Práce v oboru Zemědělství, lesnictví a ekologie v Hradci Králové (9 nabídek)

Obchodní zástupce - HPP, auto
Nezařazeno
před 5 dny
- fixní mzdu, osobní ohodnocení a bonusy - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravování - příspěvek na penzijko - příspěvek na rekreaci - služební automobil … zobrazit nabídku »
Regionální obchodní zástupce pro severní a východní Čechy
Královéhradecký kraj
před týdnem
Zajímavá samostatná práce dobré platové ohodnocení dle dosažených výsledků auto, notebook, telefon i k soukromému použití firemní benefity nástup možný ihned… zobrazit nabídku »
Analytik ve výzkumné a vývojové laboratoři
Holovousy
před 14 dny
zajímavé finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností 5 týdnů dovolené příspěvek na stravování zajištění průběžných školení v oboru firemní akce zobrazit nabídku »
Referent pro životní prostředí
Hradec Králové
před 14 dny
Firemní benefity: - Bonusy/prémie - Flexibilní začátek/konec pracovní doby - Stravenky/příspěvek na stravování - Dovolená 5 týdnů - Vzdělávací kurzy, školení… zobrazit nabídku »
Tester řídících systémů zemědělských strojů
Doudleby nad Orlicí
minulý měsíc
Co vám za to nabídneme? Zajímavou a dobře ohodnocenou práci, ve které se nebudete nudit. Možnost ovlivnit finální vzhled a chování řídicího systému. Možnost se… zobrazit nabídku »
Mechanik zemědělských strojů
Hořiněves
před 2 měsíci
Do našeho týmu přijmeme kolegu na pozici mechanika pro pobočku Želkovice. Místo výkonu práce: Agromex s.r.o., Želkovice 180, 503 03 Hořiněves Do Vaší… zobrazit nabídku »
Strojník
Hradec Králové
před 2 měsíci
- Stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející ryze české firmě - Po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou - Nástup možný od března - Práci s… zobrazit nabídku »
Servisní technik Jičín
Jičín
před 2 měsíci
• zázemí stabilní společnosti • příjemný kolektiv • mobilní telefon i pro soukromé účely • zajímavé finanční ohodnocení, odměny • příspěvek na stravné -… zobrazit nabídku »
Opravář zemědělských strojů, 1 směna, až 35.000Kč, stravenky
Hradec Králové
před 3 měsíci
- zajímavé finanční ohodnocení - příspěvek na penzijní (životní) pojištění - po odpracovaném roce - stravenky - 5 týdnů dovolené zobrazit nabídku »
Mohlo by se hodit
Doporučujeme