Práce v oboru Elektrotechnické profese v Hradci Králové (25 nabídek)

Elektromechanik m/ž nebo Elektrokonstruktér /ka
Holice
před 4 dny
Perspektivní a stabilní zaměstnání Získání zkušeností a možnost podílet se na vývoji v oblasti brousicích strojů Zajímavá a různorodá pracovní náplň s možností… zobrazit nabídku »
Servisní technik brousicích CNC strojů m/ž
Holice
před 4 dny
Perspektivní a stabilní zaměstnání Získání zkušeností a možnost podílet se na vývoji v oblasti brousicích strojů Zajímavá a různorodá pracovní náplň s… zobrazit nabídku »
Technik údržby - Elektro
Lázně Bělohrad
před 4 dny
Hledáte uplatnění ve stabilní firmě? Chcete jistotu dlouhodobého zaměstnání? Kromě motivující mzdy a benefitů nabízíme i zajímavou práci, dobrý kolektiv a… zobrazit nabídku »
Servisní technik elektro či strojní nebo i sehraná dvojice
denní cesty po ČR
před 6 dny
Nabízíme: zajímavou a různorodou práci přátelský kolektiv zajímavé a motivující finanční ohodnocení osobní rozvoj a zvýšení kvalifikace systém firemních… zobrazit nabídku »
Elektroinženýr - specialista pro zkušebny leteckých motorů
Hradec Králové
před týdnem
• práci na špičkovém výzkumném pracovišti s dlouhodobou perspektivou • možnost osobního rozvoje a profesního růstu • odpovídající finanční ohodnocení •… zobrazit nabídku »
R&D inženýr /ka elektro - senior i junior
Jičín
před týdnem
• stálé a perspektivní zaměstnání v R&D kolektivu, smlouva na dobu neurčitou • zajímavou a velmi zodpovědnou práci u mezinárodně orientované společnosti • 5… zobrazit nabídku »
R&D engineer (45-60.000 Kč)
okr. Jičín
před týdnem
Zajímá vás vývoj nejmodernějších brzdových systému do vozidel? Domluvíte se anglicky s kolegy ve vývojových centrech v zahraničí? Chcete se stát součástí R&D… zobrazit nabídku »
Test inženýr
Trutnov
před 14 dny
* 27 volných dnů (25 dní dovolené a 2 sick days). * Flexibilní pracovní doba. * 12 000 Kč ročně na sport, cestování a další díky Edenred Benefity Café. *… zobrazit nabídku »
Elektrotechnik
Jičín
minulý měsíc
* Zajímavou a rozmanitou práci v stabilní české firmě. * Možnost kariérního růstu a osobního rozvoje. * Kombinaci zkušeností z různých technických oborů. … zobrazit nabídku »
Prodejce export
Nová Paka
minulý měsíc
Pro našeho klienta, společnost, která patří mezi největší evropské distributory precizních elektrických součástek a mezi významné výrobce elektrických sestav,… zobrazit nabídku »
Elektrikář - 1 směna (38-42.000 KČ)
Královéhradecký kraj
minulý měsíc
Máš SOU/SŠ Elektro a platnou vyhlášku 50, §6? Chceš pracovat na 1 směnu? Máš praxi v elektroúdržbě v oblasti obráběcích strojů a mostových jeřábů? Chceš… zobrazit nabídku »
Inženýr elektromagnetiky (45 - 55.000 KČ)
Královéhradecký kraj
minulý měsíc
Máte vzdělání v oblasti radiokomunikací nebo jiné elektrotechnické disciplíny? Jste zkušený slaboproudař a hledáte novou výzvu? Komunikace v angličtině vám… zobrazit nabídku »
Projektant železničních semaforů (45-60.000 Kč)
Královéhradecký kraj
minulý měsíc
Chcete pracovat ve společnosti, která nemá o zakázky nouzi? Máte zkušenost s elektro projekcí? Máte zkušenosti s projektováním zabezpečovacích systémů? Pak… zobrazit nabídku »
Specialista/tka - technik/čka MaR (měření a regulace)
Vrchlabí
minulý měsíc
- stabilní společnost - další rozvoj - přístup k nejmodernějším technologiím - odpovídající mzdu a zaměstnanecké benefity zobrazit nabídku »
Specialista automatizace - PLC
Jičín
minulý měsíc
- stabilní společnost - moderní technologie - investice do nových výrobních linek - další rozvoj jak technický tak jazykový - férové jednání zobrazit nabídku »
Servisní technik
Náchod
minulý měsíc
- perspektivní zaměstnání, dlouhodobý pracovní poměr - odpovídající platové ohodnocení - slušné jednání - firemní benefity zobrazit nabídku »
Specialista firemní zkušebny
Doudleby nad Orlicí
minulý měsíc
Co Vám můžeme nabídnout? • zajímavou a dobře ohodnocenou práci, ve které se nebudete nudit • možnost seberealizace při testování a vývoji zemědělské techniky •… zobrazit nabídku »
Inženýr testování
Trutnov
před 2 měsíci
* 27 volných dnů (25 dní dovolené a 2 sick day) * flexibilní pracovní doba * 12 000 Kč ročně na sport, cestování a další prostřednictvím Edenred Benefity… zobrazit nabídku »
Elektrotechnik
Jičín
před 2 měsíci
* Zajímavou a různorodou práci ve stabilní společnosti. * Možnost rozvoje kariéry v dynamickém pracovním prostředí, kde existuje velký prostor pro… zobrazit nabídku »
Elektroinženýr
Jičín
před 2 měsíci
Za odvedenou práci, dobrá odměna: * Zajímavá a různorodá práce ve stabilní společnosti. * Možnost rozvoje kariéry v dynamickém pracovním prostředí, kde… zobrazit nabídku »
« Předchozí Další »
1 2
Mohlo by se hodit
Doporučujeme