázemím velké společnosti a letitou praxí na českém trhu. Systém zaměstnaneckých… zobrazit nabídku »
Pokladní / administrativa obchodu (Hradec Králové)
Hradec Králové
před týdnem
Náplň práce: •provádění pokladních transakcí – hotovostní a bezhotovostní platby •administrativní práce související s provozem kanceláře obchodu, včetně… zobrazit nabídku »
Prodejce nábytku (Hradec Králové)
Hradec Králové
před týdnem
Nabízíme: •zázemí úspěšné a stabilní mezinárodní společnosti •motivující finanční ohodnocení - provizní systém odměňování •zaměstnanecké výhody •důkladné… zobrazit nabídku »
Administrativní pracovnice
Roudnice, okr. Hradec Králové
před 14 dny
- 18 000,- - 20 000,- Kč hrubého - pracovní doba pondělí až pátek 8:00 - 16:30 hod. - služební mobilní telefon - prostor pro seberealizaci - přátelský… zobrazit nabídku »
Specialista/tka obchodu
Náchodsko
před 14 dny
- velmi zajímavá práce - příjemný pracovní kolektiv - pracovní poměr na dobu určitou s předpokladem pokračování - mzdové ohodnocení od 25 000 Kč dle zkušeností… zobrazit nabídku »
Manažer/ka marketingu
Náchodsko
před 14 dny
- velmi zajímavá a zodpovědná práci - pracovní poměr na dobu určitou s předpokladem pokračování - mzdové ohodnocení 40 000 Kč – 50 000 Kč dle dosavadních… zobrazit nabídku »
Specialista/tka marketingu
Náchodsko
před 14 dny
- velmi zajímavá práce - příjemný pracovní kolektiv - pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení - mzdové ohodnocení od 25 000 Kč dle zkušeností -… zobrazit nabídku »
Obchodní manažer
Královéhradecký kraj
před 14 dny
- zajímavé finanční ohodnocení (fixní a bonusová složka) - automobil i k soukromým účelům - mobil, notebook - možnost podílet se na růstu ryze české… zobrazit nabídku »
Prodavač/ka maso, uzeniny, lahůdky - Trutnov
Trutnov
před 14 dny
• pracovní poměr na dobu neurčitou s pravidelně vyplácenou mzdou • bonusy za plnění tržeb, zaměstnanecké nákupy, stravenky • kreativní práci s lidmi s možností… zobrazit nabídku »
Prodavač/ka maso, uzeniny, lahůdky - Hradec Králové
Hradec Králové
před 14 dny
• pracovní poměr na dobu neurčitou s pravidelně vyplácenou mzdou • bonusy za plnění tržeb, zaměstnanecké nákupy, stravenky • kreativní práci s lidmi s možností… zobrazit nabídku »
Farmaceutický reprezentant - východní Čechy
Královéhradecký kraj
minulý měsíc
* Zajímavou práci v dynamickém kolektivu * Zaškolení a možnost dalšího rozvoje * Dobré mzdové ohodnocení po zapracování / bonusový systém * Automobil i k… zobrazit nabídku »
Hlavní prodejce personální inzerce - Hradec Králové (z41829)
Královéhradecký kraj
minulý měsíc
- HPP, fixní plat + odměny, možnost výdělku až 35.000,- - kancelář, zaškolení - notebook + mobilní telefon s neomezeným voláním a datovým tarifem i pro osobní… zobrazit nabídku »
« Předchozí Další »
1 2
Mohlo by se hodit
Doporučujeme