HRADEC KRÁLOVÉ - burza práce (299 nabídek)

Burza práce s nabídkou práce v Hradci Králové a okolí na portálu Hradec Králové je regionální mutací projektu Dobrá práce. Hledáte-li nabídky práce, zaměstnání či brigád i z jiných regionů, navštivte server Dobrá práce.cz nebo Práce-Brigády.cz. Nevybrali jste si vhodné místo? Zaregistrujte se na Úřad práce Hradec Králové.

Auditor/ka/Asistent/ka auditora
Hradec Králové
před 2 hodinami
Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje komplexní služby auditu, daňového poradenství, znaleckých posudků a projektových služeb, hledáme do oddělení… zobrazit nabídku »
SAP key user (45-50.000 KČ)
Královéhradecký kraj
včera
Hledáme zkušeného ERP/SAP specialitu, který se bude podílet na správě a optimalizaci datové základny. Neváhejte a zašlete své CV! Stabilní a zavedená… zobrazit nabídku »
Údržbář/zámečník | Kvasiny
Kvasiny
včera
- 5 týdnů dovolené - Odměny za odpracované směny - Bonusová složka - Flexibilní pracovní doba - Příspěvek na penzijní pojištění 1.100,-Kč/měsíc - Příspěvek na… zobrazit nabídku »
Produktový manažer se znalostí Creo a komunikativní AJ (až 60.000 Kč)
Trutnov
včera
* zajímavý produkt a ještě zajímavější projekty * 5 týdnů dovolené * pružná pracovní doba * 13. mzda a další finanční odměny v průběhu celého roku * moderní… zobrazit nabídku »
Brigáda i HPP/Balič ve výrobě zdravotních pomůcek
Jaroměř
před 2 dny
Baliči na HPP i brigádu - výroba zdravotních pomůcek Hledáte stabilní zaměstnání, nebo pouze brigádu na víkend? Chcete si sami zvolit počet odpracovaných směn,… zobrazit nabídku »
Vedoucí nástrojárny
Hradec Králové
před 3 dny
- stabilní společnost - dobře fungující tým - seberealizaci na firemních projektech - vzdělávání - technické i jazykové - balíček benefitů zobrazit nabídku »
Technický manažer
Hradec Králové
před 3 dny
- stabilní společnost - moderní technologie - uplatnění vlastních myšlenek - další rozvoj - balíček benefitů zobrazit nabídku »
Material Engineer
Nový Bydžov
před 3 dny
Pro našeho významného klienta v oblasti výroby hledáme vhodné kandidáty na pozici Materiálový inženýr PRACOVNÍ NÁPLŇ • podpora provozu s materiálovým… zobrazit nabídku »
Junior výrobní analytik/controller
Nový Bydžov
před 3 dny
Pro našeho významného klienta v oblasti výroby hledáme vhodné kandidáty na pozici Výrobní controller PRACOVNÍ NÁPLŇ • implementace a údržba systému MES … zobrazit nabídku »
Projektový manažer
Nový Bydžov
před 3 dny
Pro našeho významného klienta v oblasti výroby hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektový manažer. PRACOVNÍ NÁPLŇ • Vedení projektů přesunu výroby… zobrazit nabídku »
Projektový manažer – investice do strojů
Nový Bydžov
před 3 dny
Pro našeho významného klienta v oblasti výroby hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektový manažer – Investice. PRACOVNÍ NÁPLŇ • Vedení projektů investic… zobrazit nabídku »
Konstruktér
Nový Bydžov
před 3 dny
Pro našeho významného klienta v oblasti výroby hledáme vhodné kandidáty na pozici Konstruktér. NÁPLŇ PRÁCE • zajištění konstrukční dokumentace k novým… zobrazit nabídku »
Specialista/tka - technik/čka MaR (měření a regulace)
Jičín
před 3 dny
- stabilní společnost - další rozvoj - přístup k nejmodernějším technologiím - odpovídající mzdu a zaměstnanecké benefity zobrazit nabídku »
Procesní inženýr
Hradec Králové
před 3 dny
- stabilní společnost - maximální podporu - ochotu věci měnit a zlepšovat - odpovídající finanční ohodnocení - 5 týdnů dovolené - částečný homeoffice - balíček… zobrazit nabídku »
Všeobecná sestra/Praktická sestra - DPP, DPČ
Hradec Králové
před 3 dny
Odměna: 230,-Kč /hod + příplatky za noční, svátky a víkendy Zaměstnání na zkrácený pracovní úvazek 0,5 nebo 0,3 a 0,2 ve vícesměnném dvousměnném 12hodinovém… zobrazit nabídku »
Směnový mechanik
Hradec Králové okres, Nový Bydžov okolí
před 3 dny
• atraktivní finanční ohodnocení od 40.000 Kč, po zapracování až 50.000 Kč, v závislosti na počtu odpracovaných směn • práce v nepřetržitém provozním režimu … zobrazit nabídku »
Technický specialista
Hradec Králové okres, Nový Bydžov okolí
před 3 dny
• odpovídající finanční ohodnocení cca 50.000 Kč měsíčně • práce v zahraniční společnosti s moderním technologickým zázemím • zaměstnanecké benefity (stravenky… zobrazit nabídku »
Výrobní controller – ½ úvazek
Nová Paka
před 3 dny
• zázemí prosperující mezinárodní společnosti • pracovní poměr na poloviční úvazek • zajímavou a perspektivní práci • možnost osobního rozvoje • dovolená nad… zobrazit nabídku »
Aktivizační pracovník
Hradec Králové
před 3 dny
Pracovní režim: jednosměnný (40 hodin týdně) Plat: od 22 000 Kč + 3 700 Kč příplatek za ošetřovatelství a ztížené pracovní prostředí Osobní příplatek: po… zobrazit nabídku »
Obchodní zástupce / zástupkyně s aktivní AJ nebo NJ
Královéhradecký kraj
před 3 dny
Firemní benefity. Práce v zahraničním prostředí. zobrazit nabídku »
« Předchozí Další »
1 2 3 6 10 15
Mohlo by se hodit
Doporučujeme