Projektant TZB – Vzduchotechnika

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Projektant TZB – Vzduchotechnika. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 15.9.2021 Značka: 1570907472

Požadavky

Pro našeho klienta, společnost, která je všestranným odborným dodavatel služeb na trhu technických zařízení budov, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektant TZB – Vzduchotechnika

Náplň práce:

* Projekční činnost v profesích TZB, především vzduchotechnika a chlazení
* Technická podpora realizačního týmu
* Částečně inženýrská činnost při realizaci díla

Požadujeme:

* SŠ vzdělání v oboru TZB
* Dobrou znalost SW Autocad
* Uživatelskou znalost práce na PC (MS office, Internet, Email)
* Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
* Ochotu učit se novým věcem
* Loajalitu k zaměstnavateli
* Časovou flexibilitu

Výhodou:

* VŠ vzdělání v oboru technika prostředí
* Zkušenost s Autocad, Protech nebo Revit
* Praxe v oboru TZB
* Znalost AJ/NJ

Nabízíme:

* Zajímavou práci v mladé rozvíjející se společnosti
* Příjemný pracovní kolektiv
* Zaškolení v programu Revit (3D projektování)
* Odborné zaškolení a podporu dalšího vzdělávání
* Motivující finanční ohodnocení
* Mobilní telefon
* Sick Days
* Týden placeného volna navíc k dovolené
* Profesionální vybavení
* Sídlo: Hradec Králové

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Nabídka

Firemní benefity:
- Mobilní telefon
- Dovolená 5 týdnů
- Vzdělávací kurzy, školení
- Zdravotní volno/sickdays

Pracoviště: Hradec Králové

Kontakt

Zadavatel: PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.