Práce v oboru Management v Hradci Králové (9 nabídek)

Vedoucí úseku správa majetku a služby
Pardubicko
před 14 dny
Nabízíme: - dlouhodobá perspektiva uplatnění u renomované organizace s významnými hodnotami, - možnost předání a zaškolení od předchozího zkušeného vedoucího … zobrazit nabídku »
Projektový/á manažer/ka TZB (vzduchotechnika)
Hradec Králové
před 14 dny
Popis nabídky: - Nadstandardní finanční ohodnocení - Zajímavou práci v mladé rozvíjející se společnosti - Odborné zaškolení a další vzdělávání - Služební… zobrazit nabídku »
Stavbyvedoucí - dopravní stavby
Hradec Králové
před 14 dny
Nabídka: - dlouhodobá perspektiva uplatnění - příspěvek na stravování - odborný růst zobrazit nabídku »
Projektový manažer (řízení projektů automatizace nebo MaR)
Pardubicko
před 14 dny
Hledáme projektového manažera, který dokáže vést a řídit projekty a projektové týmy.Hledáme schopnost stanovit časový a finanční plán projektu a řídit případné… zobrazit nabídku »
Stavbyvedoucí - mostní stavby - junior
Pardubicko
před 14 dny
 - dlouhodobá perspektiva uplatnění,  - možnost postupu z mistra na stavbyvedoucího,  - možnost doplnit si autorizaci ( SŠ technik po 5 letech praxe a inženýr… zobrazit nabídku »
Stavbyvedoucí - mostní stavby - senior
Pardubicko
před 14 dny
 - dlouhodobá perspektiva uplatnění,  - řízení týmů flexibilních a zkušených pracovníků ( cestou parťáků - mistrů, party 5-6 pracovníků),  - nástup dle dohody… zobrazit nabídku »
Projekt manager - webová řešení
Hradec Králové
před 14 dny
- práce na HPP Výhody:  - inspirující a tvůrčí práce na atraktivních projektech v mladém kolektivu a v příjemném pracovním prostředí - zajímavé finanční… zobrazit nabídku »
Komunikativní mistři výroby s lidským přístupem
Hradec Králové
tento měsíc
5 týdnů dovolené. Každoroční navýšení mzdy. Nadstandardní příplatky za přesčas. Dotované závodní stravování s výběrem z několika druhů jídel. Další benefity… zobrazit nabídku »
Účetní + event manager
Hradec Králové
minulý měsíc
Nabízíme hlavní pracovní poměr či HPP/2, stabilní zaměstnání v příjemném kolektivu, férové jednání, firemní benefity, motivační ohodnocení zobrazit nabídku »
Mohlo by se hodit
Doporučujeme