HRADEC KRÁLOVÉ - burza práce (227 nabídek)

Projektant mostů - vedoucí týmu
Hradec Králové
před 3 měsíci
Chcete pracovat pro českou společnost, která nemá o zakázky nouzi? Máte vystudovanou VŠ stavební v oboru dopravní stavby? Hledáte novou výzvu? Přihlašte se na… zobrazit nabídku »
Systémový administrátor
Praha, ČB, HK nebo Brno
před 3 měsíci
Pracujte pro jednu z nejsilnějších SW společností působící v celém středoevropském regionu! Máte zkušenosti v oblasti Linuxu a pojmy jako Docker či Kubernetes… zobrazit nabídku »
Manažer prodeje systému helios
Praha, Brno nebo Hradec Králové
před 3 měsíci
Baví Vás kontakt s lidmi a zákazníky obecně? Hledáte práci, která dává smysl? Chcete mít na starost zavedený a fungující produkt a baví Vás svět IT? Pak… zobrazit nabídku »
Náborář s obchodním duchem
Hradec Králové
před 3 měsíci
Jste komunikativní a proaktivní osobnost, která má ráda práci s lidmi? Jste nastaveni a láká Vás cesta plnění plánů = plnění peněženky? Pod odvedenou práci se… zobrazit nabídku »
Personální konzultant/ka s velkým "P"
Hradec Králové
před 3 měsíci
Považujete se za empatickou a (někdy možná až příliš) komunikativní osobnost se zdravým sebevědomím? Dokážete každodenní skutečnosti, které ovlivňují život Váš… zobrazit nabídku »
Mechanik strojů - junior
Praha a okolí
před 3 měsíci
Jsi technicky zdatný a baví tě opravování aut? Hledáš pracovní uplatnění v okolí Prahy a nebojíš se učit novým věcem? Bavila by tě práce na pozici MECHANIK… zobrazit nabídku »
Specialista ERP
Náchod
před 3 měsíci
- prostředí pro váš dynamický profesní rozvoj s týmovým zázemím - špičkové zkušenosti z oblasti podnikových procesů nadnárodních zákazníků - nadstandardní… zobrazit nabídku »
.NET C# vývojář
Náchod
před 3 měsíci
- prostředí pro váš profesní rozvoj s týmovým zázemím - zkušenosti s procesy s vysokou dostupností (např. JIS, JIT, on-line WMS, EDI apod....) - zkušenosti s… zobrazit nabídku »
PHP Programátor / Analytik - SW výzva (35.000 - 60.000 Kč)
Královéhradecký kraj
před 3 měsíci
Když vezmeme 101 klientů, 101 výrobků, 101 poboček, tak nám vychází přes 1 milion kombinací. Někteří zákazníci mají 23 001 výrobků, 441 poboček a 450 001… zobrazit nabídku »
Automechanik / opravář nákladních vozidel
Roudnice, okr. Hradce Králové
před 4 měsíci
- práce ve stabilní české firmě - pracovní poměr na dobu neurčitou - nástupní plat 25 000 Kč - 40 000 Kč - služební telefon - rozmanitá práce s různými druhy… zobrazit nabídku »
Manažer BOZP a PO
Hradec Králové okres
před 4 měsíci
• finanční ohodnocení cca od 60 - 80tis. Kč dle dosavadní praxe a zkušeností • perspektiva finančního růstu • perspektivní práce v nadnárodní společnosti • 5… zobrazit nabídku »
Obchodní zástupce - prac. obchodního od.
Úpicko
před 4 měsíci
- odpovídající platové ohodnocení - dlouhodobý pracovní vztah - pružná PD - firemní benefity zobrazit nabídku »
Opravář a obsluha zemědělských strojů
Hradec Králové
před 4 měsíci
• plat 25tis. Kč (30tis. Kč v období sklizně) • pracovní doba od 6 do 14 hodin • stravenky • 5 týdnů dovolené • práce v zavedené společnosti rodinného typu •… zobrazit nabídku »
Řidič MKD tahač + návěs plachta nebo frigo / Trutnov
Trutnov
před 5 měsíci
Systém turnusu víkend mimo a víkend doma nebo jeden víkend v měsíci venku. Slušné a korektní chování zkušeného dispečera, technika a všech kolegů naší… zobrazit nabídku »
Fyzioterapeut/ka
Jičín
před 5 měsíci
-zázemí stabilní společnosti -zaměstnanecké benefity, hrazené odborné vzdělávání -mzda 25 000 Kč – 35 000 Kč dle dosažené kvalifikace, praxe a jazykových… zobrazit nabídku »
Programátor
Náchod
před 6 měsíci
- práce na HPP - flexibilní pracovní doba /částečný home office/ - odměna dle výkonu - příspěvek na stravování, dovolenou, na důchodové nebo životní pojištění … zobrazit nabídku »
Uděláme z Vás specialistu na prodlužování vlasů s Great Lengths
Hradec Králové
před rokem
Nabízíme stabilní práci v zavedeném exkluzivním salonu s klientelou, zaškolení v akademii Great Lengths a získání certifikátu specialisty, práci v mladém… zobrazit nabídku »
Montážní technik výtahů
Dobruška + servisní výjezdy v rámci kraje
před rokem
• nástupní plat 24 tis. Kč s navýšením po zaučení • zázemí stabilní a dynamické společnosti • pracovní poměr na dobu neurčitou • zajímavá a samostatná práce •… zobrazit nabídku »
Personál prodejny maso, uzeniny, lahůdky - Dvůr Králové
Dvůr Králové nad Labem
před rokem
• pracovní poměr na dobu neurčitou s pravidelně vyplácenou mzdou • bonusy za plnění tržeb, zaměstnanecké nákupy, stravenky • kreativní práci s lidmi s možností… zobrazit nabídku »
Technik zabezp. systémů, 45.000/měs+100 Kč strav., 5týdnů dovol.
Hradec Králové
před 1 roky
Nabízíme: - pro šikovné zaměstnance opravdu zajímavé finanční ohodnocení - po krátkém zapracování smlouva na dobu neurčitou - kratší úvazek – 37,5 hod./týden -… zobrazit nabídku »
Mohlo by se hodit
Doporučujeme