Práce v oboru Telekomunikace v Hradci Králové (7 nabídek)

Pojď s námi pečovat o iqos zákazníky - stávající klienti!
Hradec Králové
před týdnem
* Pracujeme v příjemném prostředí s fajn kolegy, kteří táhnou za jeden provaz. * Pevná fixní mzda, ke které si přivyděláš každý měsíc peníze navíc za své… zobrazit nabídku »
Stavbyvedoucí / koordinátor - Budějovicko
Hradec Králové
před týdnem
Co Vás čeká? Koordinace dodávek v rámci staveb optických, metalických a elektrických sítí (pokládky do země / komunikace, průchody do budov a příprava pro… zobrazit nabídku »
Vieš po Slovensky? iqos linka zákaznickej starostlivosti!
Hradec Králové
před týdnem
Pracujeme v príjemnom prostredí s fajn kolegami, ktorí ťahajú za jeden povraz. Prejdeš starostlivým zaškolením, kde Ťa naučíme všetko potrebné. Práca pod… zobrazit nabídku »
Systémový technik pro výpočetní techniku
Nové Město nad Metují
minulý měsíc
- odpovídající platové ohodnocení podle praxe a schopností - služební automobil a notebook k dispozici - 5 týdnů dovolené - stravenkový paušál - možnost… zobrazit nabídku »
Specialista zákaznického servisu – strojírenství
Královéhradecký kraj
před 3 měsíci
• Garance stabilní práce ve společnosti s dlouholetou tradicí – nejedná se o automotive • 5 týdnů dovolené • 13 mzda a docházkový bonus • Firemní vzdělávání •… zobrazit nabídku »
Technik optických sítí
Náchod
před 6 měsíci
- motivační finanční ohodnocení - domácí připojení k internetu zdarma - výhodné tarify na telefonování - zajímavá práce se špičkovými technologiemi - stabilní… zobrazit nabídku »
Servisní technik zabezpečovacích systémů- Hradec Králové
Hradec Králové
před rokem
Pro našeho klienta, dodavatele komplexních služeb v oblasti technologické bezpečnosti, hledáme vhodného uchazeče na pozici: Servisní technik zabezpečovacích… zobrazit nabídku »
Mohlo by se hodit
Doporučujeme