Práce v oboru Strojírenství v Hradci Králové (54 nabídek)

Technik výroby - seřizovač strojů či údržbář m/ž
Holice
před 2 dny
Stravenky Nadstandardní počet dní dovolené Zajímavé finanční ohodnocení Práce v čistém a moderním prostředí. Rodinný charakter firmy se spokojenými zaměstnanci. zobrazit nabídku »
Konstruktér /ka - plechové díly
Žáravice
před 2 dny
různorodou tvůrčí práci v zajímavé zakázkové výrobě perspektivní a stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti nadstandardní finanční ohodnocení penzijní… zobrazit nabídku »
Vedoucí výrobní haly
Hradec Králové okres (Nový Bydžov okolí)
před týdnem
• finanční ohodnocení cca od 90.000 Kč • aktivní zapojení do firemních projektů • profesní vzdělávání a rozvojové programy včetně výuky jazyků • 5 týdnů… zobrazit nabídku »
Manažer předvýroby
Hradec Králové okres (Nový Bydžov okolí)
před týdnem
• finanční ohodnocení od 65tis. Kč dle praxe a schopností • práce v zahraniční výrobní společnosti • perspektiva služebního postupu • řada firemních benefitů … zobrazit nabídku »
Obsluha CNC
Hradec Králové
před týdnem
* 25 dní dovolené * Příspěvek na stravování (stravenky nebo jídelna v areálu) * Příspěvek na penzijní připojištění * Firemní program pro výhodné volání … zobrazit nabídku »
Obchodní manažer pro divizi montáží
Hradec Králové
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na výrobu, montáže a služby v oblasti průmyslových technologií, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní… zobrazit nabídku »
Práce ve výrobě - obsluha strojů - měsíční mzda až 37 500 Kč
Hradec Králové
před týdnem
- Po zkušební době mzda až 35.700,- Kč/měs. čistého včetně prémií a diet - Nástupní mzda až 34.900,- Kč/měs. čistého včetně příplatků a diet - Denní diety… zobrazit nabídku »
Specialista štíhlé výroby
Nový Bydžov
před týdnem
- 5 týdnů dovolené - bonus 10 % z roční hrubé mzdy - stravenky - příspěvek na penzijní připojištění - jazykové kurzy zobrazit nabídku »
BOZP manažer/ka
Nový Bydžov
před týdnem
- 5 týdnů dovolené - bonus 10 % z roční hrubé mzdy - stravenky - příspěvek na penzijní připojištění - jazykové kurzy zobrazit nabídku »
Zkušený metrolog s AJ | pojď k nám růst a budovat (až 70.000 Kč)
Trutnov
před týdnem
* 13. mzda a postupné navyšování mzdy * pružná pracovní doba * po zaučení možnost home office * 5 týdnů dovolené * příspěvek na stravování nebo volnočasové… zobrazit nabídku »
Servisní technik stavební techniky (Hradec Králové)
Královéhradecký kraj
před týdnem
Jste technicky zdatný a umíte opravit různé stroje? Rozšiřujeme tým servisních techniků! Budete se věnovat opravám stavební mechanizace v terénu (mechanika… zobrazit nabídku »
Servisní mechanik
Hradec Králové
před 14 dny
stabilní práci se zajímavým finančním ohodnocením bonusy ke mzdě malý kolektiv s rodinnou atmosférou 5 týdnů dovolené sickdays stravenky Pokud Vás nabídka… zobrazit nabídku »
Expedient/ka v práškové lakovně
Hradec Králové
před 14 dny
- dvousměnný provoz s pravidelnou pracovní dobou a volnými víkendy. - základní mzdu 145 Kč/hodinu a k tomu měsíční odměny za kontrolu, průtok a kvalitu:… zobrazit nabídku »
Mistr strojírenské výroby - 1 směna (m/ž)
Divec
před 14 dny
- práce na 1 směnu, pravidelná pracovní doba, volné víkendy. - možnost profesního růstu. - přátelský kolektiv a lidský přístup ryze české firmy. - … zobrazit nabídku »
Seřizovač /ka strojů - klidná práce m/ž
Jičín
před 14 dny
stálé a perspektivní zaměstnání dopravu do zaměstnání na směny závodní stravování týden dovolené navíc příspěvek na penzijní připojištění stravenky… zobrazit nabídku »
Kontrolor/ka kvality - strojírenství
Hradec Králové
před 14 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající strojírenskou výrobou, hledáme vhodného kandidáta na pozici kontrolora/ky kvality. Požadavky: • ÚSO/SŠ vzdělání –… zobrazit nabídku »
Obchodní zástupce - strojírenství (50 - 90.000 Kč)
Hradec Králové
minulý měsíc
* možnost nástupu ihned * 25 dnů dovolené * výhodný mobilní tarif * příspěvek na penzijní připojištění * příspěvek na stravování * příspěvek na (volný čas,… zobrazit nabídku »
Výrobní technolog s praxí (45 - 55.000 Kč)
Náchod
minulý měsíc
* solidní zázemí rodinné firmy * slušnou odměnu za odvedenou práci * motivační složka * 25 dní dovolené * příspěvek na stravování, stravné, půjčky * firemní… zobrazit nabídku »
Zámečník/ce - odjehlovač/ka
Libřice
minulý měsíc
- volné víkendy. - pravidelná pracovní doba s možností přesčasů nebo napracování hodin. - odměny za kvalitu a bonusy za produktivitu. - rozmanitá… zobrazit nabídku »
Koordinátor/ka výrobních procesů - od 47.000Kč
Královéhradecký kraj
minulý měsíc
Máte technické vzdělání a chcete pečovat o již zavedený výrobní systém? Baví Vás komunikace v anglickém jazyce? Tak jste vhodný kandidát! Zašlete nám váš… zobrazit nabídku »
« Předchozí Další »
1 2 3
Mohlo by se hodit
Doporučujeme