Inženýr automatizace

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Inženýr automatizace. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 30.4.2021

Požadavky

Máte zkušenosti v oblasti automatizace a procesního inženýrství?
Domluvíte se anglickým jazykem?
Chcete se stát součástí mezinárodní společnosti se silným jménem na trhu?
Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

INŽENÝR AUTOMATIZACE

CO POŽADUJEME:
• SŠ/VŠ technického zaměření
• praxe na obdobné pozici
• středně pokročilá znalost AJ podmínkou
• orientace v programech technologií/robotů
• uživatelská znalost práce na PC
• řidičský průkaz sk. B
• proaktivní přístup k řešení problémů

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
• zodpovědnost za řízení projektů v oblasti automatizace
• podílení se na vývoji nových technických řešení
• spolupráce při zavádění nových strojních zařízení výroby
• vyhodnocování využitelnosti strojních zařízení
• tvorba příslušné technické dokumentace
• řízení projektů zaměřených na zlepšování procesů

CO NABÍZÍME:
• stabilní zaměstnání
• zaměstnání na HPP
• odpovídající finanční ohodnocení
• moderní pracovní prostředí
• příspěvek na stravování
• dobrá dopravní dostupnost z HK i Pardubic
• 25 dní dovolené
• zajímavý balíček firemních benefitů
• nástup možný ihned

Kontakt

Zadavatel: JOBSTART s.r.o.