Práce v oboru Ekonomika v Hradci Králové (27 nabídek)

Finanční analytik - praxe na 6 měsíců
Jaroměř
před 2 dny
Finanční analytik - práce na 6 měsíců Hledáte nové zkušenosti, nebo prohloubení těch stávajících? Je pro Vás zajímavý pracovní poměr na 6 měsíců? Pak hledáme… zobrazit nabídku »
Asistent/ka daňového poradce
Hradec Králové
před týdnem
Nabídka: - Odborný růst, perspektiva dalšího postupu, moderní kanceláře, - dlouhodobá perspektiva uplatnění, - příspěvek na stravování, - příspěvek na penzijní… zobrazit nabídku »
Práce pro všechny maminky – 6 hod/den
Hradec Králové
před týdnem
Kromě nových zkušeností a super kolektivu u nás také získáte: *jistota fixní mzdy + bonusy *smlouva na HPP - 4,6,7,8 hodin/den (provoz call centra 7:00 - 22… zobrazit nabídku »
Recepční - fakturant/ka
Broumov
před týdnem
- zajímavá práce ve stabilní společnosti - pracovní smlouva na dobu neurčitou - jazykové vzdělávání - příspěvek na stravování - příspěvek na penzijní a životní… zobrazit nabídku »
Fakturant/ka
Hradec Králové
před 14 dny
5 týdnů dovolené Firemní kantýna a stravování – máme v areálu vlastní dobře zásobenou kantýnu, kam se dováží i teplé obědy. Výběr je ze 4 jídel a ceny naše… zobrazit nabídku »
Účetní s AJ
Hradec Králové
minulý měsíc
Nabídka: - 5 týdnů dovolené - firemní kantýna a stravování - odborná školení a možnost dalšího vzdělávání - výuka cizích jazyků - Cafeteria (na kartu dostanete… zobrazit nabídku »
Samostatná účetní
Hradec Králové
minulý měsíc
• finanční ohodnocení cca 35tis. Kč • práce na HPP • nástup možný ihned/dohodou zobrazit nabídku »
Materiálová účetní
Hradec Králové
minulý měsíc
• práce v úspěšné výrobní nadnárodní společnosti • finanční ohodnocení dle zkušeností 25 - 33tis. Kč (dle praxe a znalostí) • odborná školení a možnost dalšího… zobrazit nabídku »
Mzdová účetní bez znalosti cizího jazyka
Královéhradecký kraj
minulý měsíc
Máte praxi na pozici mzdové účetní? Znalost zákoníku práce Vám nedělá žádné obtíže? Znáte účetní programy jako své boty? Toužíte po masážích nebo dobré partě… zobrazit nabídku »
Mzdová účetní
Libáň
minulý měsíc
- zajímavé finanční ohodnocení - kvalitní zaškolení - 5 týdnů dovolené, 13. a 14. plat + další zaměstnanecké benefity - různorodou a zajímavou práci ve… zobrazit nabídku »
Financial controller
Vrchlabí
minulý měsíc
Our client, international american company located in Trutnovsko, is actually looking for Financial controller Your responsibilities: • Coordinate the… zobrazit nabídku »
Finanční ředitel – automotive
Královéhradecký kraj
před 2 měsíci
Máte bohaté zkušenosti s vedením účetního a controllingového oddělení v oblasti Automotive? Denně využíváte anglický jazyk a bez problémů zvládáte i… zobrazit nabídku »
Rozpočtář TZB se zaměřením na vzduchotechniku a RTCH
Hradec Králové
před 3 měsíci
- stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející firmě - odborný růst - pracovní poměr na dobu určitou 12 měsíců s možností změny na dobu neurčitou -… zobrazit nabídku »
Hlavní konzultant/ka - moduly ERP Finance/účetnictví
Královéhradecko
před 3 měsíci
- uplatnění manažerských schopností - řízení týmu dalších 4 - 5 konzultantů, - člen manažerského týmu v oblasti implementace IS/ERP, - možnost odborného… zobrazit nabídku »
Samostatná/ý účetní
Hradec Králové
před 3 měsíci
 - zázemí stabilní české společnosti,  - perspektivní a dlouhodobé zaměstnání s možností profesního růstu,  - příležitost pro seberealizaci a os. rozvoj,  -… zobrazit nabídku »
Konzultant/ka - IS/ERP moduly Finance/účetnictví
Královéhradecko
před 3 měsíci
Těšit se můžete na práci se špičkovými aplikačními systémy v dynamickém kolektivu, průběžná školení a odborný růst, možnost kontaktu se zahraničními kolegy.… zobrazit nabídku »
Vývojář/programátor ERP aplikace pro modul mzdy
Královéhradecko, Trutnovsko
před 3 měsíci
- týmová práce v malém dynamickém kolektivu zkušených kolegů, - práce se špičkovými vývojovými nástroji, - průběžné školení a odborný růst, - podpora pro… zobrazit nabídku »
Účetní
Hradec Králové
před 3 měsíci
 - odborný růst ve specializované účetní firmě   - dlouhodbá perspektiva uplatnění  - klouzavá pracovní doba  - příspěvek na stravování a penzijní připojištění… zobrazit nabídku »
Účetní senior
Hradec Králové
před 3 měsíci
• finanční ohodnocení cca od 35tis. Kč dle praxe • práce v úspěšné nadnárodní společnosti • odborná školení a možnost dalšího vzdělávání • 5 týdnů dovolené •… zobrazit nabídku »
Personalista - se znalostí mezd
Hradec Králové
před 3 měsíci
• finanční ohodnocení cca 35 - 40tis. Kč dle dosavadní praxe a znalostí dohodou • zázemí silné mezinárodní společnosti • možnost osobního růstu • řada… zobrazit nabídku »
« Předchozí Další »
1 2
Mohlo by se hodit
Doporučujeme