HRADEC KRÁLOVÉ - burza práce (377 nabídek)

Vývojář (oblast ERP systémy)
Královéhradecko
před rokem
Týmová práce v malém dynamickém kolektivu, práce se špičkovými vývojovými nástroji, průběžné školení a odborný růst. Nabídka benefitů: služební počítač… zobrazit nabídku »
Technolog/žka
Náchodsko
před rokem
- zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti - příjemné pracovní prostředí - motivující finanční ohodnocení - prostor pro seberealizaci, iniciativu a profesní… zobrazit nabídku »
Vývojář v Delphi
Královéhradecko
před rokem
- odborný růst ve stabilní firmě - dlouhodobá perspektiva pracovního uplatnění - pružná pracovní doba zobrazit nabídku »
Administrátor serverů - Linux Administrator
Hradec Králové
před rokem
- inspirující, zajímavá a tvůrčí práce na atraktivních projektech, - práce v mladém kolektivu a v příjemném pracovním prostředí, - zajímavé finanční ohodnocení… zobrazit nabídku »
Projekt manager - webová řešení
Hradec Králové
před rokem
- práce na HPP Výhody:  - inspirující a tvůrčí práce na atraktivních projektech v mladém kolektivu a v příjemném pracovním prostředí - zajímavé finanční… zobrazit nabídku »
Web developer
Hradec Králové
před rokem
- trvalý pracovní poměr u expandující IT společnosti - samostatná, zajímavá a tvůrčí práce v dobrém týmu - příjemná firemní kultura, neformální pracovní… zobrazit nabídku »
Prodavač/ka maso, uzeniny, lahůdky - Hradec Králové
Hradec Králové
před rokem
• pracovní poměr na dobu neurčitou s pravidelně vyplácenou mzdou • bonusy za plnění tržeb, zaměstnanecké nákupy, stravenky • kreativní práci s lidmi s možností… zobrazit nabídku »
Kontrola kvality - Kvasiny - Krasné ubytování Zdarma -145Kč/hod.
Kvasiny
před rokem
- pěkné ubytování ZDARMA - 145Kč/hod. včetně příplatků - stravenky (100Kč/směna) - DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE - 3směnný provoz (PO-SO) - možnost záloh zobrazit nabídku »
Kontrolor/ka kvality v automotive - 165 Kč/hodina + příplatky
Jičín
před rokem
- Mzda 165 Kč/hodina (včetně docházkového bonusu a hrazené cesty na pracoviště z Jičína do Plazů a zpět). - Mzda 250 Kč/hodina za odpracovanou 6. směnu (pátek… zobrazit nabídku »
Kontrola kvality autodílů - krásné ubytování zdarma, 145 Kč/hod.
Kvasiny
před rokem
- 145 Kč/hod. včetně příplatků - stravenky - týdenní zálohy - krásné ubytování zcela ZDARMA - dlouhodobá spolupráce zobrazit nabídku »
Zámečník/ce - 1 směna, volné víkendy, 37.5. hod/týden
Divec
před rokem
Práce na 1 směnu Zkrácená pracovní doba 37.5 hodin týdně Měsíční odměny za výkon a kvalitu Čtvrtletní bonus 5.000,- za splnění plánovaných hodin Rodinné… zobrazit nabídku »
Obsluha CNC ohraňovacího lisu - možnost nadstandartních výdělků
Libřice
před rokem
Odměny za produktivitu, průtok až 400 Kč/den a kvalitu až 4.000 Kč/měs Rodinné prostředí české strojírenské firmy Rozmanitou nestereotypní práci - děláme práci… zobrazit nabídku »
Operátor/ka ruční montáže - zdravotnická výroba
Hradec Králové
před rokem
Pracoviště v centru města kousek od McDrive, v přímém dosahu MHD, parkování v areálu společnosti, zabezpečený přístřešek na kola a motocykly. Práce na HPP,… zobrazit nabídku »
Seřizovač vstřikolisů
Hradec Králové
před 1 roky
Nabízíme práci na HPP, příspěvek na dopravu a stravu, proplácení případných přesčasů, pracovní oděv, odměny dle výsledků odvedené práce, dovolená navíc Menší… zobrazit nabídku »
Řidič C+E - Trutnov - Inex Spedition
Trutnov
před 1 roky
Systém turnusu víkend mimo a víkend doma nebo jeden víkend v měsíci venku. Slušné a korektní chování zkušeného dispečera, technika a všech kolegů naší… zobrazit nabídku »
Kontrolor kvality - Kvasiny
Kvasiny
před 3 roky
- Vřelé jednání a zázemí silné a stabilní společnosti - Práce ve Škoda-Auto a.s. - Kvasiny - Nenáročná práce v čistém prostředí - Práce vhodná i pro ženy -… zobrazit nabídku »
Dělník ve výrobě - Kvasiny
Kvasiny
před 3 roky
- Vřelé jednání a zázemí silné a stabilní společnosti - Práce ve Škoda-Auto a.s. Kvasiny - Nenáročná práce v čistém prostředí - Práce vhodná i pro ženy -… zobrazit nabídku »
« Předchozí Další »
1 7 13 17 18 19
Mohlo by se hodit
Doporučujeme