HRADEC KRÁLOVÉ - burza práce (263 nabídek)

CNC Operátor
Říkov
před 14 dny
Společnost je mezinárodní výrobce specializovaný na vybavení obchodů. Vyrábí kovový regálový systém pro vybavení obchodů, který umožňuje rozsáhlé využití pro… zobrazit nabídku »
Systémový MS administrátor (service desk ve výrobě)
Královéhradecký kraj
před 14 dny
Jsme rodinná společnost s dlouho tradicí. Naší silnou stránkou je tvorba procesů pro řízení efektivity výroby. Na Vás bude vzdálená správa MS serverů, desktop… zobrazit nabídku »
Manufacturing SW Developer
Královéhradecký kraj
před 14 dny
Práce v rodinném prostředí SW společnosti, vyvíjející aplikace pro řízení procesů ve výrobě. Vaším úkolem bude rozvoj její webové části.Budete mít příležitost.… zobrazit nabídku »
ERP or EDI Specialist (Manufacture)
Královéhradecký kraj
před 14 dny
Do našeho týmu hledáme specialisty pro rozvoj a správu ERP, nebo EDI systémů. Našimi klienty jsou velké výrobní společnosti s nadnárodním působením, kterým… zobrazit nabídku »
IT specialista
Královéhradecký kraj
před 14 dny
• Pracovní smlouva na dobu určitou, po zapracování na dobu neurčitou • Zajímavé finanční ohodnocení • Zázemí stabilní nadnárodní společnosti • 13. plat,… zobrazit nabídku »
Montér - Hradec Králové a okolí
Hradec Králové
minulý měsíc
Pro našeho významného klienta působícího v telekomunikacích hledáme vhodného uchazeče na pozici Montér Hradec Králové a okolí. Pracovní náplň • Montáž, servis… zobrazit nabídku »
Programátor/ka, vývojař/ka Java a PHP oblast automatizace
Hradec Králové
minulý měsíc
Nabízíme: - dlouhodobou perspektiva uplatnění, - práci ve velmi přátelském kolektivu, - možnost dalšího odborného růstu a seberealizace, vedle zkušených kolegů… zobrazit nabídku »
Servisní mechanik - Hradec Králové
Hradec Králové
minulý měsíc
Firemní benefity: - Bonusy/prémie - Stravenky/příspěvek na stravování - Zdravotní volno/sickdays zobrazit nabídku »
Stavbyvedoucí - liniové stavby - Hradec Králové
Hradec Králové
minulý měsíc
Pro našeho klienta významnou stavební společnost v oblasti telekomunikací – hledáme vhodného kandidáta na pozici: Stavbyvedoucí Náplň práce: • Řízení a… zobrazit nabídku »
Svářeč železničních kolejnic
Vamberk
minulý měsíc
- zázemí silné a stabilní firmy - motivující mzdové ohodnocení - přátelskou podnikovou kulturu (akce pro děti i celé rodiny, sportovní akce) - nadstandardní… zobrazit nabídku »
Samostatný kuchař/kuchařka v restauraci Zděná Bouda
Hradec Králové
minulý měsíc
Hledáte novou výzvu a stabilní zázemí, kde Vaši práci ocení a dostanete volný prostor pro svou seberealizaci? Výborné pracovní podmínky, jistota zaměstnání,… zobrazit nabídku »
Vrchní číšník/servírka pro restauraci Zděná Bouda Hradec Králové
Hradec Králové
minulý měsíc
Hledáte novou výzvu v reprezentativním prostředí? Máte chuť, nápady a zkušenosti, které přispějí k perfektnímu chodu restaurace a penzionu? Zvládáte práci s… zobrazit nabídku »
Finanční controller/ka
Královéhradecký kraj
minulý měsíc
- ukončené VŠ vzdělání alespoň prvního stupně - praxe na obdobné pozici - analytické myšlení - komunikativní znalost AJ (korporátní jazyk) - znalost Excelu -… zobrazit nabídku »
Mistr Výroby
Hradec Králové
minulý měsíc
- individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností - 5 týdnů dovolené - nadstandardní příplatky za přesčas - každoroční navýšení mzdy -… zobrazit nabídku »
Elektro-údržbář od 30 000 Kč
Královéhradecký kraj
minulý měsíc
• pracovní smlouva na dobu určitou, po zapracování na dobu neurčitou • 13. plat, bonusy/prémie, odměna za návrh zlepšení • 5 týdnů dovolené • závodní… zobrazit nabídku »
Vedoucí skladu
Královéhradecký kraj
minulý měsíc
• pracovní smlouva na hlavní pracovní poměr • pružná pracovní doba • 25 dní dovolené • možnost home office (2 dny za měsíc) • příspěvek na obědy, dotované… zobrazit nabídku »
Inženýr kvality
Nový Bydžov
minulý měsíc
 Zajímavou mnohotvárnou činnost v dynamické společnosti s dlouhodobou perspektivou  5 týdnů dovolené  Stravenky, závodní stravování, příspěvek na penzijní… zobrazit nabídku »
Technik - konzultant/ka zákaznické podpory prodeje systémů EZS, EVS, EPS, CCTV,…
Hradec Králové
minulý měsíc
Nabízíme: - práci v čistém prostředí nové kanceláře v Hradci Králové, - příležitost pro osobní zdokonalování a rozvoj,, - předpoklad služebního postupu,, -… zobrazit nabídku »
Databázový specialista v prostředí MS SQL
Hradec Králové
minulý měsíc
Co Vám nabízíme: Zázemí úspěšné, rychle rostoucí mezinárodní společnosti. Pestrou práci a potřebnou podporu pro práci na specializované pozici. Možnost… zobrazit nabídku »
Výrobní technolog
Nový Bydžov
minulý měsíc
Naším klientem je mezinárodní výrobní společnost v okolí Nového Bydžova, pro kterého hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici: VÝROBNÍ TECHNOLOG Požadujeme:… zobrazit nabídku »
« Předchozí Další »
1 3 4 5 6 7 10 14
Mohlo by se hodit
Doporučujeme