Práce v oboru Řemeslo a umění v Hradci Králové (34 nabídek)

Samostatný kuchař
Hradec Králové
před 2 měsíci
Tento rok se penzion a restaurace ZDĚNÁ BOUDA v Malšovicích rozšíříl o nové reprezentativní prostory, a proto hledáme nové kuchařské kolegy. Hledáte novou… zobrazit nabídku »
Údržba strojů a zařízení - elektrikář
Lučice
před 2 měsíci
• zázemí stabilní firmy, práce na moderních strojích, profesní růst • nástup možný ihned • mzda 24 000 - 32 000 Kč + pohyblivá složka až 15 000 Kč (dle výkonu… zobrazit nabídku »
Hlavní stavbyvedoucí (z41526)
Královéhradecký kraj
před 3 měsíci
zázemí středně velké firmy v dynamickém růstu osobní a kariérní růst náročnou na výsledky orientovanou práci samostatnost v rozhodování služební vůz po… zobrazit nabídku »
Automechanik
Praskačka
před 3 měsíci
práce ve fungujícím a dobře vybaveném servisu rodinného typu, dobrý kolektiv, finanční ohodnocení dohodou dle kvality a výsledků odvedené práce zobrazit nabídku »
Vedoucí výrobního týmu
Královéhradecký kraj
před 5 měsíci
- Smlouva na HPP - doba neurčitá - Zajímavé finanční ohodnocení + zaměstnanecké benefity (13., 14. plat, vzdělávání, stravenky, masáže, atd.) - 5 týdnů… zobrazit nabídku »
Vedoucí týmu údržby
Jičín
před 5 měsíci
-Mezinárodní rychle rostoucí společnost, která je lídrem ve svém oboru -Prostředí, do něhož můžete značně přispět a které můžete pomoci utvářet -Příležitosti k… zobrazit nabídku »
Elektrikář – Trutnov/Vrchlabí/Špindlerův Mlýn
Trutnov
před 5 měsíci
Pro naše klienty, mezinárodní společnosti sídlící v lokalitách Vrchlabí, Trutnov, Špindlerův Mlýn, hledáme momentálně uchazeče na pozici: Elektrikář –… zobrazit nabídku »
Mechanik zasklívací dílny
Hradec Králové
před 6 měsíci
• práci ve stabilní mezinárodní nadnárodní společnosti, příjemný kolektiv, • k základní mzdě také motivační složku mzdy, která umožňuje ovlivnit výši měsíčního… zobrazit nabídku »
Grafik a webdesigner
Královéhradecko
před rokem
- práce se zajímavými technologiemi internetu - inspirující a tvůrčí práce na atraktivních projektech v mladém kolektivu a v příjemném pracovním prostředí -… zobrazit nabídku »
Údržbář strojů (pouze ranní směna)
Nové Město nad Metují
před rokem
nástupní plat 110kč/hod čistého pouze ranní směna možnost ubytování zálohy každý týden zobrazit nabídku »
Elektromechanik - servisní technik (opravy a údržby autobusů)
Hradec Králové
před rokem
Po zapracování plat 31.500,- Kč, firma pomůže s ubytováním (pěkné byty s firemní dotací), možnost rozšíření kvalifikace (vyhl. 50 na § 6 a vyšší) a ŘP na C, C… zobrazit nabídku »
CNC frézař
Hradec Králové
před rokem
práce ve výrobní společnosti, finanční ohodnocení dohodou až do 25tis. Kč, max. dvousměnný provoz, příspěvky na obědy a jídelna v areálu, penzijní připojištění zobrazit nabídku »
Manipulant - dělník v zinkově - výborné mzdové ohodnocení
Hradec Králové
před 2 roky
-hlavní pracovní poměr -mzda při nástupu 17.750,-kč /čistého -po 1.měsíci navýšení mzdy na 19.600,-Kč/čistého -možnost přesčasů -denní směny -dlouhodobé… zobrazit nabídku »
Strojní mechanik - opravář strojů
Hradec Králové
před 2 roky
práce ve výrobní strojírenské společnosti, finanční ohodnocení dohodou dle dosavadních zkušeností a znalostí cca 26tis. Kč, nástup možný ihned! zobrazit nabídku »
« Předchozí Další »
1 2
Mohlo by se hodit
Doporučujeme