Práce v oboru Strojírenství v Hradci Králové (67 nabídek)

Údržbář strojů
Hradec Králové
před rokem
- práci ve stabilní společnosti s tradicí - příslušné mzdové ohodnocení - mzda: 150,-/hod. - příplatek za odpolední směnu 5,-/hod. - nevyučené zájemce o tuto… zobrazit nabídku »
Technolog (výroba stavebních materiálů)
Hradec Králové kraj
před rokem
Zázemí stabilní zahraniční společnosti, která patří mezi špičky na trhu. Plat, který bude odpovídající dané pozici a Vašim dosavadním zkušenostem. Zajímavý a… zobrazit nabídku »
Inspektor kvality pracoviště Kvasiny
Kvasiny
před 1 roky
Nabízíme: - ubytování zdarma - 140 Kč/hod + příplatky - diety - 1x za 14 dní proplacená cesta za rodinou - možnost vyplácení záloh - dlouhodobou pracovní… zobrazit nabídku »
Konstruktér – výrobní společnost
Hradec Králové
před 1 roky
Jste zkušený konstruktér, který se chce prosadit a sklízet ovoce ve své práci? Umíte si nadiktovat, co budete ke své práci potřebovat? Hledáte práci, kde… zobrazit nabídku »
Konstruktér – okres Hradec Králové
Hradec Králové
před 1 roky
Hledáte práci v konstrukci a bydlíte v Hradci? Pracujete ve 3D programu Inventor nebo SolidWorks? Jste kreativní, máte hlavu plnou nápadů a nemáte aktuálně… zobrazit nabídku »
Technolog – okres Hradec Králové
Hradec Králové
před 1 roky
Máte vzdělání strojírenského zaměření a zkušenosti s určováním technologických postupů pro výrobu ve strojírenské společnosti? Orientujete se ve strojírenských… zobrazit nabídku »
Technolog – příprava výroby
Hradec Králové
před 1 roky
Máte zkušenosti s určováním technologických postupů ve strojírenské společnosti a patřičné vzdělání v daném oboru? Orientujete se v materiálech a základech… zobrazit nabídku »
« Předchozí Další »
1 2 3 4
Mohlo by se hodit
Doporučujeme