Práce v oboru Chemie a potravinářství v Hradci Králové (6 nabídek)

Chemik (strojové míchání chem. receptur) náborový bonus 20.000,-
Hradec Králové
před 4 dny
Vaše spokojenost nás zajímá. Proto pro Vás máme připravené například tyto benefity: 5 týdnů řádné dovolené Firemní kantýna a stravování – máme v areálu… zobrazit nabídku »
Technolog pro vývoj nových produktů
Rychnov nad Kněžnou okolí
před 2 měsíci
Velmi zajímavá práce v prosperující společnosti, která je špičkou ve svém oboru, co se kvality a značky týče. Plat ve výši 40-50 tisíc (základ, osobní… zobrazit nabídku »
Obchodní zástupce pro prodej průmyslových olejů a maziv - VČ
Hradec Králové
před 2 měsíci
- práce na HPP - odpovídající platové ohodnocení - služební vůz, mobilní telefon, Notebook - Homeoffice - možnost profesního růstu - školení, vzdělávání zobrazit nabídku »
Technik měření - laboratoř
Nový Bydžov
před 3 měsíci
-Zajímavou mnohotvárnou činnost ve výrobkové laboratoři -Stabilní zázemí finančně silné průmyslové skupiny -Příjemnou firemní kulturu založenou na otevřenosti… zobrazit nabídku »
Pracovník/ce do masné výroby
Pecka
před 3 měsíci
HPP na dobu neurčitou. Nabízíme práci v moderním výrobním závodě, milý kolektiv, výrazné příspěvky na závodní stravování, slevu na nákup v podnikové prodejně,… zobrazit nabídku »
Personál prodejny maso, uzeniny, lahůdky - Dvůr Králové
Dvůr Králové nad Labem
před 2 roky
• pracovní poměr na dobu neurčitou s pravidelně vyplácenou mzdou • bonusy za plnění tržeb, zaměstnanecké nákupy, stravenky • kreativní práci s lidmi s možností… zobrazit nabídku »
Mohlo by se hodit
Doporučujeme