Práce v oboru Kvalita a kontrola jakosti v Hradci Králové (20 nabídek)

Operátor/ka kontroly kvality (26 000 - 31 000 Kč/měsíc)
Rychnov nad Kněžnou
před 2 dny
Chcete pracovat v čistém prostředí výrobní francouzské společnosti? Ocenili byste dovolenou navíc, stravenky, příspěvek na dopravu, bonusový systém, vánoční,… zobrazit nabídku »
Produktový/á specialista/ka kvality
Královéhradecký kraj
před týdnem
-dovolená nad rámec Zákoníku práce -dotované stravování -vánoční odměny -vitamínové balíčky -věrnostní odměny -firemní akce a benefity -zemí prosperující… zobrazit nabídku »
Kontrolorka kvality výrobků
Hradec Králové
před týdnem
osobní ohodnocení, příspěvek na bydlení, dopravu, stravu. Docházkový bonus. Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky. zobrazit nabídku »
Inženýr kvality
Hradec Králové
před týdnem
-Zajímavou mnohotvárnou činnost na oddělení údržby -Stabilní zázemí finančně silné průmyslové skupiny -Dobré zaměstnanecké podmínky -Příjemnou firemní kulturu… zobrazit nabídku »
Výrobkový auditor
Královéhradecký kraj
před 14 dny
• Zaměstnání na plný pracovní poměr ve stabilní a prosperující společnosti působící v automobilovém průmyslu • Zajímavé finanční ohodnocení + zaměstnanecké… zobrazit nabídku »
Kontrolór/ka kvality: až 26 000 Kč/mes. zabezpečené ubytovanie
Kvasiny
před 14 dny
- mzda 130 Kč/hod. - diety ku mzde naviac 83 kč/smena - ubytovanie zdarma - možnosť týždenných záloh (po odpracovaní min. 50 hod.) - možnosť dlhodobej… zobrazit nabídku »
Kontrola kvality pro všechny 25 000,- + ubytování zdarma + diety
Kvasiny
před 14 dny
- Zajímavá mzda 130 Kč/hod. + příplatky - Diety - hotovost ke mzdě 83,- /směna - proplacená doprava ( auto, autobus, vlak ) - UBYTOVÁNÍ – ZDARMA - týdenní… zobrazit nabídku »
Asistent manažera kvality
Trutnov
minulý měsíc
Náš významný klient, mezinárodní (americká) společnost se sídlem na Trutnovsku, hledá do svého týmu: Asistent manažera kvality Končíte školu? Domluvíte se bez… zobrazit nabídku »
Specialista kvality - automotive
okres Jičín
minulý měsíc
Máte zkušenosti v oblasti kvality? Zvládáte práci v kolektivu? Rádi řešíte problémy a nacházíte nová řešení? Pak hledáme právě vás! Nadnárodní společnost… zobrazit nabídku »
Specialista kvality s AJ
okres Jičín
minulý měsíc
Bez obtíží komunikujete v anglickém jazyce? Máte zkušenosti v automobilovém průmyslu v oblasti kvality? Jste proaktivní osoba, která chce vidět za sebou… zobrazit nabídku »
Manažer kvality s AJ/NJ
okres Hradec Králové
před 2 měsíci
Máte dokončené středoškolské či vysokoškolské vzdělání, technického zaměření? Domluvíte se anglicky nebo německy a troufnete si i na jednání s mateřským… zobrazit nabídku »
Vedoucí oddělení kvality
okres Hradec Králové
před 2 měsíci
Máte relevantní praxi v oblasti managementu kvality a znáte lean management? Normy ISO 9001 a 14001 vám nejsou cizí? Pokud se navíc domluvíte anglicky nebo… zobrazit nabídku »
Inženýr kvality
okres Jičín
před 2 měsíci
Jste týmovým hráčem, který se nebojí komunikovat a to ani v anglickém jazyce? Máte nějaký ten rok praxe v oblasti kvality, baví vás hledat nová řešení a… zobrazit nabídku »
Vedoucí kvality
Dobruška okolí
před 4 měsíci
• finanční ohodnocení cca 25 - 30tis. Kč • práce v zavedené výrobní společnosti • samostatná a zodpovědná práce • zaměstnanecké benefity zobrazit nabídku »
Procesní specialista - výrobkové obaly
Ústeckoorlicko
před 5 měsíci
Nabízíme: * Nástup KVĚTEN 2019 * Zajímavé ohodnocení * Práce v moderním prostředí stále se rozvíjející společnosti * 13. plat * Týden dovolené navíc *… zobrazit nabídku »
Manažer kvality
Královéhradecko
před 5 měsíci
Nabízíme: - prostor pro seberealizaci, samostatnou práci a zlepšování procesů - dlouhodobá perspektiva v oboru strojírenské výroby a výroby pro automotive, … zobrazit nabídku »
Operátor/ka kvality
Jičín
před rokem
- Stabilní zázemí v mezinárodní společnosti - Finanční ohodnocení 130,- Kč/hod - Stravenky - Odměna za kvalitu - Zaškolení a odbornou pomoc - Možnost… zobrazit nabídku »
Specialista kontroly kvality
Hradec Králové
před rokem
Jste samostatný člověk se smyslem pro pořádek? Vyznáte se v měření délkových rozměrů a geometrických tolerancí? Máte strojírenské vzdělání a praxi v oblasti… zobrazit nabídku »
Výrobní a výstupní kontrolor ve strojírenství
okres Hradec Králové
před rokem
Chcete pracovat v mezinárodní společnosti? Máte zkušenost s kontrolou kvality a orientujete se ve výrobních materiálech? Pojďte tedy s námi vykročit k lepším… zobrazit nabídku »
Kontrola kvality Kvasiny - 140 Kč + diety a cestovné
Kvasiny
před rokem
- 140 Kč/hod + Diety 83 Kč / směna - Práce na HPP - Práce ve stabilní společnosti - Místo výkonu práce Kvasiny, 3 směnný provoz (8 hod směny) - Proplácení… zobrazit nabídku »
Mohlo by se hodit
Doporučujeme