Práce v oboru Řemeslo a umění v Hradci Králové (10 nabídek)

Plánovač výroby
Vamberk
před 4 dny
individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností 5 týdnů dovolené notebook pružnou pracovní dobu (9–14 povinnost přítomnosti na pracovišti)… zobrazit nabídku »
Provozní elektromechanik, elektrikář 186,-Kč/hod - zálohy
Svoboda nad Úpou
před týdnem
práci pro stabilní a úspěšnou společnost mzda 186,– + příplatky motivační mzdové ohodnocení možnosti týdenních záloh týdenní fond – 37,5h 5 týdnů dovolené,… zobrazit nabídku »
Skladník - manipulant
Vamberk
před týdnem
- stabilní zaměstnání, jistý plat a prémie - bonusy za docházku - 5 týdnů dovolené + 3 dny zdravotního volna - příspěvek na penzijko a pojistku "na blbost" -… zobrazit nabídku »
Traktorista, řidič sklízecích strojů
Hradec Králové
před 14 dny
• plat 25tis. Kč (30tis. Kč v období sklizně) • pracovní doba od 6 do 14 hodin • stravenky • 5 týdnů dovolené • práce v zavedené společnosti rodinného typu •… zobrazit nabídku »
Elektromechanik
Svoboda nad Úpou
minulý měsíc
- práci na 1 směnu - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravování - příspěvek na penzijko - bonusy za docházku a odpracované roky Zaujala Vás tato nabídku? Pak… zobrazit nabídku »
Elektromechanik
Libáň
minulý měsíc
- stabilní zaěstnání s dobrým ohodnocením - 13. + 14. plat - 5 týdnů dovolené - vzdělávací kurzy - příspěvek na penzijko - dotované stravování Zaujala Vás… zobrazit nabídku »
Elektromechanik 2 směny
Nový Bydžov
minulý měsíc
individuální finanční ohodnocení odvíjející s od vašich zkušeností práce v max ve 2 směnách, střídání není 100% pravidelné, někdy pracujeme pouze v jedné směně… zobrazit nabídku »
Seřizovač vstřikolisů
Libáň
minulý měsíc
- stabilní práci na dobu neurčitou - 5 týdnů dovolené - dotované stravování, příspěve na rekreaci - 13. a 14. plat - odměnu za loajalitu - firemní akce Pro… zobrazit nabídku »
Operátor/ka výroby
Královéhradecký kraj
před 2 měsíci
Pro stabilní výrobní společnost se sídlem v okolí Hradce Králové hledáme vhodné kandidáty na pozici OPERÁTOR/KA VÝROBY - OBSLUHA LISU Požadujeme: • praxi na… zobrazit nabídku »
Grafik a webdesigner
Královéhradecko
před 3 měsíci
- práce se zajímavými technologiemi internetu - inspirující a tvůrčí práce na atraktivních projektech v mladém kolektivu a v příjemném pracovním prostředí -… zobrazit nabídku »
Mohlo by se hodit
Doporučujeme