Práce v oboru Manuální a dělnické profese v Hradci Králové (100 nabídek)

Strojvedoucí na obálkárně
Svoboda nad Úpou
minulý měsíc
- práce na DPČ, po zaškolení přechod na HPP - práce ve dvojici a v třísměnném provozu (ranní/odpolední/noční) - mzdové ohodnocení 140 Kč/hod - příplatky za… zobrazit nabídku »
Pomocník u stroje
Svoboda nad Úpou
minulý měsíc
- práce na DPČ, po zaškolení přechod na HPP - práce ve dvojici a v třísměnném provozu (ranní/odpolední/noční) - mzdové ohodnocení 117 Kč/hod - příplatky za… zobrazit nabídku »
Personál prodejny maso, uzeniny, lahůdky - Dvůr Králové
Dvůr Králové nad Labem
minulý měsíc
• pracovní poměr na dobu neurčitou s pravidelně vyplácenou mzdou • bonusy za plnění tržeb, zaměstnanecké nákupy, stravenky • kreativní práci s lidmi s možností… zobrazit nabídku »
Elektrikář
Jičín
minulý měsíc
- možnost osobního rozvoje - dotované stravování - prémie, věrnostní odměny, odměny na dovolenou -zázemí mezinárodní společnosti -pracovní poměr na dobu… zobrazit nabídku »
Kontrolór/ka kvality: 130 Kč/hod. ubytovanie v rodinných domoch
Kvasiny
minulý měsíc
- mzda 130 Kč/hod. - diety ku mzde naviac 83 kč/smena - ubytovanie zdarma - možnosť týždenných záloh (po odpracovaní min. 50 hod.) - možnosť dlhodobej… zobrazit nabídku »
Kontrola kvality pro všechny - ubytování zdarma + diety
Kvasiny
minulý měsíc
- Zajímavá mzda 130 Kč/hod. + příplatky - Diety - hotovost ke mzdě 83,- /směna - proplacená doprava ( auto, autobus, vlak ) - UBYTOVÁNÍ – ZDARMA - týdenní… zobrazit nabídku »
Operátor/- ka výroby
Česká Skalice
před 2 měsíci
Do zavedené mezinárodní firmy, se sídlem v České Skalici, přijmeme spolehlivé operátory/- ky výroby (mísírna směsí, v případě potřeby pozice na navíjení pláten… zobrazit nabídku »
Dělník – obsluha linky
Hradec Králové
před 2 měsíci
Dělník – obsluha linky Do společnosti, se sídlem v Hradci Králové, zabývající se izolačními panely, hledáme pracovité a fyzicky zdatné zaměstnance na pozici… zobrazit nabídku »
Operátor/-ka gumárenské výroby
Červený Kostelec
před 2 měsíci
Chceš si vydělat slušné peníze? Přijď pracovat k nám. Pro mezinárodní firmu v Červeném Kostelci a Velkém Poříčí, hledáme zaměstnance na pozici operátora/-ky… zobrazit nabídku »
Pracovník ve výrobě
Hradec Králové
před 2 měsíci
Sháníte práci za dobré peníze? Pojďte pracovat k nám. Pro mezinárodní firmu v Hradci Králové, hledáme zaměstnance na pozici pracovník ve výrobě. Náplň… zobrazit nabídku »
Operátor výroby - 1 směna
Nové Město nad Metují
před 2 měsíci
Pro silnou českou společnost s dlouholetou tradicí, sídlící v Novém Městě nad Metují, hledáme kandidáty na pozici Operátory výroby Co bude Vaší náplní práce?… zobrazit nabídku »
Nástrojař
Nové Město nad Metují
před 2 měsíci
Pro silnou českou společnost s dlouholetou tradicí, sídlící v Novém Městě nad Metují, hledáme kandidáty na pozici Nástrojař Co bude Vaší náplní práce? … zobrazit nabídku »
Tiskař/ ka
Svoboda nad Úpou
před 2 měsíci
✔️ práci na HPP ✔️ třísměnný provoz ✔️ přátelské firemní prostředí ✔️ týden dovolené navíc ✔️ systém vzdělávání, včetně jazykových kurzů ✔️ poukázky na… zobrazit nabídku »
Operátor ručního opracování
Náchod
před 2 měsíci
dvě provozovny (Náchod, Velké Poříčí) dvousměnný provoz po zaučení možnost přejít do vyšší platové třídy na pozici kontrolora/ky doprava na/z pracoviště… zobrazit nabídku »
Seřizovač lepícího stroje
Nové Město nad Metují
před 2 měsíci
Nabízíme Ti:  příplatky za směnnost  čisté prostředí a milý kolektiv ve firmě s dlouholetou tradicí  na Tvé mzdě se chceme domluvit přímo s Tebou!  možnost… zobrazit nabídku »
Operátor/ka výroby
Nové Město nad Metují
před 2 měsíci
Nabízíme Ti:  práci na jednu směnu (6:00-14:30)  jednoduchou manuální práci, kterou určitě zvládneš  na Tvé mzdě se chceme domluvit přímo s Tebou!  možnost… zobrazit nabídku »
Údržbář forem
Nový Bydžov
před 2 měsíci
Získáš: -HPP -samostatnou práci -důkladné zaškolení a průběžné vzdělávání -odpovídající odměňování zobrazit nabídku »
Operátor výroby
Nový Bydžov
před 2 měsíci
-127 Kč/hod. -zákonné příplatky a ostatní příplatky -osobní ohodnocení -stravenky -čtvrtletní a roční bonusy -možnost ubytovny z poloviny hrazené… zobrazit nabídku »
Operátor výroby
Červený Kostelec
před 2 měsíci
-mzda 110 Kč/hod. -benefity -doprava firemním autobusem zobrazit nabídku »
Skladník míchárny směsí
Nový Bydžov
před 2 měsíci
- mzdu 20-23 000 Kč - měsíční a roční bonusy - 5 týdnů dovolené - příplatky a příspěvky - stravenky - příjemnou firemní kulturu zobrazit nabídku »
Mohlo by se hodit
Doporučujeme