Práce v oboru Služby v Hradci Králové (19 nabídek)

Začínající kuchař/kuchařka
Hradec Králové
včera
Vše potřebné Vás postupně naučí zkušený team kuchařů a pomůžeme Vám na cestě za Vašim cílem. Nabízíme možnost pracovního růstu, vstřícnost při plánování směn,… zobrazit nabídku »
Brigáda v restauraci/letní brigáda v Grillbaru
Hradec Králové
včera
Vhodný profil uchazeče je člověk se smyslem pro pořádek s příjemným vystupováním a chutí na sobě pracovat. Nabízíme vstřícné jednání při plánování směn a… zobrazit nabídku »
Pomocná síla v kuchyni
Hradec Králové
včera
Plat: pomocná síla v kuchyni - 18 900 Kč + příplatky za víkendy a svátky, osobní příplatek po zkušební době a dle pracovního výkonu až 5 500 Kč Průměrný plat:… zobrazit nabídku »
Specialista na spokojenost zákazníka + vlastní spokojenost
Královéhradecký kraj
před 4 dny
Jsi komunikativní, vstřícný a opravdu ti záleží na spokojené, zpětné vazbě, za tvoji práci? Dokážeš řešit tuto problematiku v anglickém jazyce, máš již praxi z… zobrazit nabídku »
Asistent prodeje v luxusním hodinářství
Hradec Králové
před 6 dny
práce v menším kolektivu pracovníků fixní plat + provizní složka příjemné pracovní prostředí a práce v rodinné české společnosti možnost zapůjčení hodinek… zobrazit nabídku »
Kvalitář v automotive - plat a benefity
Královéhradecký kraj
před týdnem
Orientujete se v prostředí Automotive a máte zkušenosti z oblasti kvality? Bez problémů komunikujete v anglickém jazyce a chcete mít možnost jazyk využívat?… zobrazit nabídku »
Doplňování zboží do výdejních automatů - OZP - 4 hodiny/týden
Vrchlabí
před týdnem
Doplňování výdejních automatů bude probíhat pravidelně 1 x týdně v rozsahu maximálně 1 - 2 hodin. Den doplňování automatů zbožím je vždy stejný. Zboží bude pro… zobrazit nabídku »
Masérka / Masér v hotelech Savoy a Soyka
Špindlerův Mlýn
před týdnem
• Inspirativní pracovní prostředí: Naše wellness centrum je místo, kde se setkávají různé techniky masáží a příjemná atmosféra malého hotelového wellness •… zobrazit nabídku »
Pracovník v sociálních službách - jednosměnný provoz,ranní směny
Hradec Králové
před 14 dny
Plat: od 25 000 - 28 000 Kč včetně zvláštních příplatků za ošetřovatelství a osobního příplatku Benefity: Příspěvek na závodní stravování, příspěvek na… zobrazit nabídku »
Pracovník v sociálních službách nepřetržitý provoz
Hradec Králové
před 14 dny
Plat: od 28 000 - 32 000 Kč včetně zvláštních příplatků za ošetřovatelství a směnnost a příplatků ke mzdě dle zákona Pracovní režim: nepřetržitý režim (12… zobrazit nabídku »
Prodavač/ka bytového textilu Nové Město n. Metují - plný úvazek
Nové Město nad Metují
minulý měsíc
- perspektivu v zavedené české stabilní společnosti - zaškolení - pravidelná školení - firemní benefity - odpovídající mzdové ohodnocení - práce na HPP -… zobrazit nabídku »
Operátor call centra – Specialista povinného ručení; HPP i brig.
Hradec Králové
minulý měsíc
Motivující mzdové ohodnocení složené z fixní a prémiové složky, a to na základě Vašich výsledků. Možnost nadstandardní odměny. Prima kolektiv. Komplexní… zobrazit nabídku »
Ostraha objektu - práce pouze pro OZP
Hradec Králové
minulý měsíc
HPP, zázemí stabilní společnosti zobrazit nabídku »
Kuchař / ka ve stravovacím provozu Vitesco
Trutnov
před 2 měsíci
- zázemí stabilní rychle rostoucí společnosti - jistota pravidelné mzdy - zaměstnanecké benefity - zvýhodněné stravování za 35,- Kč - školení pro Váš rozvoj… zobrazit nabídku »
Pracovník úklidu v supermarketu - Dvůr Králové (na DPP)
Dvůr Králové nad Labem
před 2 měsíci
Úklid supermarketu, 2-3x týdně na 7h či dle domluvy častěji zobrazit nabídku »
Pracovník ostrahy Častolovice
Častolovice
před 3 měsíci
Odměna 117,-Kč/hodinu zobrazit nabídku »
Praktická sestra/Všeobecná sestra nepřetržitý provoz
Hradec Králové
před 4 měsíci
Plat: Praktická sestra: dle platového zařazení od od 26 290,-Kč dle dosažené praxe v oboru + příplatek za směnování a ošetřovatelství + osobní příplatek… zobrazit nabídku »
Pomocný/á kuchař/ka stravovacího provozu Městské nemocnice
Dvůr Králové nad Labem
před 4 měsíci
- zázemí silné, rozvíjející se společnosti - zvýhodněné stravování - penzijní připojištění - po roce trvání smlouvy - možnost výhodných telefonních tarifů T… zobrazit nabídku »
Obchodník po telefonu (Hradec Králové)
Hradec Králové
před rokem
Fix + provize (30.000,- Kč + provize). Po zapracování možnost občasného home office. Práce ve firmě, která má startupového ducha. Možnost být u začátku vzniku… zobrazit nabídku »
Mohlo by se hodit
Doporučujeme