Práce v oboru Logistika a doprava v Hradci Králové (46 nabídek)

Dispečer
Hradec Králové
včera
Firemní benefity: - Mobilní telefon zobrazit nabídku »
Specialista/ka zákaznického servisu
Královéhradecký kraj
před 4 dny
Pro stabilní výrobní společnost hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Specialista/ka zákaznického servisu Požadujeme: • SŠ/VŠ vzdělání • pokročilá znalost… zobrazit nabídku »
Disponent/dispečer přeprav
Kukleny
před 5 dny
- Zajímavou nástupní mzdu s navýšením po zkušební době. - Bonusy v případě splnění plánu zisku. - Příspěvek na penzijní připojištění. - Možnost čerpání jednoho… zobrazit nabídku »
Prac.vnitř.pošt. služby, zásilky - jen OZP (4 hod./den) H.K.
Hradec Králové
před 5 dny
Tato pozice je vymezena pro zdravotně postižené osoby V INVALIDNÍM DŮCHODU. Není vhodná pro neslyšící a OZP s vadou pohybového aparátu používající kompenzační… zobrazit nabídku »
Pracovník oddělení odbytu
Hradec Králové
před 6 dny
Perspektivní pracovní pozici v prostředí dynamicky rostoucí české společnosti s mezinárodním přesahem. Obor s nejmodernějšími produkty a technologiemi.… zobrazit nabídku »
Skladník - 1 směna (velkoobchod)
Hradec Králové
před 6 dny
Nástupní plat 28.000,- Kč btto. Práce ve stabilní zahraniční společnosti na 1 směnu (zač. 6.30, úvazek 7.5 h.), velmi čisté prostředí, stravenky, vitamíny… zobrazit nabídku »
Speditér, disponent spedice, obchodník HK Home Office
Hradec Králové
před týdnem
Mluvíte anglicky, jste dobrý obchodník? Pak jste ten správný uchazeč na místo SPEDITÉRA, pro kancelář firmy N.J.P.Log s.r.o. v Ivančicích. !! V případě praxe… zobrazit nabídku »
Specialista pro technický rozvoj (služby v oblasti dopravy)
Hradec Králové
před týdnem
Práce na HPP ve velmi stabilní společnosti. Plat ve výši 35-38 tisíc v nástupu (místo je vhodné i pro šikovného absolventa s praxí o délce 1 roku, ale… zobrazit nabídku »
Pracovník oddělení odbytu - skladník
Hradec Králové
před týdnem
• nástupní plat 27.000,-Kč (po zapracování + prémie) • možnost platového růstu • dovolená 25 dní • nastavení pracovní doby dle dohody s vedoucím oddělení •… zobrazit nabídku »
Mistr skladu
Broumov
před 14 dny
- pracovní poměr na dobu neurčitou - příspěvek na stravování - týden dovolené navíc - věrnostní program - benefity za plnění pracovní doby zobrazit nabídku »
Skladník/ce
Špindlerův Mlýn
před 14 dny
Firemní benefity: - Sleva na firemní výrobky/služby - Příspěvek na penzijní/životní připojištění - Ubytování/příspěvek na ubytování - Závodní stravování -… zobrazit nabídku »
Skladník - dělník expedice
Hradec Králové
před 14 dny
Vaše spokojenost nás zajímá. Proto pro Vás máme připravené například tyto benefity: 5 týdnů řádné dovolené Firemní kantýna a stravování – máme v areálu… zobrazit nabídku »
Řidič vnitropodnikové přepravy
Rychnov nad Kněžnou
před 14 dny
Co Vám můžeme nabídnout? • zajímavou a dobře ohodnocenou práci, ve které se nebudete nudit • přátelský kolektiv • možnost se kariérně a profesně rozvíjet v… zobrazit nabídku »
Investiční referent (technický dozor investora) 67-2021
Hradec Králové
tento měsíc
Pracoviště-lokalita Správa Hradec Králové, Úsek Realizace staveb, Pouchovská 401/59 Náplň práce • Komplexní odpovědnost za koordinaci a předkládání zpráv a… zobrazit nabídku »
Přijmeme šikovné pracovníky do skladu v Hradci Králové
Hradec Králové
minulý měsíc
Určitě Tě zajímá, co Ti za Tvé schopnosti a dovednosti nabízíme my! U nás můžeš očekávat základní nástupní mzdu 130,–/hod Budeme rádi, když se u nás budeš… zobrazit nabídku »
Pracovník v logistice - Kvasiny - pěkné ubytování zdarma
Kvasiny
minulý měsíc
- 130 Kč/hod. – po zkušební době 140Kč/hod - Diety – 55kč/den - 3směnný provoz - krásné ubytování - ZDARMA! zobrazit nabídku »
Logistik v Kvasinách
Kvasiny
minulý měsíc
Hodinová mzda –130 Kč na hod. – po zkušební době 140Kč/hod Diety – 55kč/den zobrazit nabídku »
Pracovník logistiky + krásné ubytování v rodinných domech!
Kvasiny
minulý měsíc
- 140 Kč/hod. po zaučení - krásné ubytování v rodinných domech zdarma - diety - možnost záloh zobrazit nabídku »
Skladník s VZV - 145,-/hod.
Kvasiny
minulý měsíc
- nástupní mzda 145,-/hod. - stravenky 100,-/den - krásné ubytování ZDARMA - penzion, byty - nástup IHNED - místo výkonu práce : Kvasiny V případě, že Vás… zobrazit nabídku »
Projektový manažer (cesty do zahraničí)
Hradec Králové
minulý měsíc
• finanční nabídka cca 30-35tis. Kč dle praxe a schopností a navýšení po zaučení a samostatnosti (v případě dohledu nad montážemi a proplaceného zahraničního… zobrazit nabídku »
« Předchozí Další »
1 2 3
Mohlo by se hodit
Doporučujeme