IT specialista

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici IT specialista. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 29.4.2021 Značka: 5943

Požadavky

Pro našeho významného klienta hledáme vhodného uchazeče na pozici:

IT Specialista

Požadujeme:
• SŠ/VŠ technického směru - výhodou
• praxe na obdobné pozici podmínkou
• komunikativní znalost AJ (min. B2) podmínkou
• všeobecná orientace v IT - znalost IT vybavení, správa MS Windows, praxe s databázemi a ERP programy
• samostatnost a proaktivita při řešení úkolů a problémů
• schopnost týmové spolupráce
• řidičský průkaz sk. B

Náplň práce:
• komplexní správa ICT závodu – správa SW/HW, infrastruktury
• technická podpora a školení zaměstnanců firmy
• spolupráce s externími dodavateli
• vedení dokumentace, tvorba uživatelských manuálů
• realizace úkolů na základě projektů společnosti
• zavádění nových IT technologií

Nabízíme:
• zázemí stabilní výrobní společnosti
• zajímavé finanční ohodnocení
• podpora odborného a profesním růstu
• 5 týdnů dovolené
• závodní stravování
• motivační programy
• možnost vzdělávání
• firemní akce

Kontakt

Zadavatel: JOBSTART s.r.o.