Ekonom

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Ekonom. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 1.12.2021 Značka: 1577492310

Požadavky

Pro našeho klienta, českého leteckého dopravce se specializací na leteckou záchrannou službu, který provozuje leteckou školu pro piloty, aerotaxi, servis letecké techniky a je oficiálním zástupcem letecké společnosti Cessna pro Českou republiku a Slovensko, hledáme vhodné kandidáty na pozici Ekonoma.

Náplň práce:

* Řízení ekonomických procesů v organizaci
* Zodpovědnost za vyrovnané hospodaření organizace
* Komunikace a příprava podkladů pro externí účetní firmu
* Pravidelné hodnocení výkonů, reporty
* Sestavování a hlídání rozpočtu společnosti

Požadujeme:

* VŠ/VOŠ ekonomického směru
* Znalost účetních programů
* Schopnost komunikace v anglickém jazyce
* Praxe v oboru, min. 5 let (zahraničí či větší tuzemská společnost)
* Pečlivost a zodpovědnost

Nabízíme:

* Spolupráci na hlavní pracovní poměr
* Mzdové ohodnocení 40 000 - 60 000 Kč
* Mobil, notebook, po zkušební době
* Příspěvek na penzijní pojištění
* Příspěvek na stravné
* Místo výkonu práce v Hradci Králové
* Nástup možný dle dohody

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Nabídka

Firemní benefity:
- Mobilní telefon
- Notebook
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Vzdělávací kurzy, školení

Pracoviště: Hradec Králové

Kontakt

Zadavatel: PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.