Práce v oboru Technické profese v Hradci Králové (62 nabídek)

Pletař/Pletařka
Jičín
před hodinou
- práce na dobu neurčitou - 3 dny dovolené navíc - možnost osobního rozvoje - prémie,věrnostní odměny, odměny na letní dovolenou a Vánoce - firemní akce a… zobrazit nabídku »
Tkadlec/tkadlena
Jičín
před hodinou
- práce na dobu neurčitou - 3 dny dovolené navíc - možnost osobního rozvoje - prémie,věrnostní odměny, odměny na letní dovolenou a Vánoce - firemní akce a… zobrazit nabídku »
Obalový technik - automotive
Jičín
před hodinou
- různorodou a zajímavou práci ve stabilní nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí - přátelský kolektiv - zajímavé finanční ohodnocení - kvalitní… zobrazit nabídku »
Seřizovač - vstřikování plastů
Hradec Králové
včera
· čisté pracovní prostředí, čistý typ výroby/výrobků, žádná zdrav.zatížení, NOVÁ výrobní hala od 12/2016 · spíše ne-korporátní prostředí · 5 týdnů dovolené -… zobrazit nabídku »
Technický ředitel
Trutnov
včera
Technický ředitel – skvělá nabídka (strojírenství) Náš významný klient, mezinárodní (americká) společnost se sídlem na Trutnovsku, hledá do svého týmu… zobrazit nabídku »
Vývojář-zdravotnictví
Jičín
před 2 dny
-příjemné prostředí a kolektiv lidí -zajímavá pracovní pozice s mírou zodpovědnosti -penzijní připojištění -flexibilní pracovní dobu -5 týdnů dovolené … zobrazit nabídku »
Montážní technik výtahů
Dobruška + servisní výjezdy v rámci kraje
před 5 dny
• nástupní plat 24 tis. Kč s navýšením po zaučení • zázemí stabilní a dynamické společnosti • pracovní poměr na dobu neurčitou • zajímavá a samostatná práce •… zobrazit nabídku »
Konstruktér(ka)/AutoCAD Designer(ka),30 000-40 000 Kč/měsíc.
Česká Skalice
před týdnem
popis pracovní pozice Jste kreativní a komunikativní? Máte zkušenosti s prací v programu AutoCAD a 3D modelováním nebo byste je chtěl(a) získat? Chcete se… zobrazit nabídku »
WCM specialista
Třebechovice pod Orebem okolí
před týdnem
Zázemí stabilní zahraniční společnosti, další osobní a profesní růst, využití angličtiny, vynikající platové podmínky, pravidelné bonusy, velká škála firemních… zobrazit nabídku »
Technik/čka energo (z51149)
Královéhradecký kraj
před 14 dny
- Vedení energomontážních čet - Příprava a objednání materiálů - Příprava staveb - Jednání s investorem - Předávání a kolaudace staveb zobrazit nabídku »
Zkušený architekt - Hradec Králové
Hradec Králové
před 14 dny
perspektivní práci a zázemí v prosperující společnosti příjemné prostředí mladý kolektiv, práci na velmi zajímavých projektech špičkové… zobrazit nabídku »
Montér - montáže po celé ČR
celá ČR - sídlo Sadová 95, 250 65 Bořanovice-Líbez
před 14 dny
• dobrý kolektiv, práci ve stabilní a dále se rozvíjející společnosti • zaškolení uchazečů bez odborných znalostí – možnost rekvalifikace • práci na hlavní… zobrazit nabídku »
Servisní technik
Náchodsko
minulý měsíc
- perspektivní zaměstnání - dobré finanční ohodnocení v závislosti na odbornosti a zkušenostech - odměny - zaměstnanecké benefity - pružná pracovní doba -… zobrazit nabídku »
Údržbář strojů a zařízení
Jičín
minulý měsíc
Jste držiteli platné vyhlášky č. 50/1978 Sb.? Chce se vám pracovat a nevadí vám třísměnný provoz? Máte chuť učit se stále nové věci? Nepromarněte svoji šanci a… zobrazit nabídku »
Strojní údržbář - elektro
okres Jičín
minulý měsíc
Nevadí vám pracovat na směny? Jste manuálně zruční a vyznáte se v technické dokumentaci? Obor elektrotechniky pro vás není cizí? Tak neváhejte, zašlete nám… zobrazit nabídku »
Team leader- nesměnuje
Hradec Králové
minulý měsíc
- 13tý plat - měsíční příspěvek na důchodové připojištění - závodní stravování (výběr ze 4 jídel, 55% ceny hradí firma – 36Kč za oběd) - kantýna - flexifond… zobrazit nabídku »
Skladník-logistik
Nový Bydžov
minulý měsíc
Zajímavou mnohotvárnou činnost v dynamické společnosti s dlouhodobou perspektivou -Dobré zaměstnanecké podmínky -Příjemnou firemní kulturu založenou na… zobrazit nabídku »
Specialista industrializace
Jičín
minulý měsíc
• Různorodou a zajímavou práci ve stabilní nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí • Přátelský kolektiv • Zajímavé finanční ohodnocení • Kvalitní… zobrazit nabídku »
Průmyslový inženýr/ Industrial engineer
Hradec Králové
minulý měsíc
- 5 týdnů dovolené - 13tý plat - příspěvek na důchodové připojištění (měsíčně) - kantýna - závodní jídelna (výběr ze 4 jídel, 55% ceny hradí firma) - jazykové… zobrazit nabídku »
Procesní inženýr od 50 000 Kč
Rychnov nad Kněžnou
minulý měsíc
• Zajímavé finanční ohodnocení • Důkladné zaškolení na pozici • Možnost kariérního růstu a rozvoje • bonusy - 13 a 14 plat • Příspěvek na stravování • Zázemí… zobrazit nabídku »
« Předchozí Další »
1 2 3 4
Mohlo by se hodit
Doporučujeme