Elektrikář - elektromontér

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Elektrikář - elektromontér. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 15.3.2019 Značka: A3359

Požadavky

Nová pracovní nabídka na pozici Elektrikář - elektromontér ve stabilní a prosperující firmě.
Požadujeme:

- vzdělání: SOU, SŠ  - vyučen v oboru elektrikář,

- praxe na obdobné pozici min. 2 roky,
- vyhláška 50/78 Sb. § 6 – minimálně (do 1000 V) - možno obnovit,
- dobrá orientace v elektrotechnických schématech - slaboproud/silnoproud,
- schopnost samostatně pracovat
- komunikativnost - schopnost komunikovat s projektanty.
- ŘP skupina: B,

- práce na PC: MS office

Nabídka

Nabídka:

- odborný růst, možnost rozšíření kvalifikace.
- pracovní úvazek: plný, 8 h/den, 40 h/týden,
- dlouhodobá perspektiva uplatnění v zavedené a stabilní firmě,
- školení, dle vyhlášky 50/78 Sb a periodické zkoušky zajišťuje firma,
- pracovní doba: 6:30-14:30, dále dle potřeb stavby po dohodě,

- rozpětí mzdy: 22.000 - 30.000,- (i více dle zkušeností a výsledků),
- mzdové podmínky: smluvní mzda - základ + prémie,
- nástup: dle dohody

Popis pracovní náplně

Náplň práce:

- výroba rozvaděčů,
- elektroinstalace k průmyslovým technologiím,
- montážní činnost po celé ČR.

Pracoviště: Královéhradecko

Kontakt

Zadavatel: PROFI-MEN, s.r.o.
Jméno pracovníka: Vladimír Pozdníček
Telefon: 495 512 582
Mobil: 495 512 582, 602 114