Práce v oboru Management v Hradci Králové (11 nabídek)

Vedoucí prodejny Trutnov
Trutnov
před 5 dny
Práci ve stabilní společnosti, příspěvek na stravování zobrazit nabídku »
Asistentka vedení
Libáň
před týdnem
- stabilní pracovní poměr - zajímavé finanční ohodnocení s dalšími bonusy - 5 týdnů dovolené - závodní stravování - příspěvky na volnočasové aktivity a další… zobrazit nabídku »
Komunikativní mistr výroby s lidským přístupem
Hradec Králové
před 14 dny
5 týdnů dovolené. Každoroční navýšení mzdy. Nadstandardní příplatky za přesčas. Dotované závodní stravování s výběrem z několika druhů jídel. Další benefity… zobrazit nabídku »
Specialista logistických projektů
Jičín
minulý měsíc
-Různorodou a zajímavou práci ve stabilní nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí -Přátelský kolektiv -Zajímavé finanční ohodnocení -Kvalitní zaškolení -5… zobrazit nabídku »
Vedoucí výroby
Královéhradecký kraj
před 2 měsíci
Pro stabilní společnost rodinného typu obsazujeme klíčovou pozici Vedoucí výroby. Jedná se o menší výrobní společnost okrese Náchod. Požadujeme: • SŠ/VŠ… zobrazit nabídku »
Projektový/á manažer/ka TZB (vzduchotechnika)
Hradec Králové
před 4 měsíci
Popis nabídky: - Nadstandardní finanční ohodnocení - Zajímavou práci v mladé rozvíjející se společnosti - Odborné zaškolení a další vzdělávání - Služební… zobrazit nabídku »
Stavbyvedoucí - dopravní stavby
Hradec Králové
před 4 měsíci
Nabídka: - dlouhodobá perspektiva uplatnění - příspěvek na stravování - odborný růst zobrazit nabídku »
Projektový manažer (řízení projektů automatizace nebo MaR)
Pardubicko
před 4 měsíci
Hledáme projektového manažera, který dokáže vést a řídit projekty a projektové týmy.Hledáme schopnost stanovit časový a finanční plán projektu a řídit případné… zobrazit nabídku »
Stavbyvedoucí - mostní stavby - junior
Pardubicko
před 4 měsíci
 - dlouhodobá perspektiva uplatnění,  - možnost postupu z mistra na stavbyvedoucího,  - možnost doplnit si autorizaci ( SŠ technik po 5 letech praxe a inženýr… zobrazit nabídku »
Stavbyvedoucí - mostní stavby - senior
Pardubicko
před 4 měsíci
 - dlouhodobá perspektiva uplatnění,  - řízení týmů flexibilních a zkušených pracovníků ( cestou parťáků - mistrů, party 5-6 pracovníků),  - nástup dle dohody… zobrazit nabídku »
Projekt manager - webová řešení
Hradec Králové
před 4 měsíci
- práce na HPP Výhody:  - inspirující a tvůrčí práce na atraktivních projektech v mladém kolektivu a v příjemném pracovním prostředí - zajímavé finanční… zobrazit nabídku »
Mohlo by se hodit
Doporučujeme