Vývojář aplikací v PHP

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Vývojář aplikací v PHP. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 7.5.2019 Značka: A3494

Požadavky

Zajímavá pracovní nabídka vhodná, jak pro absolventy se zkušenostmi práce na zajímavých projektech, tak pro zkušené programátory v  PHP!
Hledáme vývojáře se zkušeností s vývojem webových aplikací, s inovativním myšlením a otevřeným přístupem k novým technologiím.
Požadavky:
 - zkušenosti s vývojem webových aplikací,
 - inovativní myšlení,
 - otevřený přístup k novým technologiím,
 - znalost PHP 5,
 - schopnost orientovat se v již fungujícím frameworku,
 - JavaScript, HTML5, jQuery - výhodou.

Nabídka

Nabídka:
 - pracovat můžete, jak na pracovní smlouvu, tak na živnostenský list,
 - zajímavá pracovní náplň s možností seberealizace,
 - práce s moderní technologií,
 - přátelský kolektiv spolupracovníků,
 - flexibilní pracovní docházka s možností home office,
 - finanční bonusy za dobře odvedenou práci,
 - možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje,
 - 35 dnů dovolené,
 - notebook, služební telefon, možnost zapůjčení firemního auta,
 - mzda 40.000 - 60.000,- Kč (absolventi od 30.000).

Popis pracovní náplně

Práce na vývoji interaktivních webových aplikací, které se zaměřují na moderní vzhled a přívětivé uživatelské rozhraní.

Pracoviště: Hradec Králové

Kontakt

Zadavatel: PROFI-MEN, s.r.o.
Jméno pracovníka: Vladimír Pozdníček
Telefon: 495 512 582
Mobil: 495 512 582, 602 114