Práce v oboru Elektrotechnické profese v Hradci Králové (26 nabídek)

Elektrotechnik
Jičín
před 3 měsíci
* Zajímavou a různorodou práci ve stabilní společnosti. * Možnost rozvoje kariéry v dynamickém pracovním prostředí, kde existuje velký prostor pro… zobrazit nabídku »
Elektroinženýr
Jičín
před 3 měsíci
Za odvedenou práci, dobrá odměna: * Zajímavá a různorodá práce ve stabilní společnosti. * Možnost rozvoje kariéry v dynamickém pracovním prostředí, kde… zobrazit nabídku »
Embedded developer
Jičín
před 3 měsíci
* Různorodou a zajímavou práci v automobilovém průmyslu. * Podporu osobního rozvoje a dalšího vzdělávání (jazykové kurzy a odborná školení). * Flexibilní… zobrazit nabídku »
Servisní technik
Hradec Králové
před 4 měsíci
• finanční ohodnocení od 35 tis. Kč + diety + 13 a 14. plat + roční odměny • zajištěné ubytování a diety při výjezdech na servisní zásahy po celé ČR a… zobrazit nabídku »
Elektro - inženýr/vývojář
Hronov
před 5 měsíci
- perspektivní zaměstnání ve stabilní a prosperující společnosti - velká škála firemních benefitů /kafetérie, vyšší příspěvek na obědy, věrnostní prémie, kurzy… zobrazit nabídku »
Systémový administrátor
Červený Kostelec
před rokem
- prostředí pro váš dynamický profesní rozvoj s týmovým zázemím - práci s moderními technologiemi - rozvoj jazykových dovedností s možností jejich aktivního… zobrazit nabídku »
« Předchozí Další »
1 2
Mohlo by se hodit
Doporučujeme