Servisní technik - Hradec Králové

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Servisní technik - Hradec Králové. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 3.8.2022 Značka: 1597144340

Požadavky

Pro našeho klienta společnost, která zastupuje v ČR a na Slovensku systémové integrátory dodávající automatizovaná řešení pro dopravu a třízení kusových položek, hledáme vhodného kandidáta na pozici Servisního technika.

Náplň práce:

* zajištění preventivního plánovaného servisu jednotlivých zařízení instalovaných v ČR a na Slovensku, případně také v jiných státech
* koordinace servisní podpory třetích stran
* zajištění korektivního servisu
* související administrativa (výkazy, reporty, inventury náhradních dílů)
* v prvních několika měsících bude nový kolega mentorován senior kolegou

Požadavky:

* minimálně středoškolské vzdělání technického směru, (například obor elektro, servis strojů a zařízení, elektromechanik, technik údržby apod.)
* platná vyhláška 50, paragraf 6 výhodou, v případě potřeby podpoříme při získání potřebného certifikátu
* znalost anglického jazyka /případně i němčiny/ - nutnost porozumět technickým manuálům + základní komunikativní úroveň, důležitá je schopnost domluvit se. (V případě potřeby podpoříme interním vzdělávacím programem se zaměřením na praktické využití angličtiny)
* základní teoretická orientace v řídících systémech PLC, znalost problematiky motorů a jejich ovládání je vítána
* řidičský průkaz B
* samostatnost, systematičnost, pečlivost
* flexibilita (časová, místní)
* výhodou zkušenost s podporou automatizovaných systémů, není ale podmínkou

Nabízíme:

* samostatnou práci, která není vázána na přítomnost v konkrétní kanceláři, přesto se spoustou interakcí s kolegy ze servisního oddělení
* osobní rozvojový plán (vzdělávání, osvojování dalších dovedností a zkušeností) s navázaným bonusovým programem s cílovou odměnou 1ročního platu
* administrativní část práce je možné vykonávat z home-office
* profesionální podporu zahraničními kolegy (Holandsko, Německo …)
* práci na projektech pro rychle rostoucí zákazníky v oblasti logistiky
* podporu při rozvoji jazykových dovedností (bude-li potřeba)
* podporu při rozvoji odborných dovedností (obnovování vyhlášky, specializovaná školení SIEMENS, SEW, apod.)
* služební auto případně úhradu nákladů spojených s použitím vlastního auta po zkušební dobu
* mobilní telefon, mobilní internet
* ideální kandidát je z regionu Hradec Králové
* místo výkonu práce: Hradec Králové

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou

Nabídka

Firemní benefity:
- Bonusy/prémie
- Auto i pro soukromé účely
- Mobilní telefon
- Vzdělávací kurzy, školení
- Možnost občasné práce z domova

Pracoviště: Hradec Králové

Kontakt

Zadavatel: PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.