Práce v oboru Řemeslo a umění v Hradci Králové (7 nabídek)

Operátor/ka výroby Nové Město nad Metují
Nové Město nad Metují
před týdnem
• Mzdu až 120 Kč/h • Bonus až ve výši 20 % ze mzdy • 5 týdnů dovolené • Smlouvu na HPP Směny ranní a odpolední (odpolední 1x za tři týdny) zobrazit nabídku »
Zámečník/ce - odjehlovač/ka
Libřice
před 14 dny
- volné víkendy. - pravidelná pracovní doba s možností přesčasů nebo napracování hodin. - odměny za kvalitu a bonusy za produktivitu. - rozmanitá… zobrazit nabídku »
Pracovník/ce úklidu – Nemocnice Jaroměř
Jaroměř
minulý měsíc
Pravidelný příjem, jistotu výdělku Přátelskou atmosféru Když se Vám pokazí pračka, rádi Vám na ni půjčíme Svou prací přispíváte ke zdraví lidí zobrazit nabídku »
Obsluha fosfátu/přípravář v práškové lakovně (m/ž)
Hradec Králové
minulý měsíc
- dvousměnný provoz (ranní, odpolední), volné víkendy. - pravidelná pracovní doba s možností přesčasů nebo napracování hodin. - rozmanitá práce na zakázkové… zobrazit nabídku »
Šéfkuchař/Kuchař pro restauraci v Hradci Králové
Hradec Králové
před 2 měsíci
Hledáte novou výzvu a stabilní zázemí, kde Vaši práci ocení a dostanete volný prostor pro svou seberealizaci? Výborné pracovní podmínky, jistota zaměstnání,… zobrazit nabídku »
Automechanik (dopravní firma)
Hradec Králové
před 6 měsíci
Stabilní práce a zajímavý výdělek ve výši od 36 do 40 tisíc, velká škála firemních benefitů jako je týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění ve… zobrazit nabídku »
Elektromechanik (dopravní firma) až 40.000 Kč + náborový příspěv
Hradec Králové
před 6 měsíci
Stabilní práce a zajímavý výdělek ve výši od 36 do 40 tisíc + náborový příspěvek (při splnění kritérií na odbornou způsobilost), velká škála firemních benefitů… zobrazit nabídku »
Mohlo by se hodit
Doporučujeme