Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby v Hradci Králové (11 nabídek)

Finanční Controller
Náchod
před 2 dny
5 týdnů dovolené pružná pracovní doba příspěvky na obědy zázemí mezinárodní společnosti výhodné bankovní produkty firemní akce, teambuildingy NABÍRÁME MUŽE I… zobrazit nabídku »
Pomocný / pomocná účetní
Řetová
před 4 dny
• práci na HPP • příspěvek na stravování • pololetní odměny • služební telefon • pracovní doba od 7.00 - 15.30 hod. Místo práce: 561 41 Řetová 82 - okres… zobrazit nabídku »
Finanční kontrolor | znalost SAP | 60 000 Kč
Vamberk
před týdnem
- 5 týdnů dovolené - 3 dny sick days - příspěvek penzijního připojištění a pojištění odpovědnosti - stravenky a flexi passy zobrazit nabídku »
Účetní - jednoduchá a klidná práce v příjemném prostředí
Královéhradecký kraj
před týdnem
Příjemné a klidné pracovní prostředí rodinné společnosti s cca 50 zaměstnanci. 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění a další zaměstnanecké benefity. zobrazit nabídku »
Mzdová účetní
Královéhradecký kraj
před 14 dny
Nabízíme příležitost samostatné a zkušené mzdové účetní, která bude mít na starosti kompletní mzdovou agendu v zahraniční výrobní společnosti a bude úzce… zobrazit nabídku »
Hlavní účetní do lázeňského zařízení
Velichovky
před 14 dny
Zajímavé finanční ohodnocení Příspěvek na závodní stravování Den volna navíc "Narozeninový den" Možnost volných dnů v případě "prázdného stolu" Pravidelná… zobrazit nabídku »
Finanční manažer/ka - korporát s rodinným duchem
Náchod
minulý měsíc
práci v mezinárodní společnosti, přesto ve spoustě případů fungující samostatně, s rodinnou atmosférou 5 týdnů dovolené a 12 dní volna navíc příspěvek na… zobrazit nabídku »
Specialista péče o klienty s homeoffice pro OZP
Hradec Králové
minulý měsíc
CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT? možnost práce na zkrácený úvazek možnost práce z domova 20 dní dovolené a 10 dní zdravotního volna individuální přístup a péči –… zobrazit nabídku »
Osobní bankéř
Trutnov
před 1 měsíci
- příspěvek na stravování - 5 sick days - 5 týdnů dovolené - možnost vzdělávání - roční bonusy zobrazit nabídku »
Za 3 měsíce bankéřem/kou? Spouštíme unikátní trainee program - Hradec Králové
Hradec Králové
před 2 měsíci
Když se řekne obchod, chceš být v první linii. Baví tě navazování vztahů s klienty/kami a chceš jim skutečně poradit. Pojď s námi zjistit, jak fungují finanční… zobrazit nabídku »
Controller | až 70 000 Kč |Trutnov
Trutnov
před 2 měsíci
- 28 dní dovolené - Pružná pracovní doba - Vzdělávací příležitosti – jazykové kurzy - Příspěvek na penzijní připojištění - Stravenky - Měsíční odměna za… zobrazit nabídku »
Mohlo by se hodit
Doporučujeme