Práce v oboru Gastronomie a pohostinství v Hradci Králové (7 nabídek)

Provozní restaurace
Trutnov
včera
- pevný fixní plat plus odměny dle finančních výsledků - příspěvek na dopravu - práce ve fungujícím rodinném hotelu s výbornými službami - pracovní doba dle… zobrazit nabídku »
Samostatný kuchař/kuchařka v restauraci Zděná Bouda
Hradec Králové
minulý měsíc
Hledáte novou výzvu a stabilní zázemí, kde Vaši práci ocení a dostanete volný prostor pro svou seberealizaci? Výborné pracovní podmínky, jistota zaměstnání,… zobrazit nabídku »
Vrchní číšník/servírka pro restauraci Zděná Bouda Hradec Králové
Hradec Králové
minulý měsíc
Hledáte novou výzvu v reprezentativním prostředí? Máte chuť, nápady a zkušenosti, které přispějí k perfektnímu chodu restaurace a penzionu? Zvládáte práci s… zobrazit nabídku »
Kuchař/ka - možnost ubytování
Dvůr Králové nad Labem
minulý měsíc
-Práci v dobře fungujícím a zavedeném podniku -Příjemné prostředí a dobrý kolektiv -Moderně vybavenou kuchyni -Nadstandardní platové ohodnocení -Bydlení … zobrazit nabídku »
Pokojská/pomocná síla
Hradec Králové
před 2 měsíci
Restaurace Zděná Bouda do svého kolektivu přijmeme pracovitou kolegyni, která je schopna pracovat samostatně a odvedená práce je vždy kvalitní. Nabízíme… zobrazit nabídku »
Číšník/Servírka ve Zděné Boudě v Hradci Králové-možno i brigádně
Hradec Králové
před 2 měsíci
Baví Vás práce s lidmi? Jste slušný člověk, na kterého je spoleh?Pokud Vás zdobí i pracovitost, chuť učit se nové věci a usměvavý obličej, rádi Vám dáme… zobrazit nabídku »
Pomocný kuchař/ka
Hradec Králové
před 3 měsíci
Hledáme zkušenou a zodpovědnou osobu, která se v kuchyni dobře vyzná a bude pro kuchaře jeho pravou rukou. Nabízíme možnost pracovního růstu, vstřícnost při… zobrazit nabídku »
Mohlo by se hodit
Doporučujeme