Práce v oboru Strojírenství v Hradci Králové (98 nabídek)

Konstruktér/ka CNC 5 os programátor/ka
Hradec Králové
před rokem
- odborný růst - možnost prodloužení pracovního poměru po jednom roce z doby určité na dobu neurčitou - po plném zapracování se uchazeč stane členem… zobrazit nabídku »
Projektant/ka
Pardubice
před rokem
Nabídka: - získání zkušeností v mezinárodní společnosti, - práce v týmu zodpovědných lidí v atmosféře spolupráce a vzájemného respektu - spolupráci se… zobrazit nabídku »
Konstruktér tlakových nádob
Hradec Králové
před rokem
Nabídka: - dlouhodobá perspektiva uplatnění - odborný růst - 5 týdnů dovolené, - příspěvek na stravování-je v areálu nebo stravenky, - příspěvky na penzijní… zobrazit nabídku »
Projektant strojně technologických zařízení a potrubí
Hradec Králové
před rokem
Nabídka: - dlouhodobá perspektiva uplatnění - odborný růst - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravování-je v areálu nebo stravenky - příspěvky na penzijní… zobrazit nabídku »
PLC specialista junior (30–35.000 Kč)
okres Rychnov nad Kněžnou
před rokem
Víš, co znamená SIMATIC, TIA, Win CC? Jsi absolvent elektra s vyhláškou 50/78, §6? Víš, že průmyslová automatizace znamená budoucnost? Pak neváhej a pošli mi… zobrazit nabídku »
Technolog (výroba stavebních materiálů)
Hradec Králové kraj
před rokem
Zázemí stabilní zahraniční společnosti, která patří mezi špičky na trhu. Plat, který bude odpovídající dané pozici a Vašim dosavadním zkušenostem. Zajímavý a… zobrazit nabídku »
Programátor ve výrobě (35-40.000 Kč)
Královéhradecký kraj
před rokem
Vystudoval/a jste obor elektra a vlastníte vyhlášku 50/78, §6? Zajímá Vás prostředí průmyslové automatizace? Baví Vás programování strojů i PLC? Pak neváhejte… zobrazit nabídku »
Montážní technik výtahů
Dobruška + servisní výjezdy v rámci kraje
před rokem
• nástupní plat 24 tis. s navýšením po zaučení. • zázemí stabilní a dynamické společnosti • pracovní poměr na dobu neurčitou • zajímavá a samostatná práce … zobrazit nabídku »
Vedoucí plánování
Hradec Králové okres
před rokem
• finanční ohodnocení od 40tis. Kč dle dosavadních zkušeností a znalostí • práce v nadnárodní výrobní společnosti • perspektiva dalšího profesního růstu •… zobrazit nabídku »
Inspektor kvality pracoviště Kvasiny
Kvasiny
před rokem
Nabízíme: - ubytování zdarma - 140 Kč/hod + příplatky - diety - 1x za 14 dní proplacená cesta za rodinou - možnost vyplácení záloh - dlouhodobou pracovní… zobrazit nabídku »
CNC frézař
Hradec Králové
před rokem
práce ve výrobní společnosti, finanční ohodnocení dohodou až do 25tis. Kč, max. dvousměnný provoz, příspěvky na obědy a jídelna v areálu, penzijní připojištění zobrazit nabídku »
Konstruktér – výrobní společnost
Hradec Králové
před rokem
Jste zkušený konstruktér, který se chce prosadit a sklízet ovoce ve své práci? Umíte si nadiktovat, co budete ke své práci potřebovat? Hledáte práci, kde… zobrazit nabídku »
Konstruktér – okres Hradec Králové
Hradec Králové
před rokem
Hledáte práci v konstrukci a bydlíte v Hradci? Pracujete ve 3D programu Inventor nebo SolidWorks? Jste kreativní, máte hlavu plnou nápadů a nemáte aktuálně… zobrazit nabídku »
Technolog – okres Hradec Králové
Hradec Králové
před rokem
Máte vzdělání strojírenského zaměření a zkušenosti s určováním technologických postupů pro výrobu ve strojírenské společnosti? Orientujete se ve strojírenských… zobrazit nabídku »
Technolog – příprava výroby
Hradec Králové
před rokem
Máte zkušenosti s určováním technologických postupů ve strojírenské společnosti a patřičné vzdělání v daném oboru? Orientujete se v materiálech a základech… zobrazit nabídku »
Servisní technik výroby
Dvůr Králové nad Labem
před 1 roky
práce ve výrobním podniku, finanční ohodnocení cca 24tis. Kč (další navýšení je možné podle výkonů a uplatnění), zaměstnanecké benefity zobrazit nabídku »
Samostatný strojní konstruktér
Hradec Králové
před 2 roky
práce v zavedené společnosti, finanční ohodnocení dohodou + osobní ohodnocení (dle praxe cca od 30tis. Kč, zaměstnanecké benefity (stravenky, příspěvek na… zobrazit nabídku »
Strojní mechanik - opravář strojů
Hradec Králové
před 2 roky
práce ve výrobní strojírenské společnosti, finanční ohodnocení dohodou dle dosavadních zkušeností a znalostí cca 26tis. Kč, nástup možný ihned! zobrazit nabídku »
« Předchozí Další »
1 2 3 4 5
Mohlo by se hodit
Doporučujeme