Montážní dělník_Kvasiny

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Montážní dělník_Kvasiny. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 11.6.2021 Značka: P710938-63

Požadavky

* Minimálně základní vzdělání
* Dobrý zdravotní stav
* Manuální zručnost
* Spolehlivost a zodpovědnost

Nabídka

* Základní mzda 29148 Kč bez příplatků, po zkušební době navýšení
* Stravenky 45 Kč/směna
* Příplatky za odpolední a noční směny
* Náborový příspěvek 14500 Kč
* Dubnový a vánoční bonus - po šesti odpracovaných měsících
* Ubytování na šest měsíců zdarma, poté z větší části hrazené zaměstnavatelem
* Příspěvek na vlastní ubytování
* 25 dní dovolené
* Odborové odměny
* Pokud se budete za prací stěhovat, po zkušební době Vám proplatíme náklady spojené s cestou

Pokud Vás inzerce zaujala, zašlete, prosím, využijte odpovědní formulář a nebo nás kontaktujte zde: * Kvasiny:

Andrea Nývltováemail: a.nyvltova@trenkwalder.comtel: +420604227828 * Mladá Boleslav:

Veronika Mocováemail: v.mocova@trenkwalder.comtel:+420777188201

Popis pracovní náplně

* Práce na montážní lince ve třísměnném provozu
* Práce na výrobní lince v taktu - FYZICKY NÁROČNÁ PRÁCE
* Pracovní náplň se odvíjí dle daného pracoviště
* Rotace na pracovištích
* Přípravné práce mimo linku

Pracoviště: Kvasiny

Kontakt

Zadavatel: Trenkwalder a.s.