Pracovník vypěňování

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Pracovník vypěňování. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 15.3.2019 Značka: B2264

Požadavky

Zajímavá pracovní nabídka ve stabilní a prosperující firmě  na pozici Pracovník vypěňování.
Požadavky:
 - praxe na odborné pozici výhodou, - pracovitost, - spolehlivost, - manuální zručnost

Nabídka

Nabízíme:
- týden dovolené navíc - 13-tý plat (100%) - příspěvek na penzijní připojištění - závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele - osobní a odborný růst - perspektiva navýšení mzdy po zapracování - práce v silné a perspektivní zahraniční společnosti

Popis pracovní náplně

Pracovní náplň:
 - Vypěňování (PUR izolace) potrubních dílů předizolovaného potrubí

Pracoviště: Pardubicko

Kontakt

Zadavatel: PROFI-MEN, s.r.o.
Jméno pracovníka: Daniel Kačírek
Telefon: 495 512 582
Mobil: 608 114 770