Práce v oboru Elektrotechnické profese v Hradci Králové (58 nabídek)

Seřizovač vstřikolisů
Královéhradecký kraj
včera
Pro našeho významného klienta se sídlem v okolí Rychnova nad Kněžnou hledáme vhodné kandidáty na pozici SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISŮ Požadujeme: • min. SOU vzdělání… zobrazit nabídku »
Elektrotechnik
Královéhradecký kraj
včera
Do týmu údržby hledáme nového kolegu na pozici ELEKTROTECHNIK. Jedná se o zajímavou a různorodou práci v atraktivním prostředí stabilní výrobní společnosti. … zobrazit nabídku »
Elektroinženýr
Hradec Králové okres
před 2 dny
• finanční ohodnocení v návaznosti na dosavadní zkušenosti • práce ve stabilní mezinárodní společnosti • příjemné pracovní prostředí • dovolená až do výše 25… zobrazit nabídku »
Elektromechanik
Královéhradecký kraj
před 3 dny
Pro našeho klienta v okrese Rychnov nad Kněžnou hledáme zkušené elektrikáře na pozici Elektromechanik Požadujeme: • SOU nebo SŠ vzdělání v oboru elektro •… zobrazit nabídku »
Vývojový inženýr - elektro
Královéhradecký kraj
před 3 dny
Pro výrobní společnost hledáme novou posilu do R&D oddělení, která má zkušenosti s vývojem elektroniky nebo elektrotechniky a chce se podílet na vývoji… zobrazit nabídku »
Prodejce/prodejkyně elektromateriálu
Náchod
před 3 dny
- zaměstnání v úspěšné a stabilní firmě - propracovaný systém zaškolení - motivační ohodnocení - firemní benefity /5 týdnů dovolené, stravenkový paušál,… zobrazit nabídku »
Projektant/ka elektro
Jaroměř
před týdnem
- perspektivní zaměstnání - odpovídající platové ohodnocení - systém firemních benefitů - možnost profesního růstu zobrazit nabídku »
Projektový manažer
Jaroměř
před týdnem
- perspektivní zaměstnání - odpovídající platové ohodnocení - firemní benefity zobrazit nabídku »
Servisní technik
Hradec Králové
před týdnem
- dlouhodobý pracovní vztah - podpora firmy - zaškolení ve firmě, případně přímo u výrobce zařízení - flexibilní pracovní doba s pěti týdny dovolené -… zobrazit nabídku »
Servisní technik
Jaroměř
před týdnem
- perspektivní zaměstnání - odpovídající platové ohodnocení - systém firemních benefitů - služební automobil a telefon zobrazit nabídku »
Servisní technik zemědělské techniky
Hradec Králové + servisní výjezdy
před týdnem
• finanční ohodnocení cca 30tis. Kč • 13. + 14. plat, + roční odměny • zajištěné ubytování v místě servisního zásahu, proplácení diet (při pobytu na Slovensku… zobrazit nabídku »
Stavbyvedoucí / koordinátor - Budějovicko
Hradec Králové
před týdnem
Co Vás čeká? Koordinace dodávek v rámci staveb optických, metalických a elektrických sítí (pokládky do země / komunikace, průchody do budov a příprava pro… zobrazit nabídku »
Technik - specialista zákaznické podpory prodeje systémů EZS, EVS, EPS, CCTV,…
Hradec Králové
před týdnem
Nabízíme: - práci v čistém prostředí nové kanceláře v Hradci Králové u velkoobchodní společnosti, - příležitost pro osobní růst, profesní zdokonalování a… zobrazit nabídku »
Programátor/ka řídících systémů v oboru automatizace procesů
Hradecko, Pardubicko
před týdnem
Nabízíme: - dlouhodobou perspektiva uplatnění u dodavatele systémů řízení procesů v průmyslu, - práci ve velmi přátelském kolektivu, - možnost dalšího… zobrazit nabídku »
Programátor/ka PLC a HMI - automatizace
Hradecko, Pardubicko
před týdnem
Nabízíme: - dlouhodobou perspektiva uplatnění, - práci ve velmi přátelském kolektivu, - možnost dalšího odborného růstu a seberealizace, vedle zkušených kolegů… zobrazit nabídku »
Tester SW / SW podpora
Hronov
tento měsíc
- perspektivní zaměstnání v prosperující a stabilní společnosti - velká škála firemních benefitů /kafetérie, vyšší příspěvek na obědy, věrnostní prémie, kurzy,… zobrazit nabídku »
Elektrikář
Chlumec nad Cidlinou
minulý měsíc
- zázemí stabilní firmy, práce na moderních strojích, profesní růst - benefity - vyšší příplatky za noční a víkendové směny, speciální příplatek za odpolední… zobrazit nabídku »
Servisní technik manipulační techniky | Královéhradecký kraj
Hradec Králové a okolí
minulý měsíc
Co vám můžeme nabídnout? * Zajímavou a rozmanitou práci * 25 dnů odpočinku + 2 volné dny pro sebe :) * Benefity dle vlastního výběru - máme Cafeterii *… zobrazit nabídku »
Technik pro automatizaci strojů (elektro)
Rychnov nad Kněžnou okres
minulý měsíc
Perspektivní pracovní pozice v rámci mezinárodní společnosti s možností dalšího profesního a kariérového růstu. Potřebné zaškolení a další odborné vzdělávání.… zobrazit nabídku »
Technik/čka - údržbář
Pecka - Vidonice
minulý měsíc
Práce na HPP s dobou neurčitou, výhodné platové podmínky, závodní stravování s výrazným příspěvkem od zaměstnavatele, zaměstanecké slevy na nákup, prostředí… zobrazit nabídku »
« Předchozí Další »
1 2 3
Mohlo by se hodit
Doporučujeme