Práce v oboru Služby v Hradci Králové (12 nabídek)

Portýr
Lázně Bělohrad
před týdnem
Zvýhodněné stravování přímo v areálu společnosti. Příspěvek na penzijní připojištění. Benefitní karta Edenred. Slevy na čerpání vybraných firemních služeb.… zobrazit nabídku »
Pojď s námi pečovat o iqos zákazníky - stávající klienti!
Hradec Králové
před týdnem
* Pracujeme v příjemném prostředí s fajn kolegy, kteří táhnou za jeden provaz. * Pevná fixní mzda, ke které si přivyděláš každý měsíc peníze navíc za své… zobrazit nabídku »
Vrchní číšník/servírka pro restauraci Zděná Bouda Hradec Králové
Hradec Králové
minulý měsíc
Hledáte novou výzvu v reprezentativním prostředí? Máte chuť, nápady a zkušenosti, které přispějí k perfektnímu chodu restaurace a penzionu? Zvládáte práci s… zobrazit nabídku »
Pokojská - víkendová brigáda po celý rok
Hradec Králové
minulý měsíc
Restaurace Zděná Bouda do svého kolektivu přijmeme pracovitou kolegyni, která je schopna pracovat samostatně a odvedená práce je vždy kvalitní. Nabízíme… zobrazit nabídku »
Manažer/ka školní jídelny ZŠ Vamberk
Vamberk
minulý měsíc
odpovídající mzdové ohodnocení zvýhodněné stravování příspěvek na penzijní připojištění, výhodný mobilní tarif Pracovní doba - PO - Pá (volné víkendy) zázemí… zobrazit nabídku »
Brigáda za barem v restauraci
Hradec Králové
minulý měsíc
Hledáme brigádníky pro celoroční spolupráci, většinou o víkendech a všední dny večer(pomoc při akcích), přes letní prázdniny celé dny. Vhodný profil uchazeče… zobrazit nabídku »
Vrchní fyzioterapeut
Hradec Králové
před 2 měsíci
• nástupní plat 40-46tis. dle praxe a vzdělání • práce na směny ale i možnost individuální pracovní doby • velmi dobrý kolektiv • příjemné pracovní prostředí… zobrazit nabídku »
Prodavačka květin / Floristka
Hradec Králové
před 2 měsíci
• finanční ohodnocení 25-30tis. Kč hrubého (v nástupu) • prodejna s nepřetržitým provozem, krátký/dlouhý týden (průměr za měsíc odpovídá pracovnímu kalendáři,… zobrazit nabídku »
Prodavač/ka maso, uzeniny, lahůdky - Dvůr Králové
Dvůr Králové nad Labem
před 3 měsíci
• pracovní poměr na dobu neurčitou s pravidelně vyplácenou mzdou • bonusy za plnění tržeb, zaměstnanecké nákupy, stravenky • kreativní práci s lidmi s možností… zobrazit nabídku »
Manikérka a pedikérka v oboru
Dolní Radechová
před 3 měsíci
Příspěvek na stravenky a dopravu. zobrazit nabídku »
Kosmetička v oboru
Dolní Radechová
před 3 měsíci
příspěvek na stravenky a dopravu zobrazit nabídku »
Úklidový pracovník
Hradec Králové
před rokem
- 90 Kč/hod, - dlouhodobé spolupráce, - úvazek DPP. zobrazit nabídku »
Mohlo by se hodit
Doporučujeme