Specialista/ka zákaznického servisu

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Specialista/ka zákaznického servisu. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 16.8.2022 Značka: 6755

Požadavky

Nabízíme Vám zajímavou pracovní příležitost ve výrobní společnosti, která navyšuje své výrobní aktivity.

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání
• komunikativní znalost AJ nebo NJ podmínkou
• zkušenosti na obdobné pozici (zákaznický servis, logistika, nákup)
• uživatelská znalost MS Office
• dobré komunikační a organizační schopnosti
• ochota učit se novým věcem

Náplň práce:
• zpracovávání objednávek
• komunikace se zákazníky
• zadávání objednávek do interního systému
• fakturace
• objednávání obalových materiálů
• komunikace s dalšími odděleními společnosti
• vystavování dodacích listů

Nabízíme:
• dlouhodobá perspektiva v rostoucí společnosti
• zázemí stabilní společnosti
• motivační mzdové ohodnocení
• různorodou a tvůrčí práci
• maximální podporu z mateřské společnosti
• kariérní růst
• zajímavé zaměstnanecké benefity
• nástup možný dle dohody

Pracoviště: Vrchlabí

Kontakt

Zadavatel: JOBSTART s.r.o.