HRADEC KRÁLOVÉ - burza práce (487 nabídek)

Montážní dělník/ice - bez nočních směn (HK)
Hradec Králové
minulý měsíc
- zázemí zahraniční společnosti v Hradci Králové - motivující mzdové ohodnocení + půlroční a roční bonusy - možnost se vzdělávat a kariérně růst - 5 týdnů… zobrazit nabídku »
Disponent logistiky - zákaznický servis
okres Hradec Králové
minulý měsíc
Ovládáte anglický a německý jazyk? Máte zkušenosti v oblasti zákaznického servisu či logistiky? Hledáte příjemné pracovní prostředí, kvalitní zázemí a… zobrazit nabídku »
Interní auditor s AJ
okres Hradec Králové
minulý měsíc
Máte zkušenosti z pozice auditora? Rádi byste se uplatnili v mezinárodní společnosti se stabilním zázemím? Pak hledáme právě Vás! Pro našeho významného… zobrazit nabídku »
Specialista 3D měření
okres Hradec Králové
minulý měsíc
Pro stabilní výrobní společnost se zaměřením na automobilový průmysl hledáme zkušeného pracovníka na pozici SPECIALISTA 3D MĚŘENÍ KVALIFIKAČNÍ POŽADAVKY - min… zobrazit nabídku »
Mechanik/čka se zájmem o letectví
Hradec Králové
minulý měsíc
- Pracovní smlouva na dobu určitou 1 roku s následným prodloužením - Zázemí stabilní společnosti - Možnost ubytování! zobrazit nabídku »
Koordinátor/ka údržby strojů od 40 000Kč
Nový Bydžov
minulý měsíc
- zajímavou a pestrou činnost v oddělení údržby - stabilní zázemí silné společnosti - atraktivní zaměstnanecké podmínky - příjemnou firemní kulturu - 5 týdnů… zobrazit nabídku »
Údržbář/ka strojů s vyhl. 50 - 35 000Kč (bez nočních směn)
Nový Bydžov
minulý měsíc
- zodpovědnou práci v mezinárodní společnosti - 5 týdnů dovolené - měsíční a roční bonusy - příspěvek na penzijní připojištění 3% z hrubé mzdy - stravenky zobrazit nabídku »
Plánovač výroby
okres Hradec Králové
minulý měsíc
Máte zkušenosti s plánováním výroby? Chcete být součástí mezinárodní společnosti? Nebojíte se komunikovat v anglickém jazyce? Pak hledáme právě Vás! Pro… zobrazit nabídku »
Financial controller
okres Hradec Králové
minulý měsíc
Máte praxi ve financích? Baví Vás také marketing Ovládáte anglický jazyk a německý jazyk? Chcete být součástí významné zahraniční společnosti? Tak právě… zobrazit nabídku »
Projektový konstruktér
okres Rychnov nad Kněžnou
minulý měsíc
Ovládáte program Catia V5? Rádi byste zúročili své zkušenosti v mezinárodní společnosti? Máte zájem pracovat na zajímavých vývojových projektech? Tak hledáme… zobrazit nabídku »
Konstruktér
okres Hradec Králové
minulý měsíc
Pro našeho významného klienta, úspěšnou strojírenskou společnost se sídlem v okrese Hradec Králové, hledáme vhodné uchazeče na pozice KONSTRUKTÉR. … zobrazit nabídku »
Purchase Specialist
okres Hradec Králové
minulý měsíc
Máte zkušenosti z oblasti nákupu, logistiky nebo obchodu? Mluvíte anglicky? Chcete pracovat ve stabilní společnosti? Tak hledáme právě Vás na pozici Purchase… zobrazit nabídku »
Seřizovač/ka strojů - mzda od 26000,- + spousta benefitů
Hradec Králové
minulý měsíc
- perspektivní práci ve stabilní společnosti pro světově známé značky - 5 týdnů dovolené - zázemí rodinné firmy - náborový příspěvek - nadstandardní platové… zobrazit nabídku »
Práce ve výrobní společnosti
Hradec Králové
minulý měsíc
- stabilní zaměstnání na HPP s možností nástupu ihned či po dohodě - fixní mzdu + bonusovou složku mzdy dle odvedené práce - závodní stravování - stravenky -… zobrazit nabídku »
Seřizovač/ka CNC strojů - 35 000Kč
Rychnov nad Kněžnou
minulý měsíc
- práci v čistém a bezpečném pracovním prostředí - 7,5 hodinovou pracovní směnu - příspěvky za směnnost - výkonnostní příplatek - 13. mzdu - 5 týdnů… zobrazit nabídku »
Provozní elektrikář/ka s vyhl. 50/78 - mzda: 35 000Kč
Kostelec nad Orlicí
minulý měsíc
- nepřetržitý provoz - zázemí zahraniční společnosti, příjemné pracovní prostředí - atraktivní a motivující mzdové ohodnocení - po zaučení možnost vyššího… zobrazit nabídku »
Skladník - řidič/ka VZV - až 28 000 Kč - bez nočních směn
Hradec Králové
minulý měsíc
- kmenové zaměstnání, nástup možný ihned - zázemí zahraniční společnosti, příjemné pracovní prostředí - atraktivní a motivující mzdové ohodnocení/nástupní… zobrazit nabídku »
Svářeč/ka nerezi - nerezové díly (bez nočních směn - 36 000Kč)
Hradec Králové
minulý měsíc
- práci pouze na dvě směny - ranní od 6:00 do 14:00, odpolední od 14:00 do 22:00 - zázemí zahraniční společnosti, příjemné pracovní prostředí - atraktivní a… zobrazit nabídku »
Kontrolor kvality na ranní směnu - 25 000Kč
Hradec Králové
minulý měsíc
- práci na ranní směnu - zázemí zahraniční společnosti, příjemné pracovní prostředí - atraktivní a motivující mzdové ohodnocení - po zaučení možnost vyššího… zobrazit nabídku »
Obráběč kovů - frézař - bez nočních směn!
Hradec Králové
minulý měsíc
- práci na ranní a odpolední směnu - zázemí zahraniční společnosti, příjemné pracovní prostředí - atraktivní a motivující mzdové ohodnocení - po zaučení… zobrazit nabídku »
« Předchozí Další »
1 9 10 11 12 13 17 25
Mohlo by se hodit
Doporučujeme