Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby v Hradci Králové (6 nabídek)

Mzdová účetní - Rychnov nad Kněžnou
Rychnov nad Kněžnou
před 2 hodinami
Pro našeho významného klienta, výrobní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici Mzdová účetní. NÁPLŇ PRÁCE • Komplexní zpracování mezd ve… zobrazit nabídku »
Finanční účetní (40-48.000 Kč)
Královéhradecký kraj
před 8 hodinami
Hledáte změnu a máte praxi jako Účetní? Vyhovuje vám práce v POHODĚ a MS Excel je dobrý pomocník? Chcete komunikovat s klienty a mít na starosti více firem?… zobrazit nabídku »
Účetní samostat.
Čeperka
před týdnem
- perspektiva v zavedené české stabilní společnosti - zaškolení - pravidelná školení - firemní benefity - odpovídající mzdové ohodnocení - práce na HPP -… zobrazit nabídku »
Účetní
Náchod
před 14 dny
- 5 týdnů dovolené - Zaměstnání v příjemném prostředí stabilní společnosti na trhu - Flexibilní pracovná doba - Příspěvek na stravování - Firemní produkty za… zobrazit nabídku »
Hledáme hypotečního specialistu pro pobočku Vrchlabí
Královéhradecký kraj
před 14 dny
Co vás u nás čeká?    •  Sjednávání a zpracování úvěrových produktů, interních i ve spolupráci s třetími stranami (finančními… zobrazit nabídku »
ČSOB Pojišťovna posiluje tým | Hledáme profíky z oboru!
Hradec Králové
minulý měsíc
Za poctivou práci, poctivá odměna. Co Ti nabízím? Nástupní fixní mzdu 25 000,- Kč + 3 000 Kč nováčkovné/BONUSY. Výše bonusů není omezena, naopak, odměna roste… zobrazit nabídku »
Mohlo by se hodit
Doporučujeme