Práce v oboru Strojírenství v Hradci Králové (59 nabídek)

Servisní technik stavební techniky (Hradec Králové)
Královéhradecký kraj
včera
Jste technicky zdatný a umíte opravit různé stroje? Rozšiřujeme tým servisních techniků! Budete se věnovat opravám stavební mechanizace v terénu (mechanika… zobrazit nabídku »
Procesní inženýr / Lean specialista
Hradec Králové
před 3 dny
- stabilní společnost - maximální podporu - ochotu věci měnit a zlepšovat - odpovídající finanční ohodnocení zobrazit nabídku »
Obsluha CNC frézky
Žáravice
před 4 dny
různorodou tvůrčí práci v zajímavé zakázkové výrobě perspektivní a stabilní zaměstnání v menší mezinárodní společnosti v příjemném rodinném prostředí … zobrazit nabídku »
Asistent/ka ve výrobní společnosti
Osek 113
před 5 dny
Jsme 100% česká strojírenská společnost se zaměřením zejména na průmyslovou automatizaci a zakázkovou strojírenskou výrobu pro automobilový průmysl. Máme… zobrazit nabídku »
Výrobní technolog
Královéhradecký kraj
před 5 dny
Pro našeho významného klienta v oblasti výroby hledáme VÝROBNÍHO TECHNOLOGA. NÁPLŇ PRÁCE - zavádění nových produktů do výroby - aktualizace technologických… zobrazit nabídku »
Operátor slévárny - tavič
Hradec Králové
před týdnem
- Hrubá mzda po zkušební době až 58.000,- Kč - Zajímavá práce ve stabilní mezinárodní společnosti - Stravenky v hodnotě 100,- Kč/ 1 odpracovanou směnu -… zobrazit nabídku »
Mechanik/opravy strojů – 1 směna
Hradec Králové
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost zabývající strojírenskou výrobou, hledáme vhodného kandidáta na pozici Mechanik/opravy strojů – 1 směna. Náplň práce: provádění… zobrazit nabídku »
Technický kontrolor/ka kvality
Hradec Králové
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost zabývající strojírenskou výrobou, hledáme vhodného kandidáta na pozici Technický kontrolor/ka kvality. Požadavky: ÚSO/SŠ… zobrazit nabídku »
Obsluha CNC
Náchod
před týdnem
- Příspěvek na stravování - Odměny za odpracované směny - 5 týdnů dovolené - Řádné zaškolení zobrazit nabídku »
Mechanik/čka a opravář/ka obráběcích strojů – 1 směna.
Královéhradecký kraj
před týdnem
- práce v jednosměnném provozu - 25 dní dovolené - příspěvek na stravování (stravenky/jídelna v areálu) - příspěvek na penzijní připojištění - firemní program… zobrazit nabídku »
Kontrolor strojní výroby - 1.směna
Královéhradecký kraj
před týdnem
• práce v jednosměnném provozu • prodloužená doba dovolené nad zákonný nárok (25 týdnů) • příspěvek na závodní stravování • příspěvek na penzijní připojištění… zobrazit nabídku »
Technik BOZP
Královéhradecký kraj
před týdnem
• Moderní technologie a inovace nám nejsou cizí, naopak na ně klademe velký důraz • Jsme silná stabilní mezinárodní společnost, ve které se naši zaměstnanci… zobrazit nabídku »
Seřizovač – operátor CNC strojů - strojírenství
Královéhradecký kraj
před týdnem
- Garance stabilní práce ve společnosti s dlouholetou tradicí – nejedná se o automotive - 5 týdnů dovolené - 13 mzda - Firemní vzdělávání - Příspěvek na… zobrazit nabídku »
Kontrolor kvality, ubytování zdarma
Kvasiny
před týdnem
140Kč/hod + příplatky nadstandartní ubytování zdarma v rodinných domech diety za každý odpracovaný den práci ve stabilní firmě zobrazit nabídku »
Obsluha na Laseru - jednosměnný provoz
Žáravice
před 14 dny
jednosměnný provoz různorodou tvůrčí práci v zakázkové výrobě perspektivní a stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti penzijní připojištění příspěvek na… zobrazit nabídku »
Obráběč kovů (soustružník, nástrojař, frézař, brusič…) M/Ž
Holice
před 14 dny
Vytváříme ty nejlepší pracovní podmínky pro naše zaměstnance, kteří s námi drží v dobách dobrých i zlých. Nehledáme proto jen ZAMĚSTNANCE, hledáme skutečné… zobrazit nabídku »
Servisní mechanik
Doudleby nad Orlicí
před 14 dny
- 5 týdnů dovolené, 2 Sick day, 1 Family day - příspěvek na stravování - příspěvek na sportovní vyžití - příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu při… zobrazit nabídku »
Zámečník/ce - odjehlovač/ka
Libřice
před 14 dny
- volné víkendy. - pravidelná pracovní doba s možností přesčasů nebo napracování hodin. - odměny za kvalitu a bonusy za produktivitu. - rozmanitá… zobrazit nabídku »
Kontrolor/ka kvality - automotive, 1 směna, Sobotka
Osek
před 14 dny
Na této pozici budeš zodpovídat převážně za kontrolu kvality přípravků po technické a vizuální stránce v jednosměnném pracovním režimu. Umíš, znáš, jsi anebo… zobrazit nabídku »
Seřizovač/seřizovačka vstřikolisů
Hradec Králové
před 14 dny
Nabízíme práci na HPP, příspěvek na dopravu a stravu, proplácení přesčasů, pracovní oděv, příplatek za odpolední a noční směny, motivační odměny dle výsledků… zobrazit nabídku »
« Předchozí Další »
1 2 3
Mohlo by se hodit
Doporučujeme