Práce v oboru Technické profese v Hradci Králové (50 nabídek)

Nástrojař- Údržbář
Jaroměř
před 9 hodinami
- Práci na 2 směny - na HPP 250,-/H. - Možnost Přesčasů - Možnost ubytování - Dlouhodobá spolupráce zobrazit nabídku »
Technik zkušební laboratoře
Hradec Králové
dnes
● Pestrá a zajímavá práce pro společnost s dlouholetou tradicí na trhu. ● Mladý přátelský kolektiv. ● Možnost kariérního postupu. ● Firemní benefity ve… zobrazit nabídku »
Zkušený komisionární inženýr (M/Ž) - bohaté bonusy!
Trutnov
dnes
Pro našeho klienta hledáme zkušeného komisionáře, můžete bydlet prakticky kdekoliv! CO VÁM NABÍZÍME?    •  Firemní kulturu, která… zobrazit nabídku »
Servisní technik
Náchod
dnes
- perspektivní zaměstnání, dlouhodobý pracovní poměr - odpovídající platové ohodnocení - slušné jednání - firemní benefity zobrazit nabídku »
Plynař / svářeč / montér plynovodů - mzda 40-49 000 Kč + odměny
Královehradecký kraj
před 3 dny
• práci na HPP • příspěvek na stravování - stravenky 100 Kč/den / diety ve výši platné legislativy • příspěvek na dopravu • možnost profesního růstu Mzdové… zobrazit nabídku »
Elektromechanik m/ž nebo Elektrokonstruktér /ka
Holice
před 4 dny
Perspektivní a stabilní zaměstnání Získání zkušeností a možnost podílet se na vývoji v oblasti brousicích strojů Zajímavá a různorodá pracovní náplň s možností… zobrazit nabídku »
Elektrotechnik
Jičín
před 4 dny
* Zajímavou a různorodou práci ve stabilní společnosti. * Možnost rozvoje kariéry v dynamickém pracovním prostředí, kde existuje velký prostor pro… zobrazit nabídku »
Elektroinženýr
Jičín
před 4 dny
Za odvedenou práci, dobrá odměna: * Zajímavá a různorodá práce ve stabilní společnosti. * Možnost rozvoje kariéry v dynamickém pracovním prostředí, kde… zobrazit nabídku »
Obchodní zástupce - stavební materiál (M/Ž) Broumov
Broumov
před týdnem
Perspektivní pracovní pozici ve skupině PD SE – ekonomicky stabilní zaměstnavatel Samostatnou, zodpovědnou práci, která Vás bude bavit Motivující finanční… zobrazit nabídku »
Konstruktér /ka - plechové a kovové díly
Žáravice
před týdnem
- různorodou tvůrčí práci v zajímavé zakázkové výrobě - perspektivní a stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti - penzijní připojištění - příspěvek na… zobrazit nabídku »
Svářeč m/ž - pouze jednosměnný ranní provoz
Žáravice
před týdnem
pouze jednosměnný ranní provoz různorodou tvůrčí práci v zajímavé zakázkové výrobě perspektivní a stabilní zaměstnání v novém výrobním závodě v mezinárodní… zobrazit nabídku »
R&D inženýr /ka elektro - senior i junior
Jičín
před týdnem
• stálé a perspektivní zaměstnání v R&D kolektivu, smlouva na dobu neurčitou • zajímavou a velmi zodpovědnou práci u mezinárodně orientované společnosti • 5… zobrazit nabídku »
Embedded developer
Jičín
před týdnem
* Různorodou a zajímavou práci v automobilovém průmyslu. * Podporu osobního rozvoje a dalšího vzdělávání (jazykové kurzy a odborná školení). * Flexibilní… zobrazit nabídku »
Technolog ve strojírenství
Královéhradecký kraj
před týdnem
Pro našeho klienta, strojírenskou společnost v okrese Hradec Králové, hledáme kandidáty na pozici Technolog obrábění. Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání technického… zobrazit nabídku »
Strojní mechanik/údržbář
Královéhradecký kraj
před týdnem
Pro našeho klienta, moderní výrobní společnost s přátelskou firemní kulturou, hledáme technicky zdatné kandidáty na pozici STROJNÍ MECHANIK/ÚDRŽBÁŘ. … zobrazit nabídku »
Pracovník/ce technického úseku Vidonice
Vidonice - Pecka
před týdnem
pro výjimečné pracovníky osobní bonusové ohodnocení moderní pracoviště, udržované stroje, zánovní vozový park HPP, práce 5 dnů, 1 směnný pracovní provoz,… zobrazit nabídku »
Specialista automatizace - PLC
Jičín
před týdnem
- stabilní společnost - moderní technologie - investice do nových výrobních linek - další rozvoj jak technický tak jazykový - férové jednání zobrazit nabídku »
Vedoucí údržby
Jičín
před týdnem
- stabilní společnost - možnost růstu a dalšího vzdělávání - pouze denní směny - férové jednání zobrazit nabídku »
Vedoucí nástrojárny
Hradec Králové
před týdnem
- stabilní společnost - dobře fungující tým - seberealizaci na firemních projektech - vzdělávání - technické i jazykové - balíček benefitů zobrazit nabídku »
Manažer BOZP a PO/EHS Manager
Hradec Králové
před týdnem
- mezinárodní společnost - maximální podporu - důležité je pro nás safety first - nástroje pro výkon pozice - balíček firemních benefitů - 5 týdnů dovolené zobrazit nabídku »
« Předchozí Další »
1 2 3
Mohlo by se hodit
Doporučujeme