Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby v Hradci Králové (9 nabídek)

Specialista zákaznického servisu 20 000 Kč + bonusy
Hradec Králové, Náchod
před týdnem
hlavní pracovní poměr garantovanou mzdu 20 000 Kč bonusy do výše 5 000 Kč měsíčně 10 dnů placeného volna navíc stravenky v hodnotě 100 Kč příspěvky do… zobrazit nabídku »
Přijďte nastartovat kariéru k nám Hledáme nové parťáky
Hradec Králové
před týdnem
S prací v naší společnosti získáte řadu jistot, výhod a možnost kariérního růstu. Nástupní mzda min. 20 000 Kč V případě odpolední směny navíc 25 Kč/hod.… zobrazit nabídku »
Hlavní účetní - Trutnov
okres Trutnov
před 2 měsíci
Pohybujete se v oblasti ekonomiky a rozumíte si s čísly? Jste analytický typ a chcete být součástí managementu ve stabilní společnosti? Máte zkušenosti s… zobrazit nabídku »
Vedoucí účtárny s AJ
okres Trutnov
před 2 měsíci
Jste komunikativní osobnost, která se orientuje v účetnictví? Máte zkušenosti s organizací a vedením účetního oddělení? Komunikace v angličtině vám nedělá… zobrazit nabídku »
Finanční kontrolor s AJ
okres Trutnov
před 3 měsíci
Máte zkušenosti s controllingem ve výrobní společnosti a rádi byste je uplatnili tam, kde jsou potřeba? Ovládáte anglický jazyk na pokročilé úrovni a toužíte… zobrazit nabídku »
Financial controller
okres Trutnov
před 3 měsíci
Rádi komunikujete anglicky a máte zkušenosti z výrobní společnosti? Čísla, analýzy, reporting, tvorba finančních plánů… je to to pravé co vás zajímá a… zobrazit nabídku »
Obchodní zástupce pro Jičín a okolí
Jičín
před 6 měsíci
Co Vám nabízíme? * Zajistíme Vám registraci u ČNB a uhradíme za vás poplatek 2.000,-Kč * Žádné vstupní poplatky * 20-ti % podíl na zisku * Podporu silné české… zobrazit nabídku »
Účetní - Hradec Králové
Hradec Králové
před rokem
Nemusí na vás při práci nikdo dohlížet? Ovládáte účetnictví a práce je pro vás víc než obživou? Anglický jazyk zvládáte levou zadní? Pošlete nám svůj životopis… zobrazit nabídku »
Účetní pro obchodní kancelář
okres Hradec Králové
před rokem
Hledáte zajímavé zaměstnání v oblasti financí a umíte komunikovat v anglickém jazyce? Máte středoškolské, případně vysokoškolské vzdělání ekonomického zaměření… zobrazit nabídku »
Mohlo by se hodit
Doporučujeme