HRADEC KRÁLOVÉ - burza práce (151 nabídek)

Seřizovač CNC
Rychnov nad Kněžnou
před 1 měsíci
- pracovní smlouva přímo do kmenového stavu firmy - 5 týdnů dovolené - docházkový bonus - výkonnostní příplatek - 13. mzdu - dotované stravování a jídelna s… zobrazit nabídku »
Seřizovač frézy
Rychnov nad Kněžnou
před 1 měsíci
- práce v 3 směnném provozu - pracovní smlouva přímo do kmenového stavu firmy - 5 týdnů dovolené - docházkový bonus - výkonnostní příplatek - 13. mzdu -… zobrazit nabídku »
Manipulant se zásilkami
Hradec Králové
před 1 měsíci
dlouhodobá práce u stabilní společnosti zobrazit nabídku »
HR generalist
Hradec Králové
před 2 měsíci
Společnost FPF a.s. s pobočkou v Hradci Králové hledá do svého týmu: HR generalistu. Na této pozici vás čeká organizace a řízení HR procesů v průběhu celého… zobrazit nabídku »
Produktový specialista kvality
Jičín
před 2 měsíci
-nástup možný co nejdříve -dovolená navíc -pracovní poměr na dobu neurčitou -zajímavé finanční ohodnocení, odměny na dovolenou, Vánoce či věrnostní odměny … zobrazit nabídku »
Textilní specialista kvality
Jičín
před 2 měsíci
- nástup možný co nejdříve - dovolená navíc - pracovní poměr na dobu neurčitou - zajímavé finanční ohodnocení, odměny na dovolenou, Vánoce či věrnostní odměny … zobrazit nabídku »
Specialista automatických linek a strojů
Hradec Králové
před 2 měsíci
atraktivní finanční ohodnocení, každoroční navýšení mzdy pružnou pracovní dobu přátelský pracovní tým a zdravé pracovní prostředí týden dovolené navíc… zobrazit nabídku »
Specialista nákupu pro základní materiál
Nová Paka
před 2 měsíci
- motivační mzdové ohodnocení - flexibilní pracovní dobu - mnoho firemních benefitů - odměny každý rok či za odpracované roky - možnost profesního postupu -… zobrazit nabídku »
Servisní technik - muniční sklad Týniště nad Orlicí
Týniště nad Orlicí
před 2 měsíci
- motivující platové ohodnocení závislé na odvedeném výkonu a dosažených výsledcích - roční a věrnostní odměny - práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní… zobrazit nabídku »
ICT specialista
Hradec Králové
před 2 měsíci
Společnost FPF a.s. s pobočkou v Hradci Králové hledá do svého týmu posilu na pozici: ICT specialista Jsme mladá společnost a hledáme k sobě zvídavého jedince… zobrazit nabídku »
Obchodní zástupce (logistika, doprava)
Královéhradecký kraj
před 2 měsíci
- zajímavé finanční hodnocení, vysoká fixní částka + 10% z fixu jako pohyblivá složka - služební automobil - mobil, notebook - přátelského šéfa, kterého… zobrazit nabídku »
Elektro-mechanik - 2 směny
Rychnov nad Kněžnou
před 2 měsíci
- 7,5 hodinovou pracovní směnu - příspěvky za směnnost, docházkový bonus - výkonnostní příplatek - 13. mzdu - 5 týdnů dovolené - částečně dotované stravování… zobrazit nabídku »
Delphi developer
Hradec Králové
před 2 měsíci
Představuje programovaní v jazyce Delphi směr, kterým se chcete na své profesní dráze ubírat? Rádi byste se podíleli na zajímavých projektech a stali se… zobrazit nabídku »
Projektant v oboru pozemní stavby - absolvent
Praha nebo Hradec Králové
před 2 měsíci
Hledáte práci na pozici Projektant/-ka? Chcete pracovat pro českou společnost, která nemá o zakázky nouzi? Máte vystudovanou VŠ stavební v oboru pozemní stavby… zobrazit nabídku »
Projektant mostů - vedoucí týmu
Hradec Králové
před 2 měsíci
Chcete pracovat pro českou společnost, která nemá o zakázky nouzi? Máte vystudovanou VŠ stavební v oboru dopravní stavby? Hledáte novou výzvu? Přihlašte se na… zobrazit nabídku »
Manažer projektů s NJ
Okres Ústí nad Orlicí
před 2 měsíci
Máte zkušenost s vedením projektů a chcete využívat ke své práci německý jazyk? Skvěle, zašlete životopis ještě dnes a získejte skvělou pracovní příležitost! … zobrazit nabídku »
Pracovník úklidu - OZP - Náchod
Náchod
před 2 měsíci
Společnost Simacek Facility CZ patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v České republice. Staňte se součástí společnosti jako PRACOVNICE… zobrazit nabídku »
Šikula do strojírenské výroby
Hradec Králové
před 2 měsíci
Baví Vás manuální práce? Jste zručný a zodpovědný za svůj výkon? Chcete mít možnost se rozvíjet a nezůstat u jedné pozice? Do strojírenské firmy, která dbá… zobrazit nabídku »
Systémový administrátor
Praha, ČB, HK nebo Brno
před 2 měsíci
Pracujte pro jednu z nejsilnějších SW společností působící v celém středoevropském regionu! Máte zkušenosti v oblasti Linuxu a pojmy jako Docker či Kubernetes… zobrazit nabídku »
Manažer prodeje systému helios
Praha, Brno nebo Hradec Králové
před 2 měsíci
Baví Vás kontakt s lidmi a zákazníky obecně? Hledáte práci, která dává smysl? Chcete mít na starost zavedený a fungující produkt a baví Vás svět IT? Pak… zobrazit nabídku »
Mohlo by se hodit
Doporučujeme