Práce v oboru Ostatní v Hradci Králové (39 nabídek)

SQL Developer - stavíme nové ERP
Královéhradecký kraj
před 4 dny
Pro leadera v oboru v oblasti e-commerce, a to nejen v ČR, hledáme nového kolegu, kterého láká velký projekt - v… zobrazit nabídku »
.NET vývojář - stavíme nové ERP
Královéhradecký kraj
před 4 dny
Pro leadera v oboru v oblasti e-commerce, a to nejen v ČR, hledáme nového kolegu, kterého láká velký projekt - v… zobrazit nabídku »
Manažer technického úseku
Rychnov nad Kněžnou
před 6 dny
Máte vzdělání technického zaměření a zajímavé zkušenosti z vedoucích pozic v oblasti Automotive? Bez problémů komunikujete v anglickém jazyce? Orientujete se… zobrazit nabídku »
Pomocník u stroje
Svoboda nad Úpou
před týdnem
- práce na DPČ, po zaškolení přechod na HPP - práce ve dvojici a v třísměnném provozu (ranní/odpolední/noční) - mzdové ohodnocení 117 Kč/hod - příplatky za… zobrazit nabídku »
Automobilový fanda - vývoj elektroniky
Praha nebo Mladá Boleslav
před týdnem
Baví Tě auta a máš vystudovanou VŠ v oboru elektro, IT nebo automotive? Chceš využít svůj potenciál a spojit zábavu s prací? Rád bys za sebou viděl svoji… zobrazit nabídku »
Absolventi elektro - flexibilní pracovní doba
Mladá Boleslav
před týdnem
Chceš stát u zrodu nových, moderních a luxusních automobilů? Rád bys využil své znalosti z elektroniky a spolupracoval při vývoji nebo testování? Ovládáš… zobrazit nabídku »
Technický pracovník pro provozní činnosti (OVH)
Hradec Králové
před 14 dny
• zajímavou, samostatnou, tvůrčí práci; • mzdu dle kvalifikace kandidáta, roční odměny; • systém benefitů (penzijní připojištění, životní pojištění,… zobrazit nabídku »
Specialista odboru zadávání veřejných zakázek
Hradec Králové
před 14 dny
• zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci, • odpovídající finanční ohodnocení podle zkušeností kandidáta, roční výkonnostní odměny • zaměstnanecké benefity … zobrazit nabídku »
Operátor/-ka gumárenské výroby
Červený Kostelec
před 14 dny
Chceš si vydělat slušné peníze? Přijď pracovat k nám. Pro mezinárodní firmu v Červeném Kostelci a Velkém Poříčí, hledáme zaměstnance na pozici operátora/-ky… zobrazit nabídku »
Operátor ručního opracování
Náchod
před 14 dny
dvě provozovny (Náchod, Velké Poříčí) dvousměnný provoz po zaučení možnost přejít do vyšší platové třídy na pozici kontrolora/ky doprava na/z pracoviště… zobrazit nabídku »
Operátor zákaznické infolinky
Hradec Králové
před 14 dny
Získáš: -HPP, možnost i zkráceného úvazku -fix. mzda 15 000 Kč + bonusy až 6 500 Kč (za docházku, kvalitu hovoru a rychlost vyřešení) -nováčkovský bonus 5 000… zobrazit nabídku »
Skladník míchárny směsí
Nový Bydžov
před 14 dny
- mzdu 20-23 000 Kč - měsíční a roční bonusy - 5 týdnů dovolené - příplatky a příspěvky - stravenky - příjemnou firemní kulturu zobrazit nabídku »
Řidič-rozvozce
Náchod
před 14 dny
- mzdu od 17 000 do 19 000,- Kč -jednosměnný provoz (40h/týdně) zobrazit nabídku »
Pracovník na stálou noční expedici pekařských výrobků
Trutnov
před 14 dny
Pracovní poměr na dohodu o provedení práce Mzda: 18 000,- zobrazit nabídku »
Dispečer/ka nákladní dopravy
Náchod
minulý měsíc
- zaměstnání ve stabilní přepravní společnosti - perspektivní zaměstnání - odpovídající platové ohodnocení zobrazit nabídku »
Nákupčí
Královéhradecký kraj
minulý měsíc
- moderní zázemí mezinárodní společnosti - pružná pracovní doba - možnost vzdělávání - zajímavé finanční ohodnocení - 13. a 14. plat - 5 týdnů dovolené -… zobrazit nabídku »
Specialista řízení soudních sporů
Hradec Králové
minulý měsíc
• zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci, • odpovídající finanční ohodnocení podle zkušeností kandidáta, roční výkonnostní odměny, • zázemí velké… zobrazit nabídku »
Skladník/Řidič VZV, ranní/noční, až 29 000 Kč+stravenky, zálohy!
Hradec Králové
minulý měsíc
• nástupní mzdu pro skladníky bez VZV - 20 000 Kč + příplatky za noční a osobní ohodnocení (až 26 000 Kč měsíčně!) + stravenky 80 Kč/den. • nástupní mzdu pro… zobrazit nabídku »
Operátor/ka velínu výrobní linky
Lučice
minulý měsíc
• mzda od 24 000 - 32 000 Kč + výkonnostní složka až do výše 15 000 Kč • závodní stravování, zázemí stabilní firmy, práce na moderních strojích • benefity -… zobrazit nabídku »
PLC progrmátor/ka v automotive
Pardubicko
minulý měsíc
Jsi specialista/ka v programování PLC? Chceš být technickou odbornou podporou v navrhování automatizačních linek? Skvělé! Reagujte zasláním životopisu. * 25… zobrazit nabídku »
« Předchozí Další »
1 2
Mohlo by se hodit
Doporučujeme