Práce v oboru Cestovní ruch a ubytování v Hradci Králové (11 nabídek)

Barman/ka
Špindlerův Mlýn
před 5 dny
Firemní benefity: - Bonusy/prémie - Sleva na firemní výrobky/služby - Příspěvek na penzijní/životní připojištění - Stravenky/příspěvek na stravování -… zobrazit nabídku »
Servírka / číšník (barman, barista) - zaměstnanecké ubytování
Špindlerův Mlýn
před týdnem
• stabilní celoroční zaměstnání v mladém kolektivu a moderním prostředí • zvýhodněné vstupy do wellness centra i pro rodinné příslušníky • zaměstnanecké… zobrazit nabídku »
Recepční do hotelu - zaměstnanecké ubytování
Špindlerův Mlýn
před týdnem
• dvanáctihodinové směny ranní a noční (případně lze i pouze noční směny), tj. cca 14-15 směn v měsíci • stabilní celoroční zaměstnání v mladém kolektivu a… zobrazit nabídku »
Hledáme instruktory flyboardu!
Hradec Králové
před týdnem
Nabízíme zaškolení a zaučení. Možnost získání průkazu VMP, dobré finanční ohodnocení, možnost tréningu na vodním flyboadu, jízdy na vodním skútru, mladý a… zobrazit nabídku »
F&B manager
Špindlerův Mlýn
tento měsíc
Firemní benefity: - Příspěvek na penzijní/životní připojištění - Stravenky/příspěvek na stravování - Dovolená 5 týdnů - Ubytování/příspěvek na ubytování -… zobrazit nabídku »
Servírka/číšník
Špindlerův Mlýn
tento měsíc
Smlouva na HPP zobrazit nabídku »
Event manager
Hradec Králové
minulý měsíc
Nabízíme hlavní pracovní poměr, stabilní zaměstnání v příjemném kolektivu, férové jednání, firemní benefity, možnost pracovího povýšení, motivační ohodnocení a… zobrazit nabídku »
Číšník/Servírka-víkendová brigáda pro zkušené
Hradec Králové
minulý měsíc
Tato pracovní pozice je vhodná pouze pro číšníky a servírky s praxi a je možno ji do budoucna rozšířit na hlavní pracovní poměr. Možnost plánování směn a… zobrazit nabídku »
Referentka cestovní kanceláře pro domácí cestovní ruch
Hradec Králové
minulý měsíc
• finanční nabídka cca 25tis. Kč • práce v zavedené cestovní kanceláři v centru města • kompletní zapracování • nástup možný dohodou/ihned zobrazit nabídku »
Pomocný kuchař/ka
Hradec Králové
minulý měsíc
Hledáme zkušenou a zodpovědnou osobu, která se v kuchyni dobře vyzná a bude pro kuchaře jeho pravou rukou. Nabízíme možnost pracovního růstu, vstřícnost při… zobrazit nabídku »
Šéfkuchař/Kuchař pro restauraci Zděná Bouda v Hradci Králové
Hradec Králové
minulý měsíc
Hledáte novou výzvu a stabilní zázemí, kde Vaši práci ocení a dostanete volný prostor pro svou seberealizaci? Výborné pracovní podmínky, jistota zaměstnání,… zobrazit nabídku »
Mohlo by se hodit
Doporučujeme