Práce v oboru Cestovní ruch a ubytování v Hradci Králové (6 nabídek)

Kuchař/ka-víkendová brigáda pro zkušené a samostatné kuchaře
Hradec Králové
včera
Tato pracovní pozice je vhodná pouze pro kuchaře a kuchařky s praxi a je možno ji do budoucna rozšířit na hlavní pracovní poměr. Možnost plánování směn a… zobrazit nabídku »
Šéfkuchař/Kuchař pro restauraci v Hradci Králové
Hradec Králové
včera
Hledáte novou výzvu a stabilní zázemí, kde Vaši práci ocení a dostanete volný prostor pro svou seberealizaci? Výborné pracovní podmínky, jistota zaměstnání,… zobrazit nabídku »
Číšník/Servírka-víkendová brigáda s praxí
Hradec Králové
včera
Tato pracovní pozice je vhodná pouze pro číšníky a servírky s praxi a je možno ji do budoucna rozšířit na hlavní pracovní poměr. Možnost plánování směn a… zobrazit nabídku »
F&B asistent pro horský resort - nábor. odměna 30.000 Kč
Špindlerův Mlýn
před 5 dny
Pro našeho klienta, společnost, která vlastní síť hotelů po celé České republice, hledáme vhodného kandidáta na pozici F&B ASISTENT PRO HORSKÝ RESORT. Náplň… zobrazit nabídku »
Získejte skvělou práci jako číšník/servírka ve Špindlu!
Trutnov
tento měsíc
- až 20% výkonnostní odměny, - ubytování za cca 500 Kč/měsíc, - možnost využít pobytů v dalších hotelech za velmi příznivých podmínek (pouze 270 Kč/osoba/noc),… zobrazit nabídku »
Získejte skvělou práci jako barman/ka ve Špindlu s ubytováním!
Trutnov
tento měsíc
● až 20% výkonnostní odměny, ● ubytování za cca 500 Kč/měsíc, ● možnost využít pobytů v dalších hotelech za velmi příznivých podmínek (pouze 270 Kč/osoba… zobrazit nabídku »
Mohlo by se hodit
Doporučujeme