HRADEC KRÁLOVÉ - burza práce (206 nabídek)

Skladník - rukař nebo řidič VZV, až 37 000 Kč, stravné, zálohy!
Hradec Králové
před rokem
• zázemí stabilní a prosperující společnosti • 55 Kč čistého denně příspěvek na stravu • příplatky za noční 10 %, veškeré případné přesčasy proplácené s… zobrazit nabídku »
TOP! Vizuální kontrola autodílů - ubytování zdarma, stravenky
Kvasiny
před rokem
● nástupní mzda 140,-/hod. ● stravenky ● cestovné ● krásné ubytování ZDARMA - ( není možné se ubytovat v den pohovoru, nástupy do týdne) ● práce ve 3 směnném… zobrazit nabídku »
Procesní technolog pro vývoj produktů (R&D)
Týniště nad Orlicí okolí
před rokem
Velmi zajímavá práce v prosperující společnosti, která je špičkou ve svém oboru, co se kvality a značky týče. K základnímu platu měsíční osobní ohodnocení a… zobrazit nabídku »
Policista/ka mobilní jednotka cizinecké policie
Hradec Králové
před rokem
Nabízíme zaměstnání ve služebním poměru příslušníka Policie ČR dle zákona č. 361/2003 Sb., o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů, ve znění… zobrazit nabídku »
Psychiatr do Centra duševního zdraví - i zkrácený úvazek!
Náchod
před rokem
● fajn kolektiv a fungující systém práce ● volné víkendy ● sickdays, možnost home office na zpracování administrativní části ● možnost zkráceného… zobrazit nabídku »
Projektový technolog/technoložka
Náchod
před rokem
- zaškolení a podpora při nástupu do zaměstnání - pružná pracovní doba - podpora odborného i jazykového rozvoje - spolupráce na zajímavých projektech - firemní… zobrazit nabídku »
« Předchozí Další »
1 4 8 9 10 11
Mohlo by se hodit
Doporučujeme