Práce v oboru Služby v Hradci Králové (10 nabídek)

Interní prodejce ve stavebninách s úsměvem
Chlumec nad Cidlinou
před 2 dny
stabilní společnost CZ stravenky/ den - stravné zdravotní volno HPP na dobu neurčitou 8 h pracovní doba jednosměnný provoz lepší mobilní tarif pro tebe i tvé… zobrazit nabídku »
Geodet / Zeměměřič
Hradec Králové
před 4 dny
- mzda v závislosti na zkušenostech, kvalifikaci - čtvrtletní prémie - pracovní smlouva na dobu neurčitou - stravenkový paušál ke mzdě - 20 dní dovolené - 2… zobrazit nabídku »
Stavbyvedoucí (z42221)
Královéhradecký kraj
před týdnem
- smlouvu na dobu neurčitou - moderní zázemí silné společnosti - služební vozidlo, telefon zobrazit nabídku »
Specialista zákaznického servisu s AJ (30-35.000 Kč)
Hradec Králové
před týdnem
Hledáte zajímavou pozici v administrativě a zákaznickém servisu? Chcete denně komunikovat v angličtině? Baví Vás organizovat a zajišťovat věci v čas a v… zobrazit nabídku »
Personální obchodník (z43172)
Královéhradecký kraj
před týdnem
Personální obchodník Náplň: - prezentace služeb novým klientům, aktivní oslovování s nabídkou našich služeb - vyřizování dotazů a požadavků klientů -… zobrazit nabídku »
Pracovník zákaznického servisu s aktivní AJ
Hradec Králové
před týdnem
Ti, kteří uspějí, získají: • příležitost přispívat a podílet se na rozvoji firmy • podílet se na projektech a jejich implementaci - např. SAP • povědomí o… zobrazit nabídku »
Pracovnice/K úklidu - Kostelec n. Orlicí
Královéhradecký kraj
před 14 dny
Společnost Simacek Facility CZ patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v České republice. Staňte se součástí společnosti jako PRACOVNICE… zobrazit nabídku »
Pracovník v sociálních službách
Hradec Králové
minulý měsíc
Plat: od 21 820 Kč + 1 900 Kč příplatek za ztížené pracovní prostředí + 1 000 Kč příplatek za směnování + další zákonné příplatky Osobní příplatek: po… zobrazit nabídku »
Pracovník ostrahy - Hradec Králové
Hradec Králové
před 3 měsíci
hodinová mzda: 95 Kč pracovní úvazek: brigáda anebo hlavní pracovní poměr motivační odměny (až 5000 Kč měsíčně navíc za záchyty) zobrazit nabídku »
Fyzioterapeut (s ubytováním) (vhodné i pro absolventy)
Hradec Králové
před rokem
• nástupní plat 30 - 40tis. dle praxe • práce na směny ale i možnost individuální pracovní doby • velmi dobrý kolektiv • příjemné pracovní prostředí •… zobrazit nabídku »
Mohlo by se hodit
Doporučujeme