Koordinátor výrobního týmu

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Koordinátor výrobního týmu. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 1.12.2020 Značka: 5699

Požadavky

Požadujeme:
- zkušenosti s vedením týmu cca 15-20 lidí
- ochota pracovat na 8h směny
- znalost AJ na úrovni min. B1
- zodpovědnost a samostatnost
- ochota učit se novým věcem

Pracovní náplň
- plánování kapacity a rozdělení zaměstnanců na jednotlivá pracoviště
- zajištění splnění dodávek v požadované kvalitě
- zodpovědnost za dodržování ochrany a bezpečnosti práce
- kontrola plnění úkolů během své směny

Nabídka
- zajímavé finanční ohodnocení
- zázemí stabilní nadnárodní společnosti
- 13. plat
- bonusy/prémie
- 5 týdnů dovolené
- závodní stravování
- možnost vzdělávání
- firemní akce

Kontakt

Zadavatel: JOBSTART s.r.o.