HRADEC KRÁLOVÉ - burza práce (425 nabídek)

Burza práce s nabídkou práce v Hradci Králové a okolí na portálu Hradec Králové je regionální mutací projektu Dobrá práce. Hledáte-li nabídky práce, zaměstnání či brigád i z jiných regionů, navštivte server Dobrá práce.cz nebo Práce-Brigády.cz. Nevybrali jste si vhodné místo? Zaregistrujte se na Úřad práce Hradec Králové.

Řidič ref.vozidla/ admin.práce Hradec Králové vhodné pro OZP
Hradec Králové
před 6 hodinami
Tato pozice je vymezena pro osoby v invalidním důchodu. Práce na zkrácený úvazek (20 hod./týden). Pracovní smlouva na dobu určitou s prodloužením v případě… zobrazit nabídku »
Koordinátor montáže a expedice
Hradec Králové
před 6 hodinami
Máte středoškolské vzdělání technického zaměření a praxi ve výrobní společnosti, ideálně z oblasti logistiky, expedice, či skladového hospodářství? Máte rádi,… zobrazit nabídku »
Vedoucí nákupu
Hradec Králové
před 6 hodinami
- individuální ohodnocení dle Vašich zkušeností vč. dalších bonusů - 5 týdnů dovolené - dotované stravování - příspěvek na penzijko a lékařskou péči - vánoční… zobrazit nabídku »
Skladník
Rychnov nad Kněžnou
před 6 hodinami
Práce ve stabilní firmě v čistém prostředí. Měsíční odměny. zobrazit nabídku »
Technik pro vvýpočetní techniku
Policko
včera
- perspektivní zaměstnání - dobré platové podmínky - možnost zvyšování kvalifikace - mobilní telefon pro soukromé využití zobrazit nabídku »
Pomocná síla do kuchyně/Pomocná kuchařka
Hradec Králové
včera
Hledáme zkušenou a zodpovědnou osobu, která se v kuchyni dobře vyzná a bude pro kuchaře jeho pravou rukou. Nabízíme možnost pracovního růstu, vstřícnost při… zobrazit nabídku »
Pomocná síla/Pokojská 4 víkendy v měsíci
Hradec Králové
včera
Restaurace Zděná Bouda do svého kolektivu přijmeme pracovitého kolegyni, která je schopna pracovat samostatně a odvedená práce je vždy kvalitní. Jedná se zatím… zobrazit nabídku »
Automechanik
Hradec Králové
včera
hrubá měsíční mzda v rozmezí 26000 - 36000Kč jednosměnný provoz, práce 5 dní v týdnu, placené přesčasové hodiny, stravování zajištěno zobrazit nabídku »
Mistr výroby
Hradec Králové
před 3 dny
Dovolená navíc Závodní stravování Stabilní zaměstnání v nadnárodní společnosti Každoroční navýšení mzdy Nadstandardní příspěvky za přesčas zobrazit nabídku »
Pracovnice čistírny oděvů, žehlířka - HPP nebo částečný úvazek
Praha nebo Hradec Králové
před 4 dny
• práci na HPP nebo DPP • mzda až 36 tis. Kč/13. plat • benefity firmy v hodnotě až 30 tis. Kč ročně • pracovní doba: krátký/dlouhý týden • klidné zázemí se… zobrazit nabídku »
TOP 27000,- Kontrola autodílů-Diety + krásné ubytování zdarma :)
Kvasiny
před 4 dny
- mzda od 130,-/hod. - diety 83 Kč/den - hotovost ke mzdě - krásné ubytování ZDARMA - čisté a bezpečné prostředí - super kolektiv :) - místo pracoviště -… zobrazit nabídku »
Šikovný skladník - 26 000,- Ubytování zdarma + Diety! Kvasiny
Rychnov nad Kněžnou
před 4 dny
- mzda od 140,-/hod. - diety 83 Kč/den - hotovost ke mzdě - krásné ubytování ZDARMA - penzion, byty.. - čisté a bezpečné prostředí - nástup IHNED - místo… zobrazit nabídku »
Systémový administrátor
Praha, ČB, HK nebo Brno
před 4 dny
Pracujte pro jednu z nejsilnějších SW společností působící v celém středoevropském regionu! Máte zkušenosti v oblasti Linuxu a pojmy jako Docker či Kubernetes… zobrazit nabídku »
Asistent/ka daňového poradce
Hradec Králové
před 4 dny
Nabídka: - Odborný růst, perspektiva dalšího postupu, moderní kanceláře, - dlouhodobá perspektiva uplatnění, - příspěvek na stravování, - příspěvek na penzijní… zobrazit nabídku »
Mechanik / servisní technik - Hradec Králové
Hradec Králové
před 4 dny
Firemní benefity: - Dovolená 5 týdnů zobrazit nabídku »
Obchodník pro německý trh
Hradec Králové
před 4 dny
PRACOVNÍ NÁPLŇ - vyhledávání nových obchodních příležitostí a péče o stávající zákazníky v Německu (cca 80 % akvizice a 20 % péče o stávající klienty) -… zobrazit nabídku »
Stock Controller/Referent skladu
Rychnov nad Kněžnou
před 4 dny
PRACOVNÍ NÁPLŇ - účtování příjmu materiálu v programu SAP - provádění průběžných inventur včetně zpracování výsledků - komunikace s výrobou a logistikou CO… zobrazit nabídku »
Pomocná kuchařka/kuchař
Benecko
před 5 dny
- dlouhodobý pracovní poměr - práce ve směnách /ubytování a strava v době směn je zdarma/ - práce ve stabilizovaném kolektivu - zázemí prosperujícího… zobrazit nabídku »
Technik elektro
Rychnov nad Kněžnou okres
před 5 dny
Perspektivní pracovní pozice v rámci mezinárodní společnosti s možností dalšího profesního a kariérového růstu. Potřebné zaškolení a další odborné vzdělávání.… zobrazit nabídku »
Pracovník pro zpracování objednávek - Asistent/ka prodeje
Hradec Králové
před 5 dny
stabilní zaměstnání v prosperující firmě příspěvky na stravování ve formě stravenek zaměstnanecké slevy na zboží jednosměnný provoz bez víkendů 7:00 - 15:30 2… zobrazit nabídku »
« Předchozí Další »
1 2 3 8 15 22
Mohlo by se hodit
Doporučujeme