HRADEC KRÁLOVÉ - burza práce (423 nabídek)

Burza práce s nabídkou práce v Hradci Králové a okolí na portálu Hradec Králové je regionální mutací projektu Dobrá práce. Hledáte-li nabídky práce, zaměstnání či brigád i z jiných regionů, navštivte server Dobrá práce.cz nebo Práce-Brigády.cz. Nevybrali jste si vhodné místo? Zaregistrujte se na Úřad práce Hradec Králové.

Pletař/Pletařka
Jičín
před hodinou
- práce na dobu neurčitou - 3 dny dovolené navíc - možnost osobního rozvoje - prémie,věrnostní odměny, odměny na letní dovolenou a Vánoce - firemní akce a… zobrazit nabídku »
Tkadlec/tkadlena
Jičín
před hodinou
- práce na dobu neurčitou - 3 dny dovolené navíc - možnost osobního rozvoje - prémie,věrnostní odměny, odměny na letní dovolenou a Vánoce - firemní akce a… zobrazit nabídku »
Obalový technik - automotive
Jičín
před hodinou
- různorodou a zajímavou práci ve stabilní nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí - přátelský kolektiv - zajímavé finanční ohodnocení - kvalitní… zobrazit nabídku »
Hradec Králové / Operátor výroby
Hradec Králové
před hodinou
- loajálnost, práci na HPP a smlouvu na dobu neurčitou, dobré platové podmínky s řadou bonusů a příplatků,... zobrazit nabídku »
Provozní Elektrikář 1 směna
Hradec Králové
před hodinou
- individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností - 5. týdnů dovolené + 3 dny sick days - stravenky, příspěvek na penzijní a životní… zobrazit nabídku »
Mzdová účetní - personalistka
Hradec Králové
před hodinou
• finanční ohodnocení dle dosavadní praxe a znalostí dohodou • zázemí silné mezinárodní společnosti • možnost osobního růstu • řada zaměstnaneckých benefitů zobrazit nabídku »
Vizuální kontrolor ve strojírenství.23.000 Kč. Prostějov/Kvasiny
Kvasiny
před 5 hodinami
- 22.000 - 23.000 Kč - ubytování zdarma - zálohy - diety - 83 Kč/směna k výplatě navíc - JISTOTA ZAMĚSTNÁNÍ v příjemném prostředí a kolektivu zobrazit nabídku »
Seřizovač - vstřikování plastů
Hradec Králové
včera
· čisté pracovní prostředí, čistý typ výroby/výrobků, žádná zdrav.zatížení, NOVÁ výrobní hala od 12/2016 · spíše ne-korporátní prostředí · 5 týdnů dovolené -… zobrazit nabídku »
Technický ředitel
Trutnov
včera
Technický ředitel – skvělá nabídka (strojírenství) Náš významný klient, mezinárodní (americká) společnost se sídlem na Trutnovsku, hledá do svého týmu… zobrazit nabídku »
Specialista BOZP a PO
Hradec Králové okres (Novobydžovsko)
včera
• finanční ohodnocení cca 55 - 60tis. Kč dle dosavadní praxe a zkušeností • perspektiva finančního růstu • perspektivní práce v nadnárodní společnosti • 5… zobrazit nabídku »
Zákaznický servis - 20.000 Kč fix + bonusy
Hradec Králové, Náchod
včera
Co Vám za to nabízíme?  *hlavní pracovní poměr  *fixní mzdu ve výši 20 000,- Kč/měsíc  *bonusovou složku až dalších 5 000,- Kč  … zobrazit nabídku »
Přestaňte hledat a přidejte se K nám až 25 000,- zákaznický servis
Hradec Králové
včera
Kromě nových zkušeností a super kolektivu u nás také získáte:  *jistota fixní mzdy + bonusy  *smlouva na HPP - 8 hodin/den (8 – 16:00 nebo 9 –… zobrazit nabídku »
Nákupčí se znalostí AJ
Hradec Králové
včera
• práce v příjemném kolektivu odborníků v úspěšné nadnárodní společnosti • odborná školení a možnost dalšího vzdělávání • finanční nabídka až 34tis. Kč dle… zobrazit nabídku »
IT Podpora
Jičín
před 2 dny
- pracovní poměr na dobu neurčitou - možnost osobního rozvoje v rámci firmy - dotované stavování, firemní akce, benefity, - finanční balíčky na dovolenou,… zobrazit nabídku »
Vývojář-zdravotnictví
Jičín
před 2 dny
-příjemné prostředí a kolektiv lidí -zajímavá pracovní pozice s mírou zodpovědnosti -penzijní připojištění -flexibilní pracovní dobu -5 týdnů dovolené … zobrazit nabídku »
Specialista kvality
Jičín
před 2 dny
• Zaměstnání na plný pracovní poměr ve stabilní a prosperující společnosti působící v automobilovém průmyslu • Zajímavé finanční ohodnocení + zaměstnanecké… zobrazit nabídku »
Směnový mistr v automotive
Královéhradecký kraj
před 4 dny
Chcete pracovat ve třísměnném provozu? Máte zkušenost s vedením lidí a praxi v automotive? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní společnost na Jičínsku hledá… zobrazit nabídku »
Směnový mistr - jičínsko
Královéhradecký kraj
před 4 dny
Hledáte novou pracovní výzvu, ve které se budete moct seberealizovat? Máte praxi v automotive? Vedení zaměstnanců Vám nedělá žádný problém? Chcete práci ve… zobrazit nabídku »
Provozně-obchodní ředitel
Královéhradecký kraj
před 4 dny
- 5 týdnů dovolené - služební automobil - notebook, mobilní telefon - stravenky - penzijní připojištění   zobrazit nabídku »
Inženýr kvality
Lázně Bělohrad
před 4 dny
-Propracovaný systém firemního vzdělávání -Možnost pracovat na nových projektech a zajímavých technologiích -Motivující mzdové ohodnocení -5 týdnů dovolené,… zobrazit nabídku »
« Předchozí Další »
1 2 3 8 15 22
Mohlo by se hodit
Doporučujeme