Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby v Hradci Králové (9 nabídek)

Samostatná účetní s AJ
Královéhradecký kraj
před 2 dny
Chcete se stát součástí stabilní společnosti? Máte zkušenosti na pozici účetní? Mluvíte anglicky? Tak právě pro Vás máme zajímavou nabídku!!! Pro mezinárodní… zobrazit nabídku »
Financial controller
Královéhradecký kraj
před 2 dny
Pro posílení finančního oddělení našeho klienta, kterým je zahraniční výrobní společnost, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici FINANCIAL CONTROLLER Váš… zobrazit nabídku »
Finanční controller
Hradec Králové
před 2 dny
- stabilní práci v úspěšné nadnárodní společnosti - možnost dalšího kariérního růstu - prohloubení znalostí financí ve všech směrech a rozšíření praxe -… zobrazit nabídku »
Účetní
Hradec Králové
před 2 dny
• zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvky na sport, závodní stravování • práce v příjemném prostředí, dynamický mladý kolektiv • odpovídající… zobrazit nabídku »
Hlavní účetní se znalostí IFRS
Hradec Králové
před 2 dny
zajímavé finanční ohodnocení roční bonus v případě splnění cílů divize práci v příjemném kolektivu v úspěšné nadnárodní společnosti odborná školení a možnost… zobrazit nabídku »
Finanční kontrolor
Hradec Králové
před 3 dny
Společnost, která se specializuje na inovované izolace a celkové řešení udržitelných budov po celém světe, hledá do svého týmu novou posilu na pozici… zobrazit nabídku »
Administrativní pracovník
Hradec Králové
před týdnem
Firemní benefity: - Stravenky/příspěvek na stravování zobrazit nabídku »
Asistentka Generálního ředitele
Jičín
minulý měsíc
-Zaměstnání na hlavní pracovní poměr ve stabilní a prosperující společnosti působící v automobilovém průmyslu -Zajímavé finanční ohodnocení + zaměstnanecké… zobrazit nabídku »
Obchodní zástupce pro Jičín a okolí
Jičín
před 2 roky
Co Vám nabízíme? * Zajistíme Vám registraci u ČNB a uhradíme za vás poplatek 2.000,-Kč * Žádné vstupní poplatky * 20-ti % podíl na zisku * Podporu silné české… zobrazit nabídku »
Mohlo by se hodit
Doporučujeme